Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

Gardenarium 14:31, 28 lis 2019


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
basia3012 napisał(a)
Danusiu, dzięki za odwiedziny u mnie. Bardzo się ucieszyłam.
I za opinię o wianku na nagiej pani też. O to,to,to,to. O to właśnie chodzi, o radę i własną, szczerą opinię. Tak bardzo potrzebuję opinii jeszcze innej osoby. Bo sam człowiek patrzy i widzi, że jakoś dziwnie wygląda ta pani z wiankiem na szyi ale zostawia i odchodzi. A tu rada, szczera i prosta. Tak lubię.Bardzo dziękuję.
Jutro wianuszek powędruje na wieszaczek, do części gospodarczej, skąd zresztą chyba go zdjęłam. Czy mogłabyś Danusiu zajrzeć na te wieszaczki, na str 190 i 199 są. Czy te wieszaki mogą w ogóle tak wisieć Twoim zdaniem?
Na tej pani wianek z mchu wyglądał jakoś dziwnie. Ale co szczera rada, to szczera, takie lubię najbardziej.
Serdecznie pozdrawiam.


No wiesz, że ja z dobrego serca mówię jak czuję Dziś zaraz wyjeżdżam więc później zajrzę, w niedzielę
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 14:32, 28 lis 2019


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
basia3012 napisał(a)


Danusiu, trzy pary spodni, ciepła kurtka i nie straszne zimno. Nawet wiatru nie było dzisiaj ani wczoraj. Dobrze się pracowało. Jeszcze jutro i będzie OK.
Wiadomo, latem to co innego. Ale czasem i w listopadzie jakiś pomysł przyjdzie do głowy i mus go zrealizować.
Dzisiaj, jeden pan szedł ulicą z pieskiem i mówi do mnie: kiedy ten śnieg spadnie? A ja pomyślałam, że człowiek sobie myśli: tylko śnieg tą kobietę z ogrodu może wypędzić. I śmiać mi się chciało.
Ale mam nadzieję zdążyć przed śniegiem i mrozem.Za to wiosną, wszystko będzie już rosło.


Miałam tak: dwie pary spodni, dwie pary skarpet, długie kalosze żółte ocieplane, czapka, bluzka, polar, dwie kurtki i szalik
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
basia3012 14:38, 28 lis 2019


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9478
Gardenarium napisał(a)


Miałam tak: dwie pary spodni, dwie pary skarpet, długie kalosze żółte ocieplane, czapka, bluzka, polar, dwie kurtki i szalik



No i nie ma złej pogody, trzeba się tylko odpowiednio ubrać. U nas dzisiaj prawie +8 stopni i bez wiatru. Już skończyłam na ogródku, zaraz do przedszkola ruszam.

Danusiu, dwie kurtki?? No to mnie o jedną kurtkę i szalik "pobiłaś".
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
Gardenarium 12:55, 30 lis 2019


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Nom, dwie, zielonkawa pod spodem i czarna duża z dawnych czasów na wierzchu. Przydają się ciuchy za duże

Zdjęcie na dowód - poniżej
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
basia3012 18:06, 30 lis 2019


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9478
Gardenarium napisał(a)
Nom, dwie, zielonkawa pod spodem i czarna duża z dawnych czasów na wierzchu. Przydają się ciuchy za duże


Pewnie, że tak. W takiej sytuacji są jak znalazł.
Danusiu, skończyłam już na ten sezon prace w ogrodzie. Można powiedzieć, że w ostatniej chwili. Jeszcze tylko korę rozsypałam i poprószył śnieg.
Oby do wiosny.Pozdrawiam ciepło.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
Basilikum 18:17, 30 lis 2019


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21734
Nie no niemozliwa jestes hihi to ja siedze na swiatecznym jarmarku w jednej kurtce ale buty porzadne kupilam i mate grzejaca mam. Danus jak zwykle podziwiam za caloksztalt.
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Gardenarium 22:12, 30 lis 2019


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Tymczasowy magazyn roślin.
Autor zdjęć : Magdalena



____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
sierotka 22:20, 30 lis 2019


Dołączył: 01 kwi 2017
Posty: 4071
Jaka jest temperatura zimą ?
____________________
spełnione marzenie las brzozowy zapach róż xxx moja wizytówka
Gardenarium 22:22, 30 lis 2019


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Nie o temperaturę tutaj chodzi nie ma tutaj wiatru, jest na minusie, gdy na dworze na minusie, ale ziemia w zasadzie nie marznie. Jak napisałam, to magazyn tymczasowy, wyjadą stąd kordyliny i len nowozelandzki, pojedzie do szklarni a tam grzeje ogrzewanie podłogowe i jest na plusie.

Byliny i trawy zostaną do wiosny. Wiosną, gdy przyjdzie słoneczko, zrobi się bardzo ciepło. Wtedy wszystko wcześniej zacznie rosnąć i wystawię w marcu na zewnątrz.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
sierotka 22:29, 30 lis 2019


Dołączył: 01 kwi 2017
Posty: 4071
Acha rozumiem bo mam dylemat z trawą gdzie ja przechować


____________________
spełnione marzenie las brzozowy zapach róż xxx moja wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies