Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

makkasia 06:58, 29 wrz 2020


Dołączył: 22 sie 2013
Posty: 7877
Wywołałaś mnie Danusiu
Jestem u Ciebie przynajmniej raz w tygodniu choć na Ogrodowisku nie ma mnie osobiście od kilku lat, to jestem cały czas jego stałą bywalczynią. Traktuję nadal Ogrodowisko jako nie tylko źródło inspiracji, informacji ale też miejsce, gdzie odpoczywam, cieszę oczy, i podziwiam.
Ty, Witek i wszyscy Twoi bliscy są dla mnie przykładem jak można pięknie żyć jednocześnie być dla siebie i dając tak wiele innym. Twoja Anglia jest Anglią dla wszystkich i za to wielkie podziękowania. Czekam na następne foto -realizacje, uwielbiam je i proszę o więcej. Anglię odwiedzę jak nie zaraz to na pewno.
PS wyglądasz rewelacyjnie tak jak Twoja Anglia
____________________
Makowo na Kociewiu + wizytówka-Makowo na Kociewiu
PrawieBory 07:33, 29 wrz 2020


Dołączył: 08 sty 2018
Posty: 121
Danusiu, ja tylko mogę podpisać się obydwoma rękoma pod tym co napisały moje poprzedniczki. Mało piszę, bo wciąż zdobywam wiedzę i podglądam ogrody. Pamiętaj jednak, że to dzięki Tobie mamy takie wspaniałe miejsce, gdzie każdy , podobnie jak ja, nie tylko pokazuje swoje dzieło, ale również uczy się i podziwia pracę innych.
Twoją Anglię podglądam od początku i szczerze podziwiam. Chłonę każdą kompozycję pokazaną na zdjęciach i zapisuję w pamięci. Dziękuję, że mogę Ją oglądać choć na razie tylko wirtualnie
____________________
Pozdrawiam. Kasia
MiluniaB 09:13, 29 wrz 2020


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3387
Czuję, że to nowe powstające miejsce będzie moim ulubionym obok tego miejsca ze stawem
____________________
Milunia - Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko ; * Wizytówka *
Kasia73 09:53, 29 wrz 2020


Dołączył: 18 mar 2014
Posty: 1012
Gardenarium napisał(a)
Dostałam skrzydeł, dzięki Wam za wsparcie
Na limonkowej posadziłam klony polne a na hortensjowej klony ginnala.
Odnośnie sumaka, posadziłam żółtego za radą Przemka od biżuterii rdzawej.
Mówił mi, że on zdecydowanie mało puszcza odrostów, a jak będzie kłopotliwy to usunę. Liście ma zjawiskowe. To odmiana 'Tiger Eyes'. Osiąga ok. 2 m i nie przypala go słońce.




Danusiu gdzie kupiłaś sumaka Tiger Eyes?
Gardenarium 10:55, 29 wrz 2020


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
MiluniaB napisał(a)
Czuję, że to nowe powstające miejsce będzie moim ulubionym obok tego miejsca ze stawem


Witek już ogłosił to miejsce swoim ulubionym... a jeszcze jak wsadzę tam rośliny to będzie chyba tam siedział na kawie... Muszę ławki lecieć zakupić wygodne
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 10:56, 29 wrz 2020


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Kasia73 napisał(a)


Danusiu gdzie kupiłaś sumaka Tiger Eyes?


U Szmitów, jak byłam u Przemka z wizytą, to miał u siebie, potem pojechaliśmy do szkółki i każdy nakupił co tylko chciał A ja wpadłam na pomysł, żeby lewą rabatę zrobić "limonkową" mam słabość do limonki, po "bukszpanowym" mi zostało
Słynna Heuchera "Citronella" - zdobyła uznanie i popularność.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
galgAsia 13:45, 29 wrz 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Danusiu, no nie mów, że miewasz chwile zwątpienia Nie powinnaś, uwierz
Masz głowę na karku, masz dar w łapkach. Efekty współpracy jednego z drugim wspaniałe.
Ja też zaglądam często, piszę rzadko, ale jeśli ma pomóc, będę częściej
Buziaki
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Gardenarium 14:55, 29 wrz 2020


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Chwile zwątpienia to ja miewam z powodu ludzi, a nie ogrodu. Ogród powoduje, że chce się wstawać co rano i lecieć do niego. I działać.... Zwątpienie daje różny człowiek lub jego obojętność czy niezrozumienie.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Iwonka 15:27, 29 wrz 2020


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4166
Danusiu, podpisuję się pod tym stwierdzeniem w 100%. Ogród to niepowtarzalne endorfiny. Mimo, że nieraz przeczołga nas i wymęczy to póki sił starczy będziemy wychodzić z radością.
Moja siostra powiedziała ostatnio, że wolałaby pracować ze zwierzętami niż ludźmi... Przykre to kategoryczne stwierdzenie, ale jakże często prawdziwe. Ludzie bywają niewdzięczni.
Nie zaprzestawaj relacji z Twojej Anglii, czekamy na nie ZAWSZE
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Gardenarium 15:51, 29 wrz 2020


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Ale ja przecież nie zaprzestaję, a ciągnę stale. I będę póki będę mogła się ruszać.
Ja tu nie mam pretensji Czasem mnie jakaś gorycz dopada tylko, że robię, pokazuję a nikt tego nie czyta. Ale jak się okazuje czytacie
To i dobrze aby nie było "sobie a muzom".
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies