Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » RODOS - trochę inaczej

Pokaż wątki Pokaż posty

RODOS - trochę inaczej

sylszu 23:43, 15 sie 2019


Dołączył: 17 cze 2018
Posty: 526
Rabata wg wskazań Danusi




Hebe znalazło miejsce obok innej odmiany



Dostałam azalię ( w doniczce Mój nie Em się uczy jakie kwiaty ma mi dawać Czy jest szansa, że w ogrodzie będzie rosła? W domu na 100% jj nie utrzymam, bo mam za ciepło

____________________
Sylwia Rodos-trochę inaczej
gogo 00:08, 16 sie 2019


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9719
Ja też nie reklamowałam chorych powojników
Może powinnam, żeby ukrócić sprzedaż chorych roślin?
Tylko, niestety, nie umiem tego zrobić, uwierzysz, że nie napisałam żadnego e-maila, a kwiatki zamawiam przez telefon.
Internet to nie moja bajka, bycie na O. uważam za mój największy sukces i jestem z siebie dumna / wątek założyła mi córka /.

Obawiam się, że ta azalia nie przetrzyma zimy w ogrodzie.
Spróbować można, dobrze ją opatulając, może się uda.

Brawa dla nie eMa, następny prezent będzie odpowiedni do ogrodu

Rabata mi się podoba
____________________
W ogródku emerytki Wierzchosławice koło Bolkowa wizytowka w ogrodku emerytki
sylszu 00:10, 16 sie 2019


Dołączył: 17 cze 2018
Posty: 526
gogo napisał(a)
Internet to nie moja bajka, bycie na O. uważam za mój największy sukces i jestem z siebie dumna / wątek założyła mi córka /.


Całkiem nieźle sobie radzisz jak na nieumiejącą korzystać z internetu
____________________
Sylwia Rodos-trochę inaczej
gogo 00:28, 16 sie 2019


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9719
Moje umiejętności kończą się na tym
O, przepraszam, umiem szukać rośliny w szkółkach
W czasie nauki bycia na O. córka mi pomagała, stała nade mną i poprawiała.
Musiałam zmobilizować wszystkie swoje " moce umysłowe ", bo miałam tylko tydzień jej urlopu.
Miała mnie dość, ale nauczyłam się
____________________
W ogródku emerytki Wierzchosławice koło Bolkowa wizytowka w ogrodku emerytki
AniazUroczyska 00:57, 16 sie 2019

Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 1269
gogo napisał(a)

Internet to nie moja bajka, bycie na O. uważam za mój największy sukces i jestem z siebie dumna / wątek założyła mi córka /.

Ja też swoją przygodę z internetem i w ogóle z komputerem, rozpoczęłam bardzo późno ( dopiero na emeryturze)i właściwie przypadkiem.Przez wiele lat komputer okupowany był przez męża i dzieci- trudno się było przebić, ale też nie miałam , ani czasu , ani takiej potrzeby. Kiedy jednak już w to wdepnęłam , to na całego! Dyskusje na nk, fb oraz na wielu innych forach, przelewy, e- maile, zakupy itp. W ciągu sekundy- łączność z całym światem! To jest niesamowite! I odpowiedź na każde pytanie- to jest SUPER !
sylszu 01:02, 16 sie 2019


Dołączył: 17 cze 2018
Posty: 526
AniazUroczyska napisał(a)

Ja też swoją przygodę z internetem i w ogóle z komputerem, rozpoczęłam bardzo późno ( dopiero na emeryturze)i właściwie przypadkiem.Przez wiele lat komputer okupowany był przez męża i dzieci- trudno się było przebić, ale też nie miałam , ani czasu , ani takiej potrzeby. Kiedy jednak już w to wdepnęłam , to na całego! Dyskusje na nk, fb oraz na wielu innych forach, przelewy, e- maile, zakupy itp. W ciągu sekundy- łączność z całym światem! To jest niesamowite! I odpowiedź na każde pytanie- to jest SUPER !


Ja internet poznałam jak pojawił się w Polsce. Najpierw wdzwaniany przez TP ( to droga zabawa była a później na stałym łączu. Ale z racji zawodu MUSIAŁAM a teraz sobie nie wyobrażam życia bez tego
____________________
Sylwia Rodos-trochę inaczej
gogo 01:42, 16 sie 2019


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9719
Dziewczyny, piszecie o rzeczach, które dla mnie są niedostępne
Moja głowa ma wbudowaną blokadę antykomputerową, która ma się tam tak dobrze, że nie chce zniknąć
Jak ktoś mi mówi, że to proste, ja mu daję schemat obrusa szydełkowego lub na drutach
Każde z nas będzie dobre w tym co umie, na odwrót nie, tak to działa.
Pewnie, że można się nauczyć, ale....
Wnuk / mieszka w Anglii / chciał mnie nauczyć angielskiego, po tygodniu zrezygnował.
Babcia okazała się wyjątkowo tępa
____________________
W ogródku emerytki Wierzchosławice koło Bolkowa wizytowka w ogrodku emerytki
sylszu 20:45, 18 sie 2019


Dołączył: 17 cze 2018
Posty: 526
Muszę się pochwalić Bo chyba mam czym.....Administrator jednej z grup na FB na tematy ogrodowe wybrał moje zdjęcie jako tło na tapecie w tej grupie. To jest to zdjęcie




____________________
Sylwia Rodos-trochę inaczej
gogo 23:47, 19 sie 2019


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9719
Sylwio, gratulacje
Nie chyba, tylko na pewno masz się czym pochwalić, bo ta kompozycja świetnie Ci wyszła, to i zdjęcie doskonałe
____________________
W ogródku emerytki Wierzchosławice koło Bolkowa wizytowka w ogrodku emerytki
sylszu 23:21, 14 wrz 2019


Dołączył: 17 cze 2018
Posty: 526
Kilka z dzisiaj


Hortensja dębolistna Harmony takiej wielkości była w maju 2019



Teraz wygląda tak



A jeszcze bliżej tak



____________________
Sylwia Rodos-trochę inaczej
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies