Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Owocowo-warzywno-ozdobny bałagan - czyli o tym jak wcisnąć kolejną roślinkę do mojego ogródka

Pokaż wątki Pokaż posty

Owocowo-warzywno-ozdobny bałagan - czyli o tym jak wcisnąć kolejną roślinkę do mojego ogródka

popcorn 08:12, 12 lut 2013


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
bacowa napisał(a)
Karola ciemierniki zostaną w ciepłym miejscu do momentu aż zrobi się ciepło na dworzu , inaczej nic by z nich nie było .
Oczywiście po wsadzeniu ich do gruntu wiosną ,... następną zimę już spędzą w ogrodzie .


Tak sobie to właśnie wyobrażam Moje ubiegłoroczne niedługo zakwitną - sporo pączków widać. Już pokazywałam, ale co tam
____________________
Mój nowy ogródek
popcorn 08:13, 12 lut 2013


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Pszczelarnia napisał(a)
Nie ma żadnych ciemierników. Nie było żadnych agapantów. Nie jest wszędzie tak samo, może i dobrze.


Dziwne! Myślałam że Biedro w całym kraju ma taką samą ofertę... A agapanty to te z tesco? Nie wiem czy u nas były, bo kawałek drogi mam do tesco, a agapantów mam 2 doniczki i mam problem z ich zimowaniem, więcej nie chcę. Znaczy chcę, ale jeszcze trochę głosu rozsądku mi zostało

pozdrawiam, miłego dnia!!
____________________
Mój nowy ogródek
ZbigniewG 08:28, 12 lut 2013


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8910
popcarol napisał(a)
..Zbyszku - ale jak Ewa kupiła takie pędzone, ja też zamierzam i wystawię je na mróz, to potem je wyrzucę... w ubiegłym roku tak zrobiłam - w dzień było koło zera, było ok, za to w nocy mocno temperatura spadła, wiosną nie było czego zbierać w tej doniczce...
chodziło mi tylko o kaloryfer - wystawienie do ogrodu dla nich byłoby katastrofą
____________________
Zbyszek Działka prawie w Borach Tucholskich , Wizytówka
popcorn 08:52, 12 lut 2013


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Zbyszku - to gdzie je trzymać? Mamy ogrzewanie podłogowe więc na parapecie nie jest zbyt gorąco, myślę że przetrwają?

To prawda, wydawało mi się że ich tkanki po prostu zamarzły, a potem zgniły
pozdrawiam!
____________________
Mój nowy ogródek
popcorn 09:51, 12 lut 2013


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Ha! baba od zabawki przysłała potwierdzenie przelewu chyba ją ruszyło to zgłoszenie na policję. Teraz nie wiem - czy na tę komendę posłać to potwierdzenie? Pewnie w ogóle się tym nie zajęli... poczekam aż kasa wpłynie... mam nadzieję wpłynie
uff, jedno z głowy no i dzisiaj mam wolny wieczór, nie na komendzie hihi

słonko wyszło! Tylko minus 6, brr Gdzie ta wiosna??
____________________
Mój nowy ogródek
popcorn 11:23, 12 lut 2013


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Ha! policjant dzwonił ! Do mnie i do baby też! Chyba mi wróci chociaż częściowo wiara w wymiar naszego aparatu sprawiedliwości... ja po telefonie bym szybciutko przelewała... baba jest im znana, jak się wyraził policjant "zapomina" wysyłać towaru albo zwracać pieniądze... ciekawe co mu baba powiedziała (do mnie dzwonił najpierw). Mam nadzieję kasa wpłynie... potwierdzenie wygląda ok.
____________________
Mój nowy ogródek
adom1206 11:33, 12 lut 2013

Dołączył: 04 lis 2012
Posty: 1216
To fajnie,że coś się klaruje wreszcie a ja śmigałam na muratorze u ciebie przypadkiem znalazłam pozdrawiam
____________________
Agnieszka - Moje Ogrodowe Marzenia...
popcorn 11:42, 12 lut 2013


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Hej Agnieszko!
Na muratora od dawna nie wchodzę... tematy okołobudowlane już poza mną - chwilowo przynajmniej Znaczy remontujemy stary domek, ale już mniej więcej wiemy co i jak, poza tym nie dla siebie, więc materiały wyposażenia "bezpieczne"...

czekam na sesję międzybankową i kasę, mam nadzieję wpłynie! i będzie z głowy... ech.
____________________
Mój nowy ogródek
popcorn 14:38, 12 lut 2013


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Kasy nie ma jeszcze jedna sesja przychodząca - jest o 15tej - i chyba się jednak przejadę na policję

baba sobie ukręciła na siebie bicz, bo jeśli podrobiła potwierdzenie przelewu, to podlega już prawu karnemu a nie cywilnemu... tylko czy ja dostanę kasę z powrotem? ech...

____________________
Mój nowy ogródek
popcorn 17:32, 12 lut 2013


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Batalia zakończona sukcesem! Baba po moim mailu dot zmiany przypisania czynu karalnego ściganego z kodeksu karnego zareagowała błyskawicznie - zrobiła mi przelew zwrotny "ekspresowy", z innego konta, z innym opisem... wysłałam sfałszowane potwierdzenie przelewu jako kolejny dowód policjantom spod Słupska, pan się ucieszył - zbierają teczkę przeciwko babie... ech...

Szukam innego zamku, Młoda się w końcu prezentu doczeka...

Ciemierniki w Biedro nadal nie przecenione
____________________
Mój nowy ogródek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies