Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Owocowo-warzywno-ozdobny bałagan - czyli o tym jak wcisnąć kolejną roślinkę do mojego ogródka

Pokaż wątki Pokaż posty

Owocowo-warzywno-ozdobny bałagan - czyli o tym jak wcisnąć kolejną roślinkę do mojego ogródka

popcorn 20:22, 08 lut 2013


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Ania polecała gościa podstolecmarek na alle. Ale ma zarąbiste rośliny! Tylko wysyłka po 1wszym kwietnia, buu Ciemierniki po 4,7 zł, przysłał mi MMSa, bardzo ładna roślinka z pączkami i jakie piwonie, krwawniki, jarzmianki, liliowce! Ech! Ogród z gumy trzeba mieć Ale mój taki jest, prawda?
____________________
Mój nowy ogródek
popcorn 20:23, 08 lut 2013


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Aga - prawda? Ja z tych bujających - tylko czasem... ech
Krysiu - kliknij w link kiedy? nie wiem, pewnie w marcu, żeby nie okazało się pomarznięte te bukszpany...
____________________
Mój nowy ogródek
emka 20:44, 08 lut 2013

Dołączył: 08 wrz 2012
Posty: 291
Witaj Karola
przykra sprawa z tym All, zwłaszacza dla dziecka, wiadomo czeka, cieszy się a tu klapa... co za baba
widzę, że planujesz ciekawy zakup, oczywiscie czekam na fotorelację z podstrzyżyn tej bukszpanowej spiralki, a swoją drogą odważna z Ciebie kobitka, lubisz wyzwania

Ten podstolecmarek powinien chyba wprowadzić jakieś rabaciki dla Ogrodowiska, ja też u niego poluję, taką ma tu markę, że nawet nie strach przez to All zamawiać, oby się nie popsuł, odpukać
____________________
Zielonym do góry
Madzenka 20:47, 08 lut 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
agniecha973 napisał(a)
U mnie normalnie. Dziewczyny nie wiedzą gdzie mają górę w iPadach. W laptopie wszystko na swoim miejscu, nie oszukasz


Agniecha przekręcalam zawsze mam odwrotnie
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
monteverde 20:59, 08 lut 2013


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
popcarol napisał(a)
Ania polecała gościa podstolecmarek na alle. Ale ma zarąbiste rośliny! Tylko wysyłka po 1wszym kwietnia, buu Ciemierniki po 4,7 zł, przysłał mi MMSa, bardzo ładna roślinka z pączkami i jakie piwonie, krwawniki, jarzmianki, liliowce! Ech! Ogród z gumy trzeba mieć Ale mój taki jest, prawda?

Ja go nie reklamuję tylko też u niego biorę już 3 rok, ale i tak podskoczył z jeżówkami były o wiele tańsze A od 1 kwietnia bo boi się o przymrozki
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
popcorn 21:22, 08 lut 2013


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Emka - bukszpanowe stożki mam, ciekawe jak po zimie, oba miejscami brązowe plamy mają, zobaczymy... a spiralka mi się marzy. Ciachnę, a co, chyba nie zmarnuję? Teoretycznie wiem jak to się robi,a praktycznie... na czymś się trzeba nauczyć
Szpalerową jabłonkę już mam - sama wycięłam, pochwalę się a co


A to druga, nie szpalerowa, za to ma więcej owoców


No, na hasło ogrodowisko - rabat, jestem za!!

Marzenko - dziwne z tym ipadem! hmm... ale przynajmniej łatwiej go przekręcić i już po kłopocie

Aniu
- no, jeżówki ma drogawo, to prawda. Ale jakie i jaki wybór! Ach ta pogoda u nas... a ja bym chciała już, w doniczki bym sobie posadziła i patrzyła jak rosną... w domu W ubiegłym roku tak pędziłam funkie z kłączy, ładnie urosły

____________________
Mój nowy ogródek
ell 21:24, 08 lut 2013


Dołączył: 28 kwi 2011
Posty: 4333
śliczne te funkie
____________________
Ela - Ogródek na chabrowym wzgórzu
popcorn 21:26, 08 lut 2013


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Ano, z aukcji "mix" 5 kłączy jakoś za 10 zł plus wysyłka lubię takie niespodzianki
____________________
Mój nowy ogródek
emka 21:41, 08 lut 2013

Dołączył: 08 wrz 2012
Posty: 291
jenyyyy skąd Wy macie takie odjazdowe ławeczki? a u mnie taki zwyklaszek biedronkowy stoi grzecznie w kąciku

powiem Ci Karolinko, że im więcej czytam o bukszpanie, zwłaszcza chorobach, szkodnikach, tym bardziej zaczynam się go bać
no ale w sumie każdej roślinie może się coś przytrafić
Twoja jabłonka wygląda bardzo oryginalnie, arystokracja wśród owocowych
____________________
Zielonym do góry
monteverde 21:44, 08 lut 2013


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
popcarol napisał(a)
Emka - bukszpanowe stożki mam, ciekawe jak po zimie, oba miejscami brązowe plamy mają, zobaczymy... a spiralka mi się marzy. Ciachnę, a co, chyba nie zmarnuję? Teoretycznie wiem jak to się robi,a praktycznie... na czymś się trzeba nauczyć
Szpalerową jabłonkę już mam - sama wycięłam, pochwalę się a co


A to druga, nie szpalerowa, za to ma więcej owoców


No, na hasło ogrodowisko - rabat, jestem za!!

Marzenko - dziwne z tym ipadem! hmm... ale przynajmniej łatwiej go przekręcić i już po kłopocie

Aniu
- no, jeżówki ma drogawo, to prawda. Ale jakie i jaki wybór! Ach ta pogoda u nas... a ja bym chciała już, w doniczki bym sobie posadziła i patrzyła jak rosną... w domu W ubiegłym roku tak pędziłam funkie z kłączy, ładnie urosły


jabłonka sama dźwiga te patyki? a hosty śliczne no i ławeczka
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies