Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe zawirowania

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe zawirowania

kryniafu 21:21, 15 sie 2011


Dołączył: 25 lip 2011
Posty: 353
Znowu coś machnęłam i zniknęło co napisałam i wkleiłam przed wysłaniem. Czy ktoś wie czy jest to do odnalezienia? Gdzie są moje zdjęcia????????????
____________________
Pozdrawiam, Krysia Ogrodowe zawirowania
Niage 21:27, 15 sie 2011


Dołączył: 05 sty 2011
Posty: 1601
Obawiam się Krysiu, że musisz jeszcze raz zadziałać Poleciało w kosmos
____________________
Pozdrawiam Genia - W ogródku Niage
Sebek 21:30, 15 sie 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Ja też myślę tak j/w
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
alinak 21:30, 15 sie 2011


Dołączył: 31 sie 2010
Posty: 7524
bardzo podoba mi się układ w twoim ogrodzie. jest taki naturalny. rzeczywiście widzę podobieństwa . miałaś racje . . zazdroszczę tej cegły . tez miałabym pomysła co z nią zrobić . wesoła ogrodniczka
2- u latka - bezcenne
____________________
zapraszam do ogrodu u stóp klasztoru- pozdrawiam Alina ++wizytówka ++przebudowa przedogródka ++OGRÓD U STóP KLASZTORU CZ.II ++-http://ogrodustopklasztoru.blogspot.com/?spref=fb
kryniafu 21:32, 15 sie 2011


Dołączył: 25 lip 2011
Posty: 353
Piszę jeszcze raz, trudno.
Po pierwsze podziękowania za pochwały dla ogrodniczki. Super jest mieć córcię ale jeszcze bardziej super jest mieć wnusię. Wspólna zabawa lalkami murowana.

A teraz delikwent do cięcia, zagubiony pomiędzy jałowcem i żywotnikiem. Spory, ponad 60 cm, do przesadzenia teraz ale cięcie będzie wiosną.


Żywopłocik bukszpanowy został przycięty tydzień temu, w przerwach między ulewami


Za bukszpanem dosadziłam rudbekię (Rudbekia błyskotliwa - Rudbeckia fulgida), było jej za mało. Ma być żółto bardzo, słonecznie. Wyłoniła się też bardziej ścieżka pod kruszywo ceglane.


O, tak jak tutaj.
____________________
Pozdrawiam, Krysia Ogrodowe zawirowania
Joanka 21:36, 15 sie 2011


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
Ale sielskie widoczki
____________________
Joanna Ogrodowy zawrót głowy, czyli początki przygody mojego życia
Sebek 21:37, 15 sie 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
A ile ten żywopłocik ma ? Jest przecudny
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
kryniafu 21:43, 15 sie 2011


Dołączył: 25 lip 2011
Posty: 353
A teraz kopa z dzisiejszego cięcia, wielka sterta. Poczekam aż ciut wyschnie (mam nadzieję) i będzie mielenie.


Dzięki wyrzuceniu leszczyny czerwonej, rozpanoszyła się bardzo, orzechy małe podjedzone corocznie przez jakiegoś szkodnika więc ..... taki los:




I dzięki temu zyskałam rabatę do zagospodarowania


Trzeba będzie kamienie przesunąć, pod brzozą ławeczka i ścieżka do niej prowadząca.......
____________________
Pozdrawiam, Krysia Ogrodowe zawirowania
kryniafu 21:45, 15 sie 2011


Dołączył: 25 lip 2011
Posty: 353
Sebek napisał(a)
A ile ten żywopłocik ma ? Jest przecudny


Wysokości ok 50cm, długości tak gdzieś siedem sporych krzaczków rudbekii.
____________________
Pozdrawiam, Krysia Ogrodowe zawirowania
an_tre 21:45, 15 sie 2011


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22380
kryniafu napisał(a)



Trzeba będzie kamienie przesunąć, pod brzozą ławeczka i ścieżka do niej prowadząca.......



i będzie romantyczny kącik
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies