Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

Gardenarium 09:29, 28 wrz 2020


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Nie wiem, ale zobaczę. Były chyba z górnej półki, bo Witek jest zdania, że jeśli coś ma działać, to musi być mocne. Inaczej będzie tylko "zymdoliło", a nie cięło
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
UlaB 09:39, 28 wrz 2020

Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 2002
Bedzie szał

Pytanko - co rosnie z tyłu po lewej przebarwione na złoto ze śladami czerwieni?
Gardenarium napisał(a)




____________________
rabaty "charytatywne" w pracy
Gardenarium 10:12, 28 wrz 2020


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Derenie świdwa. Tam będzie rabata limonkowa. Kwiaty na biało i mleczno-żółte.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
MiluniaB 10:24, 28 wrz 2020


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3387
Piękne cisy - takie dorodne. Ciekawa jestem rabaty limonkowej. Danusiu ta krótka fotorelacja przypomniała mi Twoje poprzednie z zakładanych ogrodów
____________________
Milunia - Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko ; * Wizytówka *
Magleska 10:28, 28 wrz 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18284
Danusiu .....super relacja
bardzo lubię oglądać zdjęcia jak tworzysz nowe cuda

bardzo chcę przyjechać zobaczyć na żywo Twój Raj .....
na pewno kiedyś się uda

Pozdrawiam z zimnego ,deszczowego południa
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Gardenarium 10:40, 28 wrz 2020


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
MiluniaB napisał(a)
Ciekawa jestem rabaty limonkowej. Danusiu ta krótka fotorelacja przypomniała mi Twoje poprzednie z zakładanych ogrodów


Tak, wtedy miałam więcej czasu i byłam bardzo podekscytowana tymi relacjami, bo miały wielki oddźwięk i widziałam reakcje ludzi. Teraz mało kogo obchodzi, co robię i mało kto to śledzi, bo ogrodów na O. jest tyle, że nie wiadomo do kogo uderzyć i śledzić co robi. Obecnie to nawet w żadnym ogrodzie, który robię dla klienta- nie mam zdjęć. Nie robię po prostu. Relacje bbyły fajne, bo najbardziej interesujące jest jak się widzi i robotę i efekt...nie tylko sam efekt

Na limonkowej mam już pokupowane nieco roślin, a wypełnienie rabat będę dopracowywać na bieżąco, z tego co znajdę w ofercie szkółek
Pozdrawiam Miluniu.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 10:41, 28 wrz 2020


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Magleska napisał(a)
Danusiu .....super relacja
bardzo lubię oglądać zdjęcia jak tworzysz nowe cuda

bardzo chcę przyjechać zobaczyć na żywo Twój Raj .....
na pewno kiedyś się uda

Pozdrawiam z zimnego ,deszczowego południa


Zapraszam, u nas słoneczko dzisiaj, pięknie jest.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 10:44, 28 wrz 2020


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Sadzimy na limonkowej klony (przebarwienia liści na żółto, zgodnie z zamysłem limonkowej rabaty), duże, strasznie wiało







____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 10:46, 28 wrz 2020


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Ja nie sadzę, tylko trzymam i cieszę się, że przybyło drzew, sztuk 7.







____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 10:49, 28 wrz 2020


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Lewa strona - limonkowa - drzewa zielono-żółte
Prawa strona - hortensjowa- drzewa zielono-różowe
Patrząc z boku, drzewa nie pokrywają się, patrząć wzdłuż trawnika - fajna aleja powstała.
W środku trawnik, na przecięciu ścieżek element w trawniku (waza?), na końcu trawnika gotyckie drzwi...albo inne, dwuskrzydłowe. Mam do przymiarki oba.





Mam 150 hortensji Limelight (własne sadzonki od Sławka - wreszcie znajdą miejscówkę) do pomieszania z innymi odmianami



____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies