Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

AgnieszkaW 16:13, 19 kwi 2020

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Danusiu, Witku, nie napiszę tu nic odkrywczego ponad to, co wszyscy piszą: Jest pięknie, cudnie, mega. Zaskoczona jestem tylko tym, jak można mieć taaakie warzywa i taaakie bujne rośliny, no jak? A właściwie to wiem jak - to dzięki Waszej ogromnej miłości, wrażliwości, umiejętności, poczuciu estetyki, pracowitości i odpowiednim zaopiekowaniu... No, to tylko tak ogólnie napisane...
Uściski serdeczne dla Was
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
brzydula 16:24, 19 kwi 2020

Dołączył: 24 sie 2013
Posty: 307
Gardenarium napisał(a)
Obejrzałam z przyjemnością szczególnie ujęcia z drona, ale z niepokojem oglądam siebie w dwóch odsłonach, ta grubsza mi się nie podoba zdecydowanie. Nie wiecie jak to jest być o 30 kg grubszym


Wiemy ... prawie - 25 kg. Cudowne uczucie. Gratuluję i życzę wytrwałości w utrzymaniu diety. Ja już 10 lat walczę i nie poddam się.
Hortensja 17:41, 19 kwi 2020


Dołączył: 19 cze 2014
Posty: 290
Dzień dobry,
nie pamiętam kiedy ostatnio byłam na forum ale było to baardzo dawno temu. Dzisiaj rano ogladając 'Maję w ogrodzie' aż się kręciłam z radości!
Odkopałam swój login i hasło, żeby Wam podziękować za Waszą pracę i trud włożony w założenie ogrodu.
Mnie takie widoki niesamowicie mobilizują do pracy i dają dziką radość w czasie oglądania. Piękne kwiaty, staw, oranżeria, ozdoby. Cudo!
Niech Wam się Wasz wysiłek po stokroć zwróci, w życiu, zdrowiu i w każdej dziedzinie w której tego potrzebujecie!
Pozdrawiam serdecznie
____________________
może już wkrótce.... nowy początek:)
zabaewa 19:53, 19 kwi 2020


Dołączył: 15 sty 2013
Posty: 1056
Danusiu. Z ogromną radością i przyjemnością oglądałam dzisiaj Wasz ogród w "Mai w ogrodzie". Dziękuję Ci, że jesteś, jesteście, że inspirujesz swoim ogrodowym kunsztem.
____________________
zabaewa Ogród zabaewy i nie tylko
Monia81 20:55, 19 kwi 2020


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8027
Nic nowego Danusiu nie napiszę, bo chyba już wszystko zostało napisane bardzo się cieszę, że choć w taki sposób mogłam obejrzeć to Wasze królestwo, pięknie, soczyście, kolorowo, wszystko to co uwielbiam tworzycie coś niesamowitego, łąka kwietna cudowna, będzie też dla mnie inspiracją, jak już wezmę się za swoją dziękuję za tą ucztę dla oczu, mam cichą nadzieję, że kiedyś uda mi się zobaczyć Wasz ogród na żywo pozdrawiam
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
GorAna 21:15, 19 kwi 2020


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16100
Danusiu, Witku,
Jak miło było dzisiejszego ranka spacerować po Waszej Anglii
Duże postępy, ogród pięknieje i rozrasta się. Można rozkoszować się barwami i usiąść spokojnie na ławeczce, widząc odbicie nieba w tafli wody.
Już widzę dalszą część przy rowie i po za nim. Idziecie jak taran, zmieniając ugór w wymarzony eden.
Gratuluję i życzę dużo zdrowia i sił do realizacji marzeń
Dziękuję, że się z nami dzielisz swoim kawałkiem świata

Pozdrawiam serdecznie
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
Katkak 21:58, 19 kwi 2020


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Danuś jak fantastycznie zaczęłam dziś dzień dzięki Wam . To było coś pięknego, fajnie, że mogłam choć w taki sposób zwiedzić waszą Anglię. Cudowne dzieło. I tyyyyyyyle pracy, że nie jestem sobie w stanie tego nawet wyobrazić .
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
greglis 23:53, 19 kwi 2020


Dołączył: 02 maj 2011
Posty: 542
Danusiu i Witku, i ja odgrzebałam tu swój login aby wyrazić swój podziw nad Cudem który stworzyliście. Odcinek nagrałam i zobaczyłam go dziś już dwa razy aby nie uronić żadnej sekundy. Będę niezmiernie szczęśliwa mogąc zobaczyć go na żywo więc czekam z niecierpliwością na dni otwarte. Telewizyjne odwiedziny u Was podziałały na mnie niezwykle inspirująco, już wiem jak ożywię nieco przykurzone moje rabaty. Pozdrawiam serdecznie Kasia
____________________
To będzie zaczarowany ogród
KasiaBawaria 07:17, 20 kwi 2020


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
A ja niesmialo zapytam, gdzie w necie moge ten odcinek obejrzec? Bo na stronie meteo jest tylko ten z 13 kwietnia.
____________________
Zapraszam na kawe
vita 07:42, 20 kwi 2020


Dołączył: 03 wrz 2012
Posty: 4073
Dziękuję, że jesteście, inspirujecie, dzielicie się wiedzą. Rozbawiło mnie stwierdzenie Witka: staw do wykonania przez tzw.'złotą rączkę'. Ha, Witek optymista Widziałam ogród w realu, cieszę się, że załapałam się jeszcze w programie na obejrzenie kwietnej łąki, której w zeszłym roku już nie było, a tyle razy próbowałam ją sobie wyobrazić.
Czekam na dni otwarte, serdeczności przesyłam
____________________
Wiktoria Przy ścieżce aktualny Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku... Cardiocrinum giganteum
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies