Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

ElzbietaFranka 00:50, 12 kwi 2020


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13834
Gardenarium napisał(a)
Dzisiaj był bardzo spokojny czas. Chodziliśmy z Witkiem, ustalaliśmy ważne sprawy na przyszłość ogrodu, podlaliśmy co nieco, popiliśmy kawę i zobaczyliśmy, że w fontannie, gdzie mamy 9 rybek czy jakoś tak, pojawiła się malutka szara...
Mówimy - dziecko, WOW!

Przyroda budzi się, po ogrodzie spacerują kaczki po trawniku, będą miały gniazdo, biega łasiczka, ropuchy składają skrzek w jeziorku. Ekosystem działa i żyje swoim życiem, jakby nic się nie działo.





Danusiu dobrze się przyjrzyj tej wodzie w fontannie pewnie rybek jest więcej. Miałam 4 rybki a teraz każdego roku po zimie przybywa kilkadziesiąt.
Znowu ich pływa duzo szarych 3-4 cm. W zeszłym roku oddałam do sklepu zoo w Leclercu.
Te cisowe kopy, stożki piękne ile one mogą mieć lat.
Człowiek się cieszy jak jakieś zwierzątko się zaaklimatyzuje w jego ogrodzie. Mnie więcej radochy sprawiają zaby zielone niż ryby. Słoneczny dzień na kamieniach się wygrzewają jedna przy drugiej.

Pozdrawiam życzę zdrowia i wesołego Alleluja.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
mira 16:34, 12 kwi 2020


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Danusiu zdrowych i spokojnych świąt dla Was. Dużo mocy i Nadziei na przyszłość.


Tak się cieszyłam że przyjadę na tulipany a tu szans nie nie ma. U mnie tulipany karłowe i taka susza. Podlewanie to mało.


Jutro jest odcinek Mai z Jasi ogrodu cudnie będzie.

Pozdrawiamy
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
BKosimkArt 09:57, 13 kwi 2020


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
Danusiu czy ja dobrze widziałam że za tydzień będzie odcinek Mai w Twoim ogrodzie? Już tupię nóżkami.
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
Gochna 23:37, 13 kwi 2020


Dołączył: 08 lut 2019
Posty: 450
Pani Danusiu zastanawia mnie to, że moje tulipany w tym roku są bardzo niskie... zna Pani może przyczynę?

Pozdrawiam wiosennie
____________________
Gosia Brzozowy raj
Milka 07:19, 14 kwi 2020


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Danusiu, a gdzie Ty?
Pozdrawiam poświątecznie
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Ogrodowy_Kal... 08:05, 14 kwi 2020


Dołączył: 03 lip 2015
Posty: 574
Jak mówi powiedzenie Francja-elegancja, robi wrażenie. Tą realizację odbieram jako realizację życia, materializację tego co w Waszych głowach i w duszy.
Gratuluję każdego etapu, życzę dużo sił i wielu sezonów w tym czarującym ogrodzie.
Myślę, że na pewno moje nogi w przyszłości w nim zagoszczą Pozdrawiam serdecznie
____________________
Darek Wizytówka***Ogrodowy Kalejdoskop
KasiaBawaria 10:11, 14 kwi 2020


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
A ten odcinek Mai na ktorym programie?
____________________
Zapraszam na kawe
Gardenarium 07:45, 17 kwi 2020


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Ja jeszcze nie dostałam żadnych informacji potwierdzających. Podobno 19 -tego kwietnia na TVN niedziela 9.20, ale nie wiem dokładnie.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Agania 09:28, 17 kwi 2020


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Byłoby super w końcu nareszcie
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
sylwia_slomc... 22:08, 17 kwi 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81664
W najbliższą niedzielę odcinek z Waszego ogrodu Już jest zapowiedź tutaj
https://www.facebook.com/MajaWOgrodzie
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies