Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W ogródku emerytki

W ogródku emerytki

gogo 19:54, 27 cze 2026


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9727
basia3012 napisał(a)
Grażynko, też cieszę się, że wróciłaś.
Ten rododendron nn to miniaturowy? Miałam podobnego miniaturowego Impeditum.


I Tobie Basiu dziękuję

Rododendron ma tak około 0,6 m x 0,6 m, więc to może być ta odmiana.

Moje róże
Fortuna

Bad Birnbach

I mój potwór Gärtenfreude - to róża okrywowa, powinna mieć ok. 45 x 90 cm a ma......
____________________
W ogródku emerytki Wierzchosławice koło Bolkowa wizytowka w ogrodku emerytki
sylwia_slomc... 22:03, 27 cze 2026


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89803
Bardzo mi Cię brakowało w ubiegłym sezonie. W odpowiedzi u mnie wyjaśniłam o co chodziło to już tutaj nie będę powtarzać
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
hankaandrus_44 23:10, 27 cze 2026


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7845
Grażynko, miło Ciebie widzieć. Ogród żyje i to najważniejsze, a że dodatkowo kwitnie, to też sukces. Wszystkiego dobrego z nami, z JEŻAMI, i z naszymi ogrodami.
Dalszych sukcesów ogrodowych na drugą część roku.
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
gogo 00:16, 28 cze 2026


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9727
hankaandrus_44 napisał(a)
Grażynko, miło Ciebie widzieć. Ogród żyje i to najważniejsze, a że dodatkowo kwitnie, to też sukces. Wszystkiego dobrego z nami, z JEŻAMI, i z naszymi ogrodami.
Dalszych sukcesów ogrodowych na drugą część roku.


Haniu, dziękuję za wszystkie miłe słowa i życzenia, Tobie też ślę serdeczności

Róża Knirps

A to miła niespodzianka, kupne rudbekie padły, ale zdążyły się wysiać
____________________
W ogródku emerytki Wierzchosławice koło Bolkowa wizytowka w ogrodku emerytki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies