Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

Gardenarium 10:51, 28 wrz 2020


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Na końcu wgłębionego kobieta na wodzie.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
UlaB 10:52, 28 wrz 2020

Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 2002
Gardenarium napisał(a)


Tak, wtedy miałam więcej czasu i byłam bardzo podekscytowana tymi relacjami, bo miały wielki oddźwięk i widziałam reakcje ludzi. Teraz mało kogo obchodzi, co robię i mało kto to śledzi, bo ogrodów na O. jest tyle, że nie wiadomo do kogo uderzyć i śledzić co robi. Obecnie to nawet w żadnym ogrodzie, który robię dla klienta- nie mam zdjęć. Nie robię po prostu. Relacje bbyły fajne, bo najbardziej interesujące jest jak się widzi i robotę i efekt...nie tylko sam efekt


Ludzie nie wiedzą co tracą Niemniej chyba się nie zgadzam, że mało kogo to obchodzi I chociaż brak czasu jest zrozumiały, to szkoda, że nie ma już fotorelacji.

____________________
rabaty "charytatywne" w pracy
Gardenarium 10:55, 28 wrz 2020


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Trudno ze wszystkim nadążyć, tutaj mam tyle zajęcia, że nie ma czasu pomyśleć.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
sylwia_slomc... 11:09, 28 wrz 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81907
Gardenarium napisał(a)
Listek jest taki




To nie brandywine, on ma bardziej środkowa cześć wydłużoną i węższe listeczki, ale piękność z tego Twojego bez sprzecznie Gdyby było wiadomo co za on sama bym się jeszcze skusiła
Pooglądałam powstawanie nowych ogrodów, cudnie Wam ta robota idzie Ja chyba najbardziej lubię etapy powstawania, tworzenia w ogrodzie i potem pierwsze dwa sezony jak się czeka na efekty Najmniej lubię plewić, ale sadzić mogę stale tylko już nie bardzo mam gdzie
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 11:16, 28 wrz 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81907
Mam pytanie masz patent na sadzenie sumaka by się nie rozłaził? Bo nie wiem czy dobrze widzę sumaka na jednej z rabat małego? Na tej co teraz powstaje miedzy klonami?
A i nie zapominaj, ze teraz też spore grono osób czeka na relacje z powstawania nowych ogrodów, ja takie fotki najbardziej lubię bo pokazują jak coś powstaje, a nie tylko efekt końcowy i domyślajcie się ludzie ile to roboty było. Takie fotorelacje to swego rodzaju szkolenia jak sobie poradzić z tworzeniem, dla świeżaków nie zastąpione
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
deszczowymaj 11:17, 28 wrz 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Gardenarium napisał(a)
Po wsadzeniu Witek przycina topiary





Łał jaki cisuś

Uwielbiam Danusiu Twoje relacje ..i zawsze jak je oglądam dochodzę do wniosku ,że mam zdecydowanie za mały ogród

Bardzo jestem ciekawa nowych rabat ..limonkowej i ognistej ..będzie szał
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
Mgduska 11:23, 28 wrz 2020


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Gardenarium napisał(a)


Zamelduj się koniecznie, ugoszczę jak królową Dawaj też chłopaków swoich od budowy domku.. ślicznego.


Po takim zaproszeniu mogę się tylko ukłonić i obiecać, że się stawimy
____________________
Sałatka pokrzywowa
nyna76 11:25, 28 wrz 2020


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 1680
Mnie obchodzi Danusiu ...
Jestem zawsze na bieżąco w wątku, czytam- śledzę -chłonę wręcz.
Uczę się ja, uczą się inni i łańcuszek się wydłuża.

Najcenniejsze rady dotyczą przygotowania stanowiska i doboru roślin do warunków jakie mamy.

Z taką wiedzą każdy ogród będzie piękny, niezależnie czy będą to rośliny aktualnie modne czy babcine.

Niemniej jednak cudownie że pokazujesz nam rośliny o jakich nie mieliśmy pojęcia. To są dla mnie prawdziwe perełki.

Dziękuję.


____________________
Ania Działeczka-spełnianie zielonych marzeń (wielkopolska,Poznań)
BKosimkArt 12:05, 28 wrz 2020


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
No nievh tylko się jakaś słoneczna niedziela pojawi to będę...
Super relacja z prac.
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
Anda 12:11, 28 wrz 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33361
Mnie rownież obchodzi . Podpisuję się pod tym, co napisały poprzedniczki, pięknie i tyle można się nauczyć
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies