Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

Pszczelarnia 10:53, 28 sty 2020


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
I ja graby ciachnęłam i ręce do cisów wyciągałam. Ale u mnie na cięcie cisów jeszcze za wcześnie. Mam zimę.



____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Gardenarium 16:50, 28 sty 2020


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)




Twój Witek to chyba w dzieciństwie pasjami oglądał "Pomysłowego Dobromiła" i "Zaczarowany ołówek". Niesamowicie ma rozwiniętą kreatywność techniczną.


Właśnie tak było, mówię, że on jak czegoś nie może zrobić - to skonstruuje maszynę, co mu to zrobi I tak było.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 16:50, 28 sty 2020


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Pszczelarnia napisał(a)
I ja graby ciachnęłam i ręce do cisów wyciągałam. Ale u mnie na cięcie cisów jeszcze za wcześnie. Mam zimę.





Nom, widziałam. U mnie ani płatka tej zimy. Tylko jeden szron byle jaki. Wyłączyłam ogrzewanie w szklarni.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
anna_grreen 23:38, 28 sty 2020

Dołączył: 07 mar 2019
Posty: 215
Pięknie jest a będzie cudownie. Prawdziwy ogród pokazowy. Musze zobaczyć na własne oczy jak będzie taka możliwość.
____________________
Anna Na zakręcie
GorAna 15:44, 29 sty 2020


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 15846
Danusiu, czytam i oglądam Wasze poczynania, Witkowe racjonalizacje i jestem pełna podziwu. Zmiany widzę ogromne.
Patrzę też na datę powstania Ogrodowiska....czyżby szykował się jakiś jubileusz?
Buziaki zostawiam
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
Brzozowadzie... 16:16, 29 sty 2020


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Danusiu, ależ rozmach!
A ja mam dwa pytania:
- z czego robicie krawężniki? Bo jestem na etapie decyzji, czy robić powyższe na nowej części czy tylko ostry kant
- i druga rzecz, podpowiedz, proszę, czy mogę jeszcze ciachnąć klona Ginnala i Princeton Gold, czy może już im to zaszkodzić? A jeśli nie teraz to kiedy?
pozdrawiam serdecznie!
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Gardenarium 19:41, 29 sty 2020


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
GorAna napisał(a)

Patrzę też na datę powstania Ogrodowiska....czyżby szykował się jakiś jubileusz?
Buziaki zostawiam


Ależ tak. Michał nawet wspominał, że 10-lecie będzie. Mamy gdzie zorganizować
9 lipca 2020 będzie dziesięciolecie. Jakoś to do mnie zupełnie nie dociera, szykuje się wielka impreza. Atrakcje?

Myślę nad nimi
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 19:46, 29 sty 2020


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Brzozowadziewczyna napisał(a)
Danusiu, ależ rozmach!
A ja mam dwa pytania:
- z czego robicie krawężniki? Bo jestem na etapie decyzji, czy robić powyższe na nowej części czy tylko ostry kant
- i druga rzecz, podpowiedz, proszę, czy mogę jeszcze ciachnąć klona Ginnala i Princeton Gold, czy może już im to zaszkodzić? A jeśli nie teraz to kiedy?
pozdrawiam serdecznie!


Krawężniki tam gdzie trawa osobiście uwielbiam wyłącznie ostry kant.
A między drogą a rabatą z desek lub z płaskowników stalowych.

Klony źle znoszą cięcie. Teraz pogoda jest dziwna, nienormalna więc nie wiem czy jest już za późno, może być za późno i nie o miesiąc tutaj chodzi tylko o pogodę, że soki już mogą ruszać i już mogą drzewa płakać. Utnij jedną gałązkę i zobacz.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Katkak 05:50, 30 sty 2020


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Gardenarium napisał(a)


Ależ tak. Michał nawet wspominał, że 10-lecie będzie. Mamy gdzie zorganizować
9 lipca 2020 będzie dziesięciolecie. Jakoś to do mnie zupełnie nie dociera, szykuje się wielka impreza. Atrakcje?

Myślę nad nimi

No toto pełna mobilizacja. Jak już na 10-lecie nie dotrę, to ja nie wiem.
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Bog 09:57, 30 sty 2020

Dołączył: 09 mar 2018
Posty: 549
Jejku już 10 lat będzie co swiętować.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies