Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

Gardenarium 22:45, 25 lip 2018


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308


____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
sylwia_slomc... 22:48, 25 lip 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82042
Śliczne te pompony różowe szkoda, ze te trawki u nas zimować nie chcą, z nasion zebranych z takiej nic mi nie wzeszło i się z nimi poddałam bo na jednoroczne czasu brak.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
anpi 22:57, 25 lip 2018


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8179
Gardenarium napisał(a)



Niesamowite te zestawienia kolorystyczne!!!
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
kasia1 10:06, 27 lip 2018


Dołączył: 13 sie 2017
Posty: 970
Danusiu, chciałam się dołączyć do prośby o założenie wątku - ogrodów do zwiedzania. Chodzi o takie zwykłe/niezwykłe ogrody stworzone przez nas.
Nie mogę się doczekać, kiedy będzie można odwiedzić Twoją Anglię. Dla takich uczących się jak ja to super korzyść porozmawiać i zobaczyć wszystko "na żywo". A dla posiadaczy ogrodów to też dofinansowanie, które zawsze się przyda.
____________________
Kasia - Duże pole do popisu
Gardenarium 18:46, 27 lip 2018


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Na razie muszę ustalić z moim administratorem te sprawy. Wytrzymaj jeszcze.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
19:07, 27 lip 2018
kasia1 napisał(a)
Danusiu, chciałam się dołączyć do prośby o założenie wątku - ogrodów do zwiedzania. Chodzi o takie zwykłe/niezwykłe ogrody stworzone przez nas.
Nie mogę się doczekać, kiedy będzie można odwiedzić Twoją Anglię. Dla takich uczących się jak ja to super korzyść porozmawiać i zobaczyć wszystko "na żywo". A dla posiadaczy ogrodów to też dofinansowanie, które zawsze się przyda.


ciekawy to pomysł ...o ile bedą chętni i zgłoszą swoje ogrody na dany sezon do zwiedzania

bo każdy nowoprzyjety ogrodnik powinien odwiedzic kilka o ile nie kilkanascie ogrodów przed zasadzieniem pierwszej rosliny

najlepiej z metrem i obszernym notesem ...o aparacie nie wspomnę zeby wiedział ze po 3-5 czy 10 sezonach ta roslina ma takie gabaryty

uniknie wtedy robienia półmetrowych rabat i poszerzania ich kazdego sezonu o kolejne pół metra oraz nie bedzie musiał przesadzać co 3-5 lat drzew i krzewów które posadził "jedno na drugim"

ciekawa jestem co sie z tego wykluje .;

niedawno o tym z Anda rozmawiałam bo to działa w Europie czy na wyspach ...a u nas jeszcze daleka droga choć ilość ogrodów która była pokazana w Maji mogłaby dość mocno zapełnić listę ogrodów "pokazowych" o ile właścicieli tych miejsc by ktoś zawiadomił i zapytał ich o dołaczenie do takiego "klubu pokazowiczów prywatnych ogrodów w Polsce "

gogo 20:12, 27 lip 2018


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9719
Witaj Danusiu, właśnie zakończyłam spacer po Twoim ogrodzie i stwierdzam, że wszystkie ogrody w Anglii nie są w stanie dorównać Twojemu. Jest przepiękny, cudowny, oszałamiający, uroczy, zjawiskowy, doskonały, olśniewający itd można wymieniać bez końca, a i tak braknie słów.
Dzisiejszy spacer był pierwszym z wielu, jakie odbędę, bo chcę nasycić oczy widokami i zaczerpnąć pomysły do mojego mini ogrodu. Dziękuję za pokazanie ogrodu no i za Ogrodowisko Pozdrawiam.
____________________
W ogródku emerytki Wierzchosławice koło Bolkowa wizytowka w ogrodku emerytki
Gardenarium 21:11, 27 lip 2018


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Justyna ma rację, warto oglądać cudze ogrody, wyrabia się dzięki temu wizja przyszłego ogrodu, jaki chcemy mieć.

Gogo - dziękuję za chyba pierwszą wizytę w Mojej Anglii I za pochwały Wiem jedno: są ogrody w Anglii o wiele piękniejsze (byłam w nich), mój jest dopiero w budowie, ale zamierzam przynajmniej im dorównaćNie śmiem marzyć o więcej
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
gogo 22:14, 27 lip 2018


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9719
Moje córki mieszkają w Anglii, byłam w kilkunastu ogrodach. To niedużo, ale zdania o Twoim ogrodzie nie zmienię A czy tamte ogrody, jak Twój bukszpanowy są wśród 100 najpiękniejszych ogrodów świata? Ktoś, kto wyczarował taki ogród i z drugim da sobie radę. Jak skończysz ogród, też będzie się kwalifikował do takiego wyróżnienia trzymam za to kciuki
____________________
W ogródku emerytki Wierzchosławice koło Bolkowa wizytowka w ogrodku emerytki
Gardenarium 09:17, 30 lip 2018


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Gogo, bukszpanowy to całkiem inny świat, zimozielony a tutaj kwiatowy raj dla owadów i ptaków. Nie mam takich aspiracji o jakich wspominasz, chcę stworzyć ogród, który da mi spokój i doznania jakich nie miałam w bukszpanowym
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies