Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Owocowo-warzywno-ozdobny bałagan - czyli o tym jak wcisnąć kolejną roślinkę do mojego ogródka

Pokaż wątki Pokaż posty

Owocowo-warzywno-ozdobny bałagan - czyli o tym jak wcisnąć kolejną roślinkę do mojego ogródka

anipla 15:10, 08 lut 2013


Dołączył: 27 cze 2012
Posty: 1375
ale Cię baba zrobiła....daj namiary na pw - będę omijać...
masz rację ten spór to można ...o kant...ja też kiedyś założyłam i tyle mojego że bardziej się nawnerwiałam bo tam właśnie tak było...dogadajcie się...blebleble....i takie tam jak napisałaś i nic nie wynikło tylko ja mniejszą kwotę wydałam ( sam fakt mnie wnerwił)..nie popuszczaj,nawet jak nic nie wyniknie to baba tak już nie zrobi miejmy nadzieję, bo będzie wiedziała że już o niej wiedzą ...inaczej założy inne konto i to samo zrobi i znowu sie można naciąć...no masz pecha ...
a co do sklepów internetowych to różnie to bywa , bo nad nimi żadnej kontroli,na allegro na stanie muszą mieć (przynajmniej w teorii)a w sklepie różnie bywa
____________________
Anita Ogród przydomowy - na zmiany gotowy...
anipla 15:14, 08 lut 2013


Dołączył: 27 cze 2012
Posty: 1375
Sarenki piękne i jeszcze taka ilość....ale normalnie zazdroszczę tych widoków....chyba bym cały czas fotki robiła..., a co o psów to u nas też ludzie się nie przejmowali,ale pewnego roku było ogłoszenie że psy będą wyłapywane i tak zrobili ,do hotelu wywozili i rachunki wystawiali....teraz sporadyczniech jakis po ulicy lata ,a jak ktos się boi i zgłasza to właściciel 200 dostaje do zapłaty i jest ok...
____________________
Anita Ogród przydomowy - na zmiany gotowy...
popcorn 15:20, 08 lut 2013


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Anitko u nas psów jest mało, a bezpańskie w ogóle nie biegają - na szczęście. Na dole ulicy jest podstawówka i gimnazjum, jaja by były... to wilczur sąsiadów, spaceruje z nim właściciel przez te pola, a teraz się musiał wyrwać...
co do baby - szkoda słów Gabi się tak cieszyła na ten zamek, a tu dooopa (tęczowa wieża koników filly - praktycznie niedostępna)
____________________
Mój nowy ogródek
popcorn 18:28, 08 lut 2013


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Kupiłam sobie dzisiaj w Leroy nasionka - szczaw gajowy. Roślina jadalna, ale bardzo ładna - zielone liście z nerwami i ogonkami blaszkowymi w kolorze bordowym. I jedyne 10 kg dolomitu

Szczaw:


może być oczywiście uprawiany jako roślina ozdobna, więc zamierzam go wysiać nie tylko w warzywniku lecz także na rabacie bylinowej i jest jadalny i smaczny podobno

Weekend! Jupi! Tylko przez tą babę spać nie mogę. Oskarży mnie o oczernianie! dobre sobie!
____________________
Mój nowy ogródek
jotka 18:38, 08 lut 2013


Dołączył: 22 lis 2010
Posty: 11868
Ten szczaw wygląda jak młody burak ładnie będzie sie komponował na rabacie
____________________
Jola - pamiętajcie o ogrodach ... ogrodoweimpresjejolki +++ zapraszam na balkon +++ wizytówka-ogrodoweimpresjejolki http://www.ogrodowisko.pl/watek/3535-u-jotki-z-kasia-bawarska-plotki[url]
popcorn 19:02, 08 lut 2013


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Prawda? Mam jednak nadzieję że smakuje jak szczaw Buraki liściowe też mam - jeszcze w nasionkach. Gdzie ja to wszystko pomieszczę??
____________________
Mój nowy ogródek
ell 19:47, 08 lut 2013


Dołączył: 28 kwi 2011
Posty: 4333
Karola - mam ten sam problem, ale co tam damy radę.
Pozdrawiam serdecznie.
____________________
Ela - Ogródek na chabrowym wzgórzu
popcorn 19:49, 08 lut 2013


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Elu - planuję przynajmniej 2 nowe skrzynie na warzywa - jedną na trawniku (M się załamie), a drugą na sąsiedniej działce Jutro jadę do skupu złomu szukać blachy, wezmę namiary od właściciela i będę go molestować, do marca powinnam coś znaleźć!!
Jeśli blachy nie kupię, to drewno pozostaje - tak czy tak będę M truć aż mi zrobi A potem sam będzie zajadał warzywka

pozdrawiam!!
____________________
Mój nowy ogródek
Madzenka 19:55, 08 lut 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
popcarol napisał(a)
Gierczusia - może coś nie tak masz z przeglądarką, tylko Ty pisałaś że widzisz odwrotnie? nie wiem...
one mieszkają w tym młodniku-brzezinie który widać z tyłu. Wychodzą prawie codziennie, jeśli jest śnieg to codziennie. I pasą się po tych polach, oziminy wyjadają

Zeta - Sąsiad ma bramkę "od pola" i widocznie jej nie domkną nie pierwszy raz...

pozdrawiam!!


Ja też mam odwrotnie przeglądam na ipadzie

Na alllegro zamawiam wyłącznie z płatnością przy odbiorze....
Jak ktoś chce kasę przed to się wycofuję....
Szkoda prezentu dla dziecka. Buziam
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Krys 20:00, 08 lut 2013


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Karolina już jest ,ale na chwilkę zobacz ciemiernika już kupiłam
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies