Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

ryska 10:38, 19 kwi 2020


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11623
Wspaniały, niesamowity, bajkowy...mogłabym tak jeszcze długo wymieniać
Trudno ogarnąć tę mnogość barw i faktur, detali, bujności w kilkunastu minutach.
Jesteście niesamowici.
Zdrowia Wam życzę, raj już stworzyliście. Gratuluję
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Anda 10:43, 19 kwi 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33474
Podpisuję się pod tym, co napisała Ryska. Przebogaty i naprawdę angielski, wspaniały ogród. Podziwiam i również gratuluję
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
deszczowymaj 10:47, 19 kwi 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Danusiu i ja obejrzałam Wasz ogród z ogromną przyjemnością Macie tak pięknie ,że słów brak Ogród dopracowany,dopieszczony w każdym calu .
Łąka kwietna wspaniała ..morze kwiatów
I kto by pomyślał ,że skrzynki warzywne też mogą pięknie wyglądać

Gratuluję Wspaniałego ogrodu
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
kaska_kadysz... 11:02, 19 kwi 2020


Dołączył: 20 wrz 2010
Posty: 223
Witaj Danusiu, wczoraj włączyłam Maję w Ogrodzie, choć bardzo dawno sprawy i programy ogrodnicze nie zaprzątały mojej głowy. Po obejrzeniu programu z Waszym udziałem wszystko wróciło, a mój plan na ogród w ciągu jednej chwili wywrócił się do góry nogami. W nocy nawet mi się śniło, że przechadzam się po Waszej Anglii. To niesamowite, co stworzyliście i jaką siłę oddziaływania ma ten (i każdy tworzony przez Was) ogród. Dziękuje za to, co robicie. No i cóż teraz mi zostaje? Wrócić na ogrodowisko po latach i ...działać!
____________________
Podlasie * Podlasie Reaktywacja
dominka 11:49, 19 kwi 2020


Dołączył: 21 sie 2014
Posty: 598
Wspaniały ogród, fajnie wspominam wizytę a już tyle się zmieniło.
Ujęcia z drona robią wrażenie.
Super odcinek z Moją Anglią.
____________________
Aga- Zielony AZYL
basia3012 13:26, 19 kwi 2020


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9502
I ja obejrzałam z ogromną przyjemnością. Muszę jeszcze w tygodniu pilnować kiedy są odcinki bo nie udało mi się początku zobaczyć. Gratulacje.
Wiem, że teraz jest już inaczej. Ale to co było też było przepiękne.
Zdrówka w ten trudny czas życzę.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
magda19831 13:41, 19 kwi 2020


Dołączył: 16 maj 2016
Posty: 344
Nie napiszę nic odkrywczego Piękny ogród!
____________________
Magda Witam i o radę pytam ;-)
Mirka 13:41, 19 kwi 2020


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Danusia piękny ogród obejrzałam razem z emusiem
Jak będzie można się przemieszczać po wirusie to na pewno was odwiedzimy w ogrodzie.
Mam do ciebie rzut beretem
Pozdrawiamy i życzymy dalszych sukcesów ogrodowych
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
Nowa12 13:55, 19 kwi 2020


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Za krótki ten odcinek . Powinni podzielić na co najmniej kilka . Cudo!!! A jak Tobie się podobał własny odcinek?
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Marta83 15:26, 19 kwi 2020


Dołączył: 01 lut 2020
Posty: 36
Ja też oglądałam.Teraz dopiero wiem jak wyglądają z góry rabaty,gdzie staw,gdzie domek z piękną mozaiką chodnikową.Niesamowite to wszystko.
Wielkie przedsięwzięcie.Bardzo dużo pracy,ogromne nakłady ale największa,najogromniejsza Wasza radość i satysfakcja,że takie dzieło powstaje.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies