Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

Donia72 23:20, 30 lip 2018


Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 6728
Gdzie ja byłam, że Twojego wątku Danusiu nie widziałam?
Przyszłam się przywitać
____________________
Dorota. Zakątek z fioletową ławeczką
popcorn 23:43, 30 lip 2018


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Wow. Wow. Byliny to jest jednak TO.
A Ty masz dar Danusiu!
____________________
Mój nowy ogródek
Basilikum 09:50, 31 lip 2018


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
Danusiu czarodziejko co wieczur snuje sie po Twoim ogrodzie i marze by go kiedys na wlasne oczy zobaczyc
Piekne kopozycje roslinne a dodatki pierwsza klasa, Ciekawa jestem chlopczyka z rybka.
Niesamowity dar masz super, ze z nami sie nim dzielisz.
Macham lapka z upalnej Bawarii
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Pszczelarnia 09:53, 31 lip 2018


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Też chcę więcej wody. Zwłaszcza teraz.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Gardenarium 10:33, 31 lip 2018


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Macham do Was mili Goście, nowi i do tych co bywają u nas stale Miło was czytać, tyle dobrych słów. Na razie ratuję rośliny przed uschnięciem.

O wodzie pomyślę, bo wody po oberwaniu chmury to mieliśmy aż nadto. Sporo zniszczeń.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Basilikum 12:19, 31 lip 2018


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
ojej jak zniszczenia to zle, ach ta pogoda. U mnie wody za malo znow, nie padalo od 2 tygoni i w prognozach na kolejne 2 tez deszczu nie widac, za to temp afrykanskie. Dobrze, ze mamy rzeczke plynaca przez ogrod to wczoraj podlewalismy z grubej rury wszystkie drzewa i krzewy i to wszystko gdzie waz siegnal a reszte konewkami. No i studnie tez mamy wiec woda za darmo i naczej bym zbankrutowala. Dzis kupilam efektywne mikroorganizmy i bede probowac.
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Malgosik 14:51, 31 lip 2018


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 10477
Danusiu szalejesz z kolorami!
Nacieszyłam oczy
____________________
Ogród na glinie
Malgosik 14:54, 31 lip 2018


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 10477
Gardenarium napisał(a)



Czy to dalie w takim niespotykanym kształcie?
Nieprzeciętne te Twoje rośliny. Nie ma takich w sklepach.
Co da radę w nogach ambrowca?
Tylko miskant mi rośnie, a kwiaty jakieś bym chciała. Słońce jest 1/3 dnia.
____________________
Ogród na glinie
nicol21 19:26, 31 lip 2018


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10341
kasia1 napisał(a)
Danusiu, chciałam się dołączyć do prośby o założenie wątku - ogrodów do zwiedzania. Chodzi o takie zwykłe/niezwykłe ogrody stworzone przez nas.
Nie mogę się doczekać, kiedy będzie można odwiedzić Twoją Anglię. Dla takich uczących się jak ja to super korzyść porozmawiać i zobaczyć wszystko "na żywo". A dla posiadaczy ogrodów to też dofinansowanie, które zawsze się przyda.


Super pomysł dla fanów ogrodnictwa. Oczywiście jest z tym związana pewna administracja ale może być bardzo ciekawie.

W tym roku byłam po raz pierwszy na takiej inicjatywie w Belgii, a ona była organizowana dopiero po raz drugi [2 lata temu był pierwszy raz] i było naprawdę super. Pewna regionalizacja musi być i tutaj to było zorganizowane w 3 bądź 4 gminach tylko. Bilet [jeden na wsyzstkie ogrody] kosztował chyba 25eur i był dołączony katalog do odbioru przy pierwszym wejściu. Był tylko jeden dzien wizyty i 9 ogródów w okolicy. Było to organizowane przy współpracy z Rotary Garden.
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
Gardenarium 20:01, 31 lip 2018


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Malgosik napisał(a)


Czy to dalie w takim niespotykanym kształcie?
Nieprzeciętne te Twoje rośliny. Nie ma takich w sklepach.
Co da radę w nogach ambrowca?
Tylko miskant mi rośnie, a kwiaty jakieś bym chciała. Słońce jest 1/3 dnia.


Tak to dalia z niemieckiego sklepu intern.
Myślę że dadzą radę floksy, Persicaria, sadziec, bodziszki, trybula leśna, nawet peonie. Piszę co mam na hidcotowej w bukszpanowym.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies