Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

MartaKozak 17:35, 20 kwi 2020


Dołączył: 29 lis 2016
Posty: 1697
Kasya napisał(a)

Kasia, chyba dopiero po tygodniu jest dostępny odcinek....


Jest dostepny:

https://tvnmeteo.tvn24.pl/magazyny/maja-w-ogrodzie,13/odcinki-online,1,1,1,0
____________________
Marta Wielicka przygoda ogrodowo/remontowa; Mój taras we Francji
oliwka 17:55, 20 kwi 2020


Dołączył: 07 lut 2015
Posty: 1965
Basilikum napisał(a)
Juz jest wlasnie ogladnelismy

https://tvnmeteo.tvn24.pl/magazyny/maja-w-ogrodzie,13/odcinki-online,1,1,1,0

Danus ja sie poprostu zryczalam i nic a nic nie moge napisac, poza jednym slowem CUDoWNIE

a reszta potem jak bede na oczy widziec znow


Kasiu dzięki za linka dziś siada wieczorem.i w spokoju oglądnę. Na razie widziałam przedsmak na fb:0)
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/5302-ogrodek-warzywny-na-balkonie, wątek ogrodowy zamknięty http://www.ogrodowisko.pl/watek/5701-ogrod-oliwkowy
Magleska 19:10, 20 kwi 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18730
Danusiu
obejrzałam z zapartym tchem i za chwilkę obejrzę ponownie

jedynie za krótko...mam niedosyt -odcinek powinien trwać przynajmniej godzinę

Wspaniały ogród stworzyliście -jestem pod wielkim wrażeniem ,aż nie sposób wyliczać co jest piękne ,bo wszystko
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
abes 19:52, 20 kwi 2020


Dołączył: 02 kwi 2011
Posty: 90
Dobrze, że akurat teraz wyemitowano odcinek, jakaś pociecha, dla tych wszystkich, którzy tak jak ja obiecali sobie odwiedzić Twój nowy ogród Danusiu. Może się jeszcze uda w tym roku Pozdrawiam serdecznie
____________________
Ania Ogród - reaktywacja
Joku 20:18, 20 kwi 2020


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12189
Danusiu pięknie! Zazdroszczę jednego: tych 30 kg na minusie . Mnie by wystarczyło -10, tylko nie umiem tego zrobić .
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Gochna 21:13, 20 kwi 2020


Dołączył: 08 lut 2019
Posty: 450
Basilikum napisał(a)
Juz jest wlasnie ogladnelismy

https://tvnmeteo.tvn24.pl/magazyny/maja-w-ogrodzie,13/odcinki-online,1,1,1,0

Danus ja sie poprostu zryczalam i nic a nic nie moge napisac, poza jednym slowem CUDoWNIE

a reszta potem jak bede na oczy widziec znow



Dziękuję za linka

Brak słów, po prostu bajka
____________________
Gosia Brzozowy raj
Urszulla 21:26, 20 kwi 2020


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21874
Fantastycznie się Was słucha. Przepiękne ujęcia aż dech zapierają, takie malowane kwiatami scenerie, a w Waszym stawie chętnie by się popływało
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
sylwia_slomc... 23:04, 20 kwi 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82124
Myślę, że już Ci trema przed emisją puściła Pięknie zmontowali odcinek Dwa razy pod rząd obejrzałam bo nie sposób w takim tempie wszystko zauważyć i ogarnąć wzrokiem, a jednocześnie skupiać się nad tym co opowiadacie. Zachwyciła mnie łąka kwietna, bylinówki powalają na kolana i mogłabym w nich klęczeć bez końca
Prześliczna kolorystyka ogrodu, bogactwo rabat niesamowite. Rabata z trawami jest przepiękna. Zaskoczyło mnie rozmieszczenie warzywnika na środku ogrodu i na wprost stawu kąpielowego. Nawet warzywnik kolorystyką wpasowany w całość. Myślałam, że rabata z rosnącymi topiarami jest gdzieś na końcu koło tuneli foliowych, a tu wręcz odwrotnie Piękne te nawierzchnie Wiciowe i wspaniałe detale, wanna mi się niesamowicie spodobałaI to jak Witek powiedział o tym wspólnym spędzaniu czasu na pracy w ogrodzie i że nie chce się wracać do domu.....zawsze czujemy tak samo, już byśmy chcieli tam być na stałe. Masę terenu jeszcze macie na marzenia Wreszcie wiem gdzie będzie ogród wodny( tak myślę) Miło Was było ponownie zobaczyć. Ale wiało u Was podobnie jak u nas Pewnie jeszcze nie raz będę wracać do tego odcinka I Maja powinna znów wrócić do Waszego ogrodu za kilka lat dla porównania jak ogród dojrzewa, a i na pewno kolejne realizacje będą Gratuluję
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
KasiaBawaria 06:54, 21 kwi 2020


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Odcinek ogladnelam i ja ale rowniez mam niedosyt. Chyba dlatego, ze widzialam tyle pieknych fotek tutaj, i wiedzialam troche czego oczekiwac Ogrod piekny i pelen inspiracji. No i ten basen.. Ale rowniez bardzo mnie zachwycilam przemiana Danusi. Super!
____________________
Zapraszam na kawe
Gardenarium 07:33, 21 kwi 2020


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
sylwia_slomczewska napisał(a)
Myślę, że już Ci trema przed emisją puściła Pięknie zmontowali odcinek Dwa razy pod rząd obejrzałam bo nie sposób w takim tempie wszystko zauważyć i ogarnąć wzrokiem, a jednocześnie skupiać się nad tym co opowiadacie. Zachwyciła mnie łąka kwietna, bylinówki powalają na kolana i mogłabym w nich klęczeć bez końca

Prześliczna kolorystyka ogrodu, bogactwo rabat niesamowite. Rabata z trawami jest przepiękna. Zaskoczyło mnie rozmieszczenie warzywnika na środku ogrodu i na wprost stawu kąpielowego. Nawet warzywnik kolorystyką wpasowany w całość. Myślałam, że rabata z rosnącymi topiarami jest gdzieś na końcu koło tuneli foliowych, a tu wręcz odwrotnie Piękne te nawierzchnie Wiciowe i wspaniałe detale, wanna mi się niesamowicie spodobałaI to jak Witek powiedział o tym wspólnym spędzaniu czasu na pracy w ogrodzie i że nie chce się wracać do domu.....zawsze czujemy tak samo, już byśmy chcieli tam być na stałe. Masę terenu jeszcze macie na marzenia Wreszcie wiem gdzie będzie ogród wodny( tak myślę) Miło Was było ponownie zobaczyć. Ale wiało u Was podobnie jak u nas Pewnie jeszcze nie raz będę wracać do tego odcinka I Maja powinna znów wrócić do Waszego ogrodu za kilka lat dla porównania jak ogród dojrzewa, a i na pewno kolejne realizacje będą Gratuluję


Kochani, tremy żadnej nie było, obejrzałam, podobało mi się. Zwłaszcza najazdy drona
Natomiast chcę podkreślić, że ogród wygląda obecnie inaczej, bardzo inaczej
W zasadzie cały front to już zupełnie inny ogród
Warzywnik jest tutaj w środku, bo wtedy tutaj był kran i była możliwość jego podlewania, no nie sposób lecieć 300 metrów dalej, gdzie rosło pole łubinu czy gryki. Tu gdzie warzywnik i bliżej stawu będzie dom (jeśli będzie) z wielkim tarasem i wyjściem nad staw. Tu gdzie łąka będzie mały domek (taki Cottage) - łąki już nie ma. Powstanie dalej jeśli powstanie. Budujemy frontową rabatę z topiarami.. Formujemy ptaka na stożku i jest już widoczny, a pod nim na ziemi będą rosły mniejsze "ptaszki">

Warzywnik w tym miejscu będzie tylko ten rok. Powstanie inny, masywny warzywnik, dalej. Do maja namioty foliowe będą przeniesione, aby odsłonić widok na ogród wodny nad jeziorkiem...

To ogród w budowie i jego ostateczny plan i podział na "pokoje ogrodowe" jawi się zupełnie inaczej niż jest obecnie. Marzę o tym, abyście to mogli zobaczyć w lipcu

Zaoraliśmy kawałek pola pod ziemniaki.
Robimy sadzonki z wszystkiego, co się da. Tworzymy ogród wodny i ogród wgłębiony. Wsadziliśmy wielkie, ale to wielkie stożki z cisa na grubym pniu, czekały na to od lat na naszej starej bazie. Teraz mają godne miejsce.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies