Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

deszczowymaj 16:03, 29 wrz 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Danusiu przecież My cały czas Ciebie czytamy i podglądamy ..tylko nie zawsze każdy zostawi ślad

..czas to zmienić bo wiadomo ,że zawsze milej na sercu gdy wiemy ,że jest ktoś kto Nam kibicuje, zajrzy czasami poczyta ..pomizia za uszkiem
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
Dorii 16:09, 29 wrz 2020


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
Ja też regularnie podglądam i się zachwycam. Tylko jak tu pisać jak widoki mowę odbierają. Poza tym zamiast pisać lepiej przejrzeć zdjęcia kilka razy
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
inka74 16:10, 29 wrz 2020


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15004
Gardenarium napisał(a)
Tak, wtedy miałam więcej czasu i byłam bardzo podekscytowana tymi relacjami, bo miały wielki oddźwięk i widziałam reakcje ludzi. Teraz mało kogo obchodzi, co robię i mało kto to śledzi, bo ogrodów na O. jest tyle, że nie wiadomo do kogo uderzyć i śledzić co robi.
Nie da się śledzić każdego bo O się mocno rozbudowało. To, że się nie odzywamy to nie znaczy, że nie zaglądamy. Zobacz na licznik odwiedzin na wątku Ja mam mało czasu ale jak wchodzę to jednym z pierwszych wątków jest twoja Anglia. Szczególnie jak widzę jakiś wpis a jak zdjęcia są to już uczta dla oczu i duszy Oglądam, podziwiam i wracam do poprzednich. Wybieram się do ciebie z Asią w niedzielę - mam nadzieję, że się uda i pogoda dopisze. Byłyśmy już 2 razy w ubiegłym roku na wiosnę i w lato i niecierpliwie czekamy na jesienne oglądanie. Za każdym razem wracam zachwycona postępami i z głową pełną pomysłów, zestawień.

Twoje relacje bardzo lubię, wracam do nich. Ukochana - tu będę monotematyczna - ogród z lustrem. Bardzo wiele się na nich nauczyłam. Bardzo mi brakuje nowych. Ale wiem, że jesteś zapracowana, że twój własny ogród zajmuje dużo czasu. Wiem jak w obecnych czasach trudno go wygospodarować. Nadrabiam czytaniem artykułów bo jeszcze mi trochę zostało. Mam cichą nadzieję, że w zimę powrócisz do ich pisania... Pozdrawiam i do zobaczenia
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
malgorzata_s... 16:11, 29 wrz 2020


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Pewno że czytamy oglądamy i podziwiamy
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Joku 16:53, 29 wrz 2020


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12087
Podpisuję listę stałych czytaczy i podglądaczy. Najczęściej po cichu.
Widać po zdjęciu na którym podtrzymujesz drzewo że cieszy Ciebie to miejsce. Świetnie wyglądasz.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Gosiek33 17:07, 29 wrz 2020


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
Choć nie zawsze się odzywam, to zawsze czytam i oglądam
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
hankaandrus_44 17:10, 29 wrz 2020


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7189
Danuś, jestem, jestem, listę podpisuję. Czytam codzienne wieści, ale zamiast treści wolę obrazki. Na nie wystarczają moje dioptrie.

Uwaga forumki, i forumowicze!

Kto ma blisko niech się wybiera na dni otwarte! Jak to tak, żeby tak piękny ogród był bez fanów w takich dniach! Przez wirusa, to seniorów uziemili z kretesem, a kretes nie chce odejść za góry, za lasy. Bo już bym była u Was!

Macham łapką do wszystkich, pamiętajcie o ogrodach, a o tym naszym najważniejszym w szczególności.
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
AgataP 18:33, 29 wrz 2020


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
czytam, podglądam, wzdycham... wiosną na tulipany się wybieram
____________________
Z Pszenicznej...
GorAna 19:43, 29 wrz 2020


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16073
Bywam regularnie, podziwiam i czerpię wszelakie inspiracje
Pozdrawiam serdecznie
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
sylwia_slomc... 19:53, 29 wrz 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81901
Gardenarium napisał(a)
Ale ja przecież nie zaprzestaję, a ciągnę stale. I będę póki będę mogła się ruszać.
Ja tu nie mam pretensji Czasem mnie jakaś gorycz dopada tylko, że robię, pokazuję a nikt tego nie czyta. Ale jak się okazuje czytacie
To i dobrze aby nie było "sobie a muzom".

Też tak czasem mam, że się zastanawiam komu te fotki pokazuję i czy stale tym samym nie nudzę, ale okazuje się, że są osoby co zaglądają. Tylko obserwuję, że coraz mniej osób pisze choć podglądają co tam To chyba normalne, też nie u Wszystkich mam czas napisać nawet jak zaglądam Tym się nie przejmuj
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies