Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

achimee 13:58, 28 wrz 2020


Dołączył: 10 sie 2015
Posty: 483
I mnie też obchodzi, rzadko się udzielam, ale w Twoim wątku jestem na bieżąco! To jedyny który śledzę systematycznie i bardzo Ci kibicuję Realizujesz moje marzenie z dzieciństwa... będąc dzieckiem zawsze marzyłam żeby kilkunastohektarowe gospodarstwo rolne rodziców zamieniło się w ogród i nie będziemy musieli pomagać dorosłym w pracach polowych, nie będzie żniw czy wykopków... pozostanie jedynie przyjemność zwiedzania i delektowania się naturą... ale wtedy nie zdawałam sobie sprawy ile to pracy i przede wszystkim ile lat potrzeba żeby taki ogród dojrzał, wydoroślał i pokazał swoje piękno. Przecież ogród nie od razu jest cały urządzony i tylko do wypoczynku czy też podziwiania, jak to wydawało mi się w dzieciństwie. Na początku to przede wszystkim ciężka praca przy zakładaniu, a później pielęgnacja...
Nieustannie Was podziwiam i z zapartym tchem wyglądam kolejnych relacji i chłonę wiedzę, którą się dzielisz. Szkoda, że mam do Ciebie daleko... bo byłabym bardzo częstym gościem... jednak na pewno kiedyś się zjawię osobiście A na razie nie szczędź nam zdjęć z realizacji i życia ogrodu. Jesteś skarbnicą wiedzy i można się od Ciebie bardzo dużo nauczyć.
____________________
Ewa Stylowe Nordowisko
deszczowymaj 14:28, 28 wrz 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Ja także podpisuję się pod tym co napisały dziewczyny

Danusiu, zawsze z wielką przyjemnością oglądałam Twoje realizacje i chce to robić nadal

Przecież gdyby nie Ty i Twoja ciężka praca Ogrodowisko by nie istniało .. prawdą jest to ,że jest tu teraz cała masa ogrodów do podziwiania i podglądania ..i nie zawsze jest czas aby wszędzie być na bieżąco

ale są też ogrody i miejsca tzw.Must have czyli ogrody na pierwszym miejscu Tu zawsze trzeba zajrzeć ..śledzić na bieżąco Twoje poczynania ..jest masa inspiracji..świetnych pomysłów ..dobrych rad ..

gdzie indziej to odnajdziemy jak nie u Ciebie Danusiu ?
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
Katkak 15:32, 28 wrz 2020


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Danuś wyglądasz jak milion dolarów i efekt jojo Cię nie dotyczy. Podziwiam. Ogród pięknieje nieustannie. A wiesz, że od tygodnia i ja mam kicię?
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
beta 15:46, 28 wrz 2020


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Gardenarium napisał(a)
Zajawka Posadziliśmy drzewa. Ja tylko trzymałam, bo wiatr był duży.




Daniusu wyglądasz rewelacyjnie
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
kasiek 16:44, 28 wrz 2020


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Gardenarium napisał(a)
Lewa strona - limonkowa - drzewa zielono-żółte
Prawa strona - hortensjowa- drzewa zielono-różowe
Patrząc z boku, drzewa nie pokrywają się, patrząć wzdłuż trawnika - fajna aleja powstała.
W środku trawnik, na przecięciu ścieżek element w trawniku (waza?), na końcu trawnika gotyckie drzwi...albo inne, dwuskrzydłowe. Mam do przymiarki oba.





Ale czadowy widok, jak wejście do innej krainy!
I jak Cię mocno odmłodził nowy ogród.. świetnie wyglądasz!
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
darkowa 18:15, 28 wrz 2020

Dołączył: 22 maj 2014
Posty: 370
I ja z wielką przyjemnością i wypiekami na twarzy czytałam Wasze realizacje

To było jak dobry film, i ile osób wtedy te seanse oglądało, ech tosenewrati

A tym czasem ogród tworzycie wspaniały, i obym jak najszybciej mogła go obejrzeć w realu
____________________
krystyna
Pszczelarnia 18:19, 28 wrz 2020


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Gardenarium napisał(a)


Tak, wtedy miałam więcej czasu i byłam bardzo podekscytowana tymi relacjami, bo miały wielki oddźwięk i widziałam reakcje ludzi. Teraz mało kogo obchodzi, co robię i mało kto to śledzi, bo ogrodów na O. jest tyle, że nie wiadomo do kogo uderzyć i śledzić co robi. Obecnie to nawet w żadnym ogrodzie, który robię dla klienta- nie mam zdjęć. Nie robię po prostu. Relacje bbyły fajne, bo najbardziej interesujące jest jak się widzi i robotę i efekt...nie tylko sam efekt

Na limonkowej mam już pokupowane nieco roślin, a wypełnienie rabat będę dopracowywać na bieżąco, z tego co znajdę w ofercie szkółek
Pozdrawiam Miluniu.


Danusiu, pozwalam się nie zgodzić z Tobą. Wiele osób lubi oglądać Twoje wszelkie relacje, rewolucje, działania, każde zdjęcia. Ogrodów może i wiele ale Ty jedna i Twoje dzieła zawsze rozkładamy na czynniki pierwsze.

Idziecie jak burza. Niedługo Wam zabraknie miejsca a mi ochów i achów.
Jesteście Profesjonalistami z duszami Artystów.

Jak rabata limonkowa, to może obiedka i taki taxus 'Brzeg' (po latach stwierdzam, że rewelacyjny).

Jakie drzewa posadziłaś na limonkowej?
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Anusia 18:45, 28 wrz 2020


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Gdzie można znależć taką wiedzę jak nie tutaj. Dla mnie osobiście wspaniała lekcja. Jestem pod wrażeniem kolejnej realizacji. Pewnie jeszcze kilka razy obejrzę. Będzie pięknie.
____________________
Skandynawia po krzyżacku
Bog 18:53, 28 wrz 2020

Dołączył: 09 mar 2018
Posty: 549
deszczowymaj napisał(a)
Ja także podpisuję się pod tym co napisały dziewczyny

Danusiu, zawsze z wielką przyjemnością oglądałam Twoje realizacje i chce to robić nadal

Przecież gdyby nie Ty i Twoja ciężka praca Ogrodowisko by nie istniało .. prawdą jest to ,że jest tu teraz cała masa ogrodów do podziwiania i podglądania ..i nie zawsze jest czas aby wszędzie być na bieżąco

ale są też ogrody i miejsca tzw.Must have czyli ogrody na pierwszym miejscu Tu zawsze trzeba zajrzeć ..śledzić na bieżąco Twoje poczynania ..jest masa inspiracji..świetnych pomysłów ..dobrych rad ..

gdzie indziej to odnajdziemy jak nie u Ciebie Danusiu ?


Też się podpisuję pod tym wpisem nic dodać nic ująć i zaglądam tu każdego dnia rzadko się wpisuję jestem z tych małomównych ale podziwiam zachwycam się nieustająco.
basia3012 20:11, 28 wrz 2020


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9482
Gardenarium napisał(a)
Lewa strona - limonkowa - drzewa zielono-żółte
Prawa strona - hortensjowa- drzewa zielono-różowe
Patrząc z boku, drzewa nie pokrywają się, patrząć wzdłuż trawnika - fajna aleja powstała.
W środku trawnik, na przecięciu ścieżek element w trawniku (waza?), na końcu trawnika gotyckie drzwi...albo inne, dwuskrzydłowe. Mam do przymiarki oba.





Mam 150 hortensji Limelight (własne sadzonki od Sławka - wreszcie znajdą miejscówkę) do pomieszania z innymi odmianami





Uwielbiam takie relacje i zawsze chętnie oglądam. Ta aleja jest przepiękna. A jak będzie skończona to będzie efekt Wow.
Zaglądam do Twojej Anglii codziennie po kilka razy aby zobaczyć co robicie.
I ciekawi mnie to i kibicuję Wam z całego serca.
Pozdrowienia dla wszystkich.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies