Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe zawirowania

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe zawirowania

Joanka 22:58, 17 sie 2011


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
I to jest myśl
____________________
Joanna Ogrodowy zawrót głowy, czyli początki przygody mojego życia
kryniafu 21:44, 18 sie 2011


Dołączył: 25 lip 2011
Posty: 353
Dzisiaj miałam przyjemność poznać osobiście Hanię. Hania jest pełna słońca jak jej działka.



Żyjemy wśród wielu ludzi i z niejednym nie mamy o czym rozmawiać. Spotkanie z Hanią to jak spotkanie z bardzo bliską osobą, gadałyśmy o wszystkim, czasu było za mało ale pewnie jeszcze nie raz się spotkamy. Obie mamy tę samą pasję i wiem, że będziemy się uzupełniać.

A ja znalazłam u Hani kilka delikwentów do cięcia, namówię Hanię i pomogę jej zrobić z nich kule. Ale to dopiero wiosną, powinnam mieć więcej czasu.





A to moje ulubione klimaty


Więcej zdjęć wkleję do Hani wątku, w końcu to jej piękny i kolorowy świat.
PS. Relacja późno ale ja późno kończę pracę.
____________________
Pozdrawiam, Krysia Ogrodowe zawirowania
hanka_andrus 22:06, 18 sie 2011


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Dziękuję,Krysiu! Miło słyszeć o sobie taką opinię! Zapraszam częściej!A jeżeli chodzi o cięcie- to preferuję stożki.......
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Zuza 22:11, 18 sie 2011


Dołączył: 09 sie 2011
Posty: 267
I kolejny magiczny ogród na ogrodowisku
Bardzo mi się tutaj podoba
A powiedz czym zaimpregnowane są te belki- chodzi o te, które zostały po budowie i podobne są do podkładów kolejowych. Mam takie same ale nie wiem czym je zabezpieczyć ?
Pozdrawiam i życzę samych pogodnych chwil w ogrodzie- i jak najmniej ślimaków
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/1564-poczatkujaca-ogrodniczka-i-jej-milion-pytan-i-rozterek bardzo, bardzo proszę Was o pomoc :-)
kryniafu 22:15, 18 sie 2011


Dołączył: 25 lip 2011
Posty: 353
hanka_andrus napisał(a)
Dziękuję,Krysiu! Miło słyszeć o sobie taką opinię! Zapraszam częściej!A jeżeli chodzi o cięcie- to preferuję stożki.......

Haniu, dziękuję, będzie więcej spotkań, w przyszłym roku, na pewno. A ciąć będziemy w stożek, jak sobie życzysz, Ty u siebie rządzisz.
____________________
Pozdrawiam, Krysia Ogrodowe zawirowania
kryniafu 22:25, 18 sie 2011


Dołączył: 25 lip 2011
Posty: 353
Zuza napisał(a)
I kolejny magiczny ogród na ogrodowisku
Bardzo mi się tutaj podoba
A powiedz czym zaimpregnowane są te belki- chodzi o te, które zostały po budowie i podobne są do podkładów kolejowych. Mam takie same ale nie wiem czym je zabezpieczyć ?
Pozdrawiam i życzę samych pogodnych chwil w ogrodzie- i jak najmniej ślimaków


Zuzko, miło mi. Belki przy kwiatach impregnowane były przepalony olejem, wielokrotnie i dopiero po roku zostały ułożone gdy olej dobrze wsiąkł. Wcześniej brudzi, no i leżą nie bezpośrednio na ziemi tylko na cegłach zagłębionych w ziemi. Zaś belki przy warzywniku nie są niczym impregnowane, ale te są kiepskiej jakości. Za jakiś czas zostaną wymienione na grube dechy.
____________________
Pozdrawiam, Krysia Ogrodowe zawirowania
Zuza 11:30, 19 sie 2011


Dołączył: 09 sie 2011
Posty: 267
o to cenna wiedza- już wiem do czego będę zużywać przepalony olej

bardzo śmierdziały??
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/1564-poczatkujaca-ogrodniczka-i-jej-milion-pytan-i-rozterek bardzo, bardzo proszę Was o pomoc :-)
kryniafu 16:39, 19 sie 2011


Dołączył: 25 lip 2011
Posty: 353
Troszkę, ale dało się smarować, sama malowałam bele. Często wylewałam trochę oleju na powierzchnię i olej powoli wnikał do wnętrza belki,
____________________
Pozdrawiam, Krysia Ogrodowe zawirowania
bogumila 16:44, 19 sie 2011


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Bardzo miłe spotkanie -z przyjemnością obejrzałam relację.
____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
hanka_andrus 19:49, 21 sie 2011


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Co tamu mojej sąsiadki?Pewnie grille odpalone,niekoniecznie u niej,bo aż z za lasu dochodzą do mnie na balkon zapachy.Albo ma wolną chwilę i ogród przegląda?
Przesyłam pozdrowienia!Od Bogusi z rodziną,co to wczoraj do mnie zawitała.No i od wszystkich nas z Ogrodowiska!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies