Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

beta 20:25, 29 wrz 2020


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Dorii napisał(a)
Ja też regularnie podglądam i się zachwycam. Tylko jak tu pisać jak widoki mowę odbierają. Poza tym zamiast pisać lepiej przejrzeć zdjęcia kilka razy


heheh...mam tak samo...często z zachwytu nie wiem co napisać...i tez oglądam kilka razy te same zdjecia kilka razy
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
sierika 20:36, 29 wrz 2020

Dołączył: 14 sie 2016
Posty: 573
Taką mam naturę, że lubię kontemplować w skrytości ducha, nieznana tu jestem więc po cichu podglądam gdy czas pozwala. Ba, wczoraj z ciekawością wysłuchałam opowieści z wizyty.
____________________
EwaSierika
beta 20:39, 29 wrz 2020


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
sierika napisał(a)
Taką mam naturę, że lubię kontemplować w skrytości ducha, .


ładnie napisane

i zapraszamy częściej
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
basia3012 20:51, 29 wrz 2020


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9450
Przepiękny ten sumak. Też mam słabość do limonki. I też po Twoim, Danusiu bukszpanowym. Kiedyś chyba nie byłam aż tak za limonką.
To właśnie Ty Danusiu kształtujesz w nas poczucie stylu, umiejętność dobierania kolorów, wyczucia kształtów rabat, wagę dekoracji ogrodowych. Przynajmniej u mnie tak jest. Od Ciebie się tego wszystkiego nauczyłam i dalej uczę. Często papuguję, tak mi się podoba to co u Ciebie zobaczę, że nie mogę się oprzeć pokusie tego piękna.
Dzięki temu, że nam pokazujesz swoje ogrody, pierwszy bukszpanowy i kolejny Twoją Anglię to my mamy wzorce do naśladowania. Jesteśmy takimi jakby uczniami a uczymy się od mistrzów.
Pokazuj więc, pokazuj. A my oglądamy, czytamy i chłoniemy wszystko jak gąbka wodę.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
abiko 21:36, 29 wrz 2020


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8410
Danusiu, wiele osób czyta.. tak jak napisali wszyscy wcześniej i ja się podpisuję
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
Mgduska 21:38, 29 wrz 2020


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Gardenarium napisał(a)
Ale ja przecież nie zaprzestaję, a ciągnę stale. I będę póki będę mogła się ruszać.
Ja tu nie mam pretensji Czasem mnie jakaś gorycz dopada tylko, że robię, pokazuję a nikt tego nie czyta. Ale jak się okazuje czytacie
To i dobrze aby nie było "sobie a muzom".


Czytamy! Jeszcze jak! A nawet nam ciągle mało!
____________________
Sałatka pokrzywowa
Mary 21:40, 29 wrz 2020


Dołączył: 27 mar 2015
Posty: 3506
Też czytam.
____________________
Marysia - Ogród bez roweru
Kim 22:02, 29 wrz 2020


Dołączył: 07 kwi 2019
Posty: 1703
Ja też czytam zawsze jestem na bieżąco ❤❤
____________________
Bożena https://www.ogrodowisko.pl/watek/9782-akcja-reanimacja-zmiany-w-ogrodzie-czas-zaczac
Basieksp 22:15, 29 wrz 2020


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10209
A ja zawsze czekam na nowy artykuł co kiedy mam zrobić w danym miesiącu dla mnie to taka super fajna ściąga i motywacja, trochę inaczej i lepiej dbam o swój ogród odkąd tu zaglądam a zaglądam bardzo często
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Alicja169 22:27, 29 wrz 2020


Dołączył: 24 mar 2015
Posty: 5105
Ha, do siebie nie zaglądam ale do Ciebie Danusiu - kazdego dnia, jak tylko widzę, że coś zapodajesz
Nasze ogrody to po trosze są Twoimi ogrodami, w każdym razie tak bardzo się staramy...
A więc pisz, pokazuj, pouczaj i strofuj a może coś z tego w naszych ogrodach pozostanie, może będą ładniejsze i "mądrzejsze"
Pozdrawiam serdecznie i dużo zdrówka życzę
____________________
Otrzymaliśmy życie bez instrukcji obsługi. Ogród na piasku i z wielkim murem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies