Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wichrowe wzgórze

Pokaż wątki Pokaż posty

Wichrowe wzgórze

Sebek 21:56, 15 sie 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
chyba mam powód, żeby jechać do Krakowa
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 21:58, 15 sie 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Pokażesz te kulki?
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
alinak 21:59, 15 sie 2011


Dołączył: 31 sie 2010
Posty: 7524
dzięki Monika za poradę . chyba skorzystam i zakupie lagunę . mam nadzieje że wyhacze ja u Ćwika albo u Hoduna
____________________
zapraszam do ogrodu u stóp klasztoru- pozdrawiam Alina ++wizytówka ++przebudowa przedogródka ++OGRÓD U STóP KLASZTORU CZ.II ++-http://ogrodustopklasztoru.blogspot.com/?spref=fb
Monic 22:00, 15 sie 2011


Dołączył: 24 lip 2011
Posty: 1764
Musiałbyś się wybrać jak najszybciej, bo jak są takie ładne rośliny, to schodzą jak świeże bułeczki Zajrzyj póki co u siebie - powinni rucać do sklepów w obrębie sieci to samo w mniej więcej tym samym czasie.
____________________
mój ogród Monika
Monic 22:01, 15 sie 2011


Dołączył: 24 lip 2011
Posty: 1764
alinak napisał(a)
dzięki Monika za poradę . chyba skorzystam i zakupie lagunę . mam nadzieje że wyhacze ja u Ćwika albo u Hoduna

Alinko, u Ćwika nie polecam. Lepiej kup w Rosarium.
____________________
mój ogród Monika
Monic 22:06, 15 sie 2011


Dołączył: 24 lip 2011
Posty: 1764
Sebek napisał(a)
Pokażesz te kulki?


Mam jedną, ale pokażę - jutro, bo dzisiaj już leżę z lapkiem w łóżku Zrobię zdjęcie razem z inną kulką, którą sama formuję z małej sadzonki i z większą, którą kupowałam w miejscowym ogrodniczym - będziesz miał odniesienie co do wielkości tej Liroyowej.
____________________
mój ogród Monika
GabiK 09:38, 16 sie 2011

Dołączył: 04 lip 2011
Posty: 3376
Witaj Moniko. Też będę obserwować Twój ogród. Już jest pięknie.

Mam białą Million Bells. A właściwie białą, różową i fioletową. Fioletowa najlepiej rośnie. Biała podobnie jak ta ciemnoróżowa.
____________________
Ogrodniczka in spe - Miniaturowy ogródek
Pszczelarnia 17:39, 16 sie 2011


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Ale róże! Boskie!
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Dzidka 22:03, 16 sie 2011


Dołączył: 27 lip 2010
Posty: 2975
Moniko, życzę Ci abyś zrealizowała marzenia o swoim wyśnionym ogrodzie , byś mogła się nim cieszyć i zachwycać.

____________________
Dzidka - To właśnie tu
Monic 22:17, 16 sie 2011


Dołączył: 24 lip 2011
Posty: 1764
GabiK napisał(a)
Witaj Moniko. Też będę obserwować Twój ogród. Już jest pięknie.

Mam białą Million Bells. A właściwie białą, różową i fioletową. Fioletowa najlepiej rośnie. Biała podobnie jak ta ciemnoróżowa.


Witaj, Gabi - zapraszam częściej
Ja mam jeszcze różową Million Bells, ale ma ciut mniejsze kwiaty i sztywniejsze pędy, nie kwitnie tak obficie jak ta na zdjęciu. Chyba jakaś inna odmiana, bo ta, która jest na zdjęciu po prostu szaleje z kwieciem. Coraz bardziej kusicie tą białą, a tu koniec sezonu i nigdzie nie ma Muszę się uzbroić w cierpliwość do wiosny...

Pszczelarnia napisał(a)
Ale róże! Boskie!

Dziękuję

Dzidka napisał(a)
Moniko, życzę Ci abyś zrealizowała marzenia o swoim wyśnionym ogrodzie , byś mogła się nim cieszyć i zachwycać.



Dziękuję, Dzidko Mam nadzieję, że zrealizuję te wszystkie plany, które mam w głowie, choć pewnie potrwa to latami ...
____________________
mój ogród Monika
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies