Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

Gardenarium 07:01, 23 cze 2020


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Ja nie tnę, mają zbyt świeże przyrosty, jeszcze jest za wcześnie. Tym bardziej odpowiedź na nie, że jest mega wilgotna pogoda, leje non stop a to nie jest dobra pogoda na cięcie. Wzmaga przenoszenie zarodników grzybów podczas cięcia na inne egzemplarze.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
KasiaBawaria 08:02, 23 cze 2020


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Ten rudy to kocurek? Slicznochy sa
A jak sie dezynfekuje narzedzie po kazdym egzemplarzu to tez ryzyko duze?U nas wprawdzie nie pada ale nie ma upalow wiec korzystam z pogody i tne co sie da.
____________________
Zapraszam na kawe
A_gawa 09:01, 23 cze 2020


Dołączył: 18 sie 2012
Posty: 1468
Gardenarium napisał(a)
Kotki dziś.


O Mamuńciu! Jakie robaczki słodkie. "My w ogóle nic nie broimy..." - prześliczności!
A Budynia rudego pojadem i zjem.
____________________
Agnieszka - W cieniu uśmiechniętego anioła
basia3012 23:14, 23 cze 2020


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9553
Gardenarium napisał(a)
Ja nie tnę, mają zbyt świeże przyrosty, jeszcze jest za wcześnie. Tym bardziej odpowiedź na nie, że jest mega wilgotna pogoda, leje non stop a to nie jest dobra pogoda na cięcie. Wzmaga przenoszenie zarodników grzybów podczas cięcia na inne egzemplarze.


Dziękuję bardzo za odpowiedz. A jak myślisz Danusiu, kiedy będzie można ciąć?
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
ElaS 23:16, 23 cze 2020


Dołączył: 08 kwi 2019
Posty: 1043
Gardenarium napisał(a)
Kotki dziś.







Jakie Cudeńka
____________________
Malwowy ogród
Gardenarium 23:18, 23 cze 2020


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
basia3012 napisał(a)


Dziękuję bardzo za odpowiedz. A jak myślisz Danusiu, kiedy będzie można ciąć?


To jest uzależnione od pogody i stanu/koloru liści. Ja tego nie jestem w stanie przewidzieć kiedy będzie tydzień suchej pogody i kiedy liście będą już nie takie delikatne. Połowa lipca typuję pod warunkiem, że będzie sucho.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
basia3012 23:35, 23 cze 2020


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9553
Gardenarium napisał(a)


To jest uzależnione od pogody i stanu/koloru liści. Ja tego nie jestem w stanie przewidzieć kiedy będzie tydzień suchej pogody i kiedy liście będą już nie takie delikatne. Połowa lipca typuję pod warunkiem, że będzie sucho. Basiu nie wymagaj ode mnie jasnowidztwa Nie wiem, kiedy, wtedy gdy stan bukszpanów będzie właściwy.


Dzięki Danusiu. Rozumiem chyba o co chodzi, młode listki muszą mieć już taki kolor jak "stare" i nie mają być delikatne. No i nie w czasie opadów. Jeszcze raz dziękuję.
Pozdrowienia.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
Gardenarium 23:38, 23 cze 2020


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Nie sądziłam, że mam tyle niebieskiego Ale fioletu też









____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 23:39, 23 cze 2020


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308



____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 23:39, 23 cze 2020


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308



____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies