Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

anna_g 09:37, 31 lip 2019


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Gardenarium napisał(a)
Tak, policzyłam Sebku mam jakieś 350-360,
W liczeniu pomagał mi Witek



O kurcze! No szacunek wielki, że to ogarniasz Gusta nam się zmieniają i jak kiedyś uważałam, że w ogrodzie donic już nie trzeba, no bo po co skoro tyle już rośnie wokół to teraz coraz bardziej podoba mi się "powiększanie" ogrodu donicami, ich urok, wdzięk i to, że są dodatkową ozdobą. Zarówno kompozycje jak i same donice. Podoba mi się to, że kompozycje składają się nie tylko z roślin jednorocznych, a nawet coraz częściej już nie. Tak, że donice u mnie zaczynają się pojawiać.
Twoje podziwiam nieustannie. Kompozycje przeróżne i wszystkie piękne.
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
Bog 12:36, 31 lip 2019

Dołączył: 09 mar 2018
Posty: 549
Danusiu zrobię jak radzisz dziękuję za wskazówkę.
KasiaBawaria 19:07, 31 lip 2019


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Danusiu, na 9 stronie wizytowki- niebieski i bialy aster. Nie moge niestety zacytowac. Bardzo bylabym wdzieczna za odmiane.

A co do floksa, ten najciemniejszy bordowy to Nicky? Te odmiany ktore podalas, u nas niedostepne.Znajduje tylko angielskie strony.
____________________
Zapraszam na kawe
Gardenarium 21:29, 31 lip 2019


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Apel o pomoc: wolontariat w dniu 10 sierpnia - wstęp wolny do ogrodu i miłe towarzystwo oraz poczęstunek oraz możliwa ekskluzywna kąpiel w stawie kąpielowym wśród grzybieni. Ale potrzebne jest udzielenie się w pracach ogrodowych. Czyli wspólna praca ogrodowa

W związku z wizytą Norwegów (ogrodników) 17 sierpnia, oceniłam, że nie zdążę sama przygotować należycie ogrodu, zwracam się więc do Was o pomoc w dopieszczeniu szczegółów dla osób blisko i dalej mieszkających

Czyszczenie doniczek z przekwitniętych kwiatostanów, jakieś małe pielenie, może pomoc w kancikach

Jeśli możecie ofiarować mi dwie godziny pracy, zapraszam
Zgłaszajcie się na pw lub tutaj



W dniu 17 sierpnia jest dzień zarezerwowany dla grupy Norwegów na dłużej, więc ogród nie może być udostępniony, ale następnego dnia, czyli w niedzielę - zapraszam.

Dni otwarte w sierpniu - 18 sierpnia 2019 r. (niedziela) . od godz 10 do 16.

oraz 24 sierpnia (sobota)
25 sierpnia (niedziela), od godz 10 do 16.

Wstęp do ogrodu 20 zł.


Będą dostępne rośliny jeśli Norwegowie wszystkiego nie wykupią








____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 21:29, 31 lip 2019


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
MartaKozak 21:44, 31 lip 2019


Dołączył: 29 lis 2016
Posty: 1697
Ja bym chętnie przyjechała popielić ale niestety dopiero 12stego będę w kraju. Mam nadzieję przyjechac zwiedzić ten piękny ogród po 20stym sierpnia
____________________
Marta Wielicka przygoda ogrodowo/remontowa; Mój taras we Francji
Gardenarium 21:46, 31 lip 2019


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Zapraszam, koniecznie przyjedźcie.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
mira 22:00, 31 lip 2019


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Załapałam się na dalie - rób fotki to zimą będziemy oglądać srylion razy

pielenie w takim ogrodzie to przyjemność - żałuję, będę też w Anglii tylko innej

Norwedzy często zwiedzają ogrody, już kilka razy spotkałam ich, tęsknią za kolorem chyba

udanych spotkań życzę no i wielu wolontariuszy
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
adkawi 22:36, 31 lip 2019


Dołączył: 13 wrz 2015
Posty: 524
Danusiu patrzę na Twoje kolorowe rabaty i tak sobię myślę, że chyba nie ma takiego kwiatka ktorego byś nie przygarnęła. Po prostu cudnie i bardzo, bardzo w moim stylu. Taki misz masz, a jednak uporzadkowany. Szacun dla Was za taką wspaniałą i pełną wdzięku pracę.
____________________
Adrianna
Gardenarium 07:03, 01 sie 2019


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Dziękuję za ten wdzięk Jeszcze nikt tak nie nazwał naszej pracy
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies