Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

Gardenarium 19:37, 15 lip 2018


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Bogdziu, podoba mi się "buraczkowy" ogród Im więcej buraczkowego tym lepiej
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Joku 22:14, 15 lip 2018


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12198
Zachwycam się nieustannie, podziwiam piękne zestawienia kolorów, faktur, kształtów.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Gardenarium 08:27, 16 lip 2018


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Dzięki Jolu, że zaglądasz Miło mi, że pamiętasz
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
popcorn 08:30, 16 lip 2018


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
cudownie! Kawał dobrej roboty! Rabaty aż kipią heh
____________________
Mój nowy ogródek
Gardenarium 08:34, 16 lip 2018


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Karola - mocno kibicuję i będzie u ciebie też kipiąco
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
sylwia_slomc... 08:54, 16 lip 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82139
Gardenarium napisał(a)


Myślę założyć taki dział, żeby ludzie się nie krępowali zgłosić ogród i wziąć parę zł za udostępnienie ogrodu zwiedzającym Wszędzie to funkcjonuje, tylko u nas każdy zaraz jest krytykowany że się chce nachapać, a przecież nie o to chodzi. Te kilka zł będzie na utrzymanie ogrodu w dobrym stanie. Czy na nowe rośliny, rozwój itd.

Kilka ogrodów w Polsce już funkcjonuje, ale to kropla w morzu. Myślę że na Ogrodowisku jest mnóstwo ogrodów, które z powodzeniem by ludzie odwiedzali. Czyż nie?

Świetny pomysłfaktycznie u nas to leży.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
paniprzyroda 09:00, 16 lip 2018

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Cudownie móc zaglądać tutaj i cieszyć oczy takim bogactwem kolorów, bujnych roślin, aż ciarki człowieka przechodzą, że może być tak pięknie. Tym bardziej, że jak piszesz Danusiu, będzie kiedyś można zobaczyć to wszystko na własne oczy, tę Anglię u nas Amarantus to "moja" roślina z ogródka warzywnego sprzed kilku lat, siałam ją właśnie dla koloru razem z cyniami. Wspaniale wygląda z bylinami. Pozdrawiam.
____________________
Dwa ogrody
Pszczelarnia 14:54, 16 lip 2018


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Co za czasy! Sałata urasta do rangi kwiatów.

Pięknie u Ciebie i wciąż się zmienia, sadzisz, dosadzasz, przestawiasz, eksperymentujesz, poszukujesz.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Sebek 14:59, 16 lip 2018


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Reeety jak to wszystko rośnie - z dnia na dzień jest coraz piękniej!
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Anda 15:20, 16 lip 2018


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33596
Pięknie, pięknie, coraz piękniej

Dział ogrodów udostępnianych do zwiedzania to świetny pomysł

____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies