Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

Gardenarium 11:23, 10 cze 2020


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Helen napisał(a)
Szkoda, Danusiu, że sprzedaży internetowej nie masz


To jest straszny obowiązek I trudne bardzo, a ja zawsze mam pod górkę, wszystko co robimy jest zawsze trudne. Bo kto inny nie poradził, bo kto inny spierniczył sprawę, bo nie umiał, a my musimy umieć.
Miałam już sklep internetowy i nie chcę mieć. Codziennie czuwać i czekać na kuriera, pakowanie do 1 w nocy, a po co mi to? Ludzie przyjadą, kupią co będzie i już. Albo nie kupią, to wsadzę do ogrodu jak wyrośnie i zbrzydnie.

Moje życie zmierza do uproszczenia i ograniczenia obowiązków i zmierza do wykonywania rzeczy wyłącznie przyjemnych, bez stresu. Stres zabija, czyli skraca życie, a ja cały czas w pogoni i w stresie. Czas z tym skończyć.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
popcorn 11:27, 10 cze 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
I tak trzymaj Danusiu! Życie jest jedno i trzeba je szanować. I to prawda co piszesz. Buziaki!!!
____________________
Mój nowy ogródek
Helen 11:40, 10 cze 2020


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8345
popcorn napisał(a)
I tak trzymaj Danusiu! Życie jest jedno i trzeba je szanować. I to prawda co piszesz. Buziaki!!!

Prawda To najważniejsze
____________________
Helen - Hortensjowo
Radziu2013 11:41, 10 cze 2020


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
Gardenarium napisał(a)
Boltonii nie odczuwam jako ekspansywnej, ale odkopać z boku się zawsze coś da.
Ekspansywna to jest Valeriana officinalis, ale pięknie pachnie teraz. miodowo


Tak, kozłek piękny jest. Też mam, aczkolwiek mi się nie rozłazi
W baltonie trzeba będzie sobie sprawić
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
Juzia 12:10, 10 cze 2020


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38768
Gardenarium napisał(a)







Jaki on śliczny!!!

Przymierzam się do oczka wodnego już któryś rok...
Teraz to już nie odpuszczę
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Gardenarium 13:28, 10 cze 2020


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Radziu2013 napisał(a)


Tak, kozłek piękny jest. Też mam, aczkolwiek mi się nie rozłazi
W boltonii trzeba będzie sobie sprawić


Kozłek ma tę wadę, że co roku pojawia się w innym miejscu i co roku jest go więcej. To dopiero jest problem.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 13:30, 10 cze 2020


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Juzia napisał(a)


Jaki on śliczny!!!

Przymierzam się do oczka wodnego już któryś rok...
Teraz to już nie odpuszczę


Pewnie że rób, będziesz miała dużo atrakcji, radości (rybki koniecznie) - karmienie, patrzenie jak podpływają i jedzą. Grzybienie u nas już kwitną, a w jeziorku 9 kęp już wylazło.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 13:43, 10 cze 2020


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Helen napisał(a)
Czy trawa jest czymś zasilana?
Cudny dywanik


Tak, nawozimy trawę, bo jest pod nią nasypana ziemia niezbyt urodzajna, taka zwykła a teren jest wielki. Ale wertykulacji nie było już dwa lata.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 13:45, 10 cze 2020


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Bog napisał(a)
Danusiu milo wspominam wolontariat z zeszłego roku, niestety nie mogę wyjeżdżam w tym czasie życzę udanego wolontariatu, pozdrawiam.


Bogusiu, miłego wyjazdu, szkoda, ale czasem udaje nam się przypadkowo spotkać, bo do Wawra jeżdżę, zawsze mam jakąś sprawę do załatwienia Może kolejny raz uda się?
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
jolanka 13:58, 10 cze 2020


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
Danusiu, piękne zdjęcia jak zawsze
Trybula od Ciebie piknie rośnie. Gwiazdorzy
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies