Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe zawirowania

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe zawirowania

kryniafu 11:12, 31 lip 2011


Dołączył: 25 lip 2011
Posty: 353
Martek napisał(a)
Widzę śliczne rośliny i duszę wrażliwą na tych fotach.Witam Kryniafu serdecznie i pozdrawiam


Witam Marto, dziękuję.
____________________
Pozdrawiam, Krysia Ogrodowe zawirowania
Joku 11:47, 31 lip 2011


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12087
Witam kolejną Ogrodomaniaczkę z Pomorza. Bardzo podobają mi się twoje murki z cegły i wykorzystanie starych przedmiotów w ogrodzie.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
kryniafu 20:32, 31 lip 2011


Dołączył: 25 lip 2011
Posty: 353
Joku napisał(a)
Witam kolejną Ogrodomaniaczkę z Pomorza. Bardzo podobają mi się twoje murki z cegły i wykorzystanie starych przedmiotów w ogrodzie.


Witam Jolu, starą cegłę wykorzystujemy z rozbieranego domu a stare graty zbieram namiętnie.
Byłam z wizytą w Twoim Ogrodzie z przeszłością, pięknie.
____________________
Pozdrawiam, Krysia Ogrodowe zawirowania
Gardenarium 20:39, 31 lip 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Krynia, witaj również w naszym gronie. Fajnie, że masz sąsiadkę, będziecie się z Hanią wspomagać i cieszyć ogrodami. U nas wizyty w ogrodach to już tradycja. Miłego spotkania Wam życzę.

Ogródek śliczny i wykorzystanie materiałów z odzysku bardzo mi się podoba. Sama także to robię.
Mój poprzedni ogródek:
Ogród Babci Jasi
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
GabiK 23:47, 31 lip 2011

Dołączył: 04 lip 2011
Posty: 3376
Piękne rododendrony. Pięknie kwitną mimo agrowłókniny.
Czekam na resztę ogrodu.
____________________
Ogrodniczka in spe - Miniaturowy ogródek
Sebek 21:15, 02 sie 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Bardzo ładny ogród - fajnie wykorzystałaś rzeczy, które wiele osób by wyrzuciło
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
KasiaWB 23:10, 02 sie 2011


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Witaj Kryniu! Bardzo ładny ogród przepiękne Rh świetna donica z cegieł czekamy na więcej
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
kryniafu 23:45, 02 sie 2011


Dołączył: 25 lip 2011
Posty: 353
Tyle się napisałam, wkleiłam zdjęcia i jeden "mach" i poszło w kosmos!!!!! ...........

Nic to, zatem bardzo krótko: Dziękuję za tak ciepłe przyjęcie.

Widok z dołu na dom, teren ogrodu obniża się w kierunku zachodnim. Zdjęcie z 2009r.


Jestem w trakcie zmian części ogrodu za domem, w części przy wyjściu z kuchni. Magnolia i iglaki zostały pozbawione dolnych gałęzi,przeszkadzały bylinom.


Był tu kiedyś wyłącznie cień lecz rozbierany dom odsłonił ten kawałek rabaty.


Rok temu posadziłam tutaj paprocie i języczki, chyba błąd bo nie jest tutaj już cieniście i mokrawo.
____________________
Pozdrawiam, Krysia Ogrodowe zawirowania
kryniafu 00:00, 03 sie 2011


Dołączył: 25 lip 2011
Posty: 353
Oczyściłam ten kawałek rabaty, jest miejsce by zrobić dodatkowe nasadzenia a ja nie jestem przekonana wyboru jaki dokonałam rok temu, do godz, 11 jest tutaj już słońce i będzie go więcej. wprawdzie przyszły nowy dom częściowo zasłoni tę część rabaty ale na ten moment? Dzisiaj o godz, 13 języczka już miała przywiędłe liście.


Czym osadzić te uwolnioną przestrzeń?


Jest też potrzeba zagospodarowania kawałka paska ziemi pomiędzy kostką (brukiem) a murem.

Coś tam chodzi mi po głowie ale bardzo ciekawa jestem opinii wytrawnych ogrodników.

____________________
Pozdrawiam, Krysia Ogrodowe zawirowania
monteverde 00:49, 03 sie 2011


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
może bergenie tam posadź i ciemierniki
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies