Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wichrowe wzgórze

Pokaż wątki Pokaż posty

Wichrowe wzgórze

Juzia 11:02, 10 paź 2016


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38500
Cudownie!
MOgłabym dla całego ogrodu zrobić kopiuj-wklej
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Wendy79 11:12, 10 paź 2016


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
Znowu mogłam nacieszyć oczy. Piękne połączenie szałwii i rozchodnika. Do naśladowania Uwielbiam astry, więc z przyjemnością obejrzałam Twoją kolekcję.
____________________
Agnieszki i Maćka Księżycowy... Założyć ogród to uwierzyć w jutro. Audrey Hepburn
Pszczelarnia 13:38, 10 paź 2016


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Monic, jak zawsze miło widzieć Ciebie i Twój ogród jesienny z różami, astrami i rozchodnikami oraz zawilcami.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Milka 14:25, 10 paź 2016


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Zachwycająco pamiętam, jak zmieniałaś układ, jak robiłaś nasadzenia, teraz to spójny, romantyczny w stylu angielskim ogród gratulacje. Przykra sprawa z tatą, taki los nas ludzi....
Mamy te same astry nowangielskie, u mnie sa 4 kolory, chyba identyczne, jak twoje
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
mira 20:51, 10 paź 2016


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Pięknie jak zwykle, te mgły i słoneczko, śliczna kolekcja astrów i rozchodników, a dekoracje podziwiam kiedy Ty masz czas na to.
Przesadzanie to wpisane w działanie w ogrodzie jesienią i wiosną i zawsze czegoś nie zdążę.

miej sie dobrze!

pozdrawiam
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
Agania 12:20, 09 cze 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Odkryłam dzisiaj Twój ogród i przeczyłam historię jego powstawania, pięknie jest i romantycznie jak w baśni

Ciekawa jestem z jakich okolic Krakowa jesteś, może nawet sąsiadkami jesteśmy
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
sylwia_slomc... 12:28, 09 cze 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81794
Monia a gdzie wiosna??? Na jesieni się świat nie kończy daj coś tegorocznego
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
HalinaF 20:38, 21 lip 2017

Dołączył: 21 lip 2017
Posty: 14
Cudowny ogród ,cudowna właścicielka .
Monic 22:14, 19 sie 2017


Dołączył: 24 lip 2011
Posty: 1764
Witajcie, po dłuższej przerwie.
To był dla mnie trudny sezon, ale powoli wracamy do rzeczywistości i spraw ogrodowych. W tym roku już w zasadzie nic nie zmieniamy, tylko pielęgnujemy to, co jest i budujemy altanę grillową z wędzarnią. Jest to duża i pracochłonna inwestycja, więc może być tak, że w tym sezonie nie zdołamy skończyć i dach powstanie dopiero na wiosnę. Wszystko robimy sami z m., więc to idzie dość wolno.
Ogród powoli dojrzewa, zmieniają się jego proporcje i to mnie cieszy niezmiernie.






















____________________
mój ogród Monika
Anitka 13:05, 20 sie 2017


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
Witaj,
Przyszłam Moniko z mojego wichrowego wzgórza na twoje wichrowe wzgórze Na początku pomyślałam, że trafiłam do ogrodu w Anglii Uwielbiam takie klimatyczne miejsca z duszą i nutką tajemniczości. Wszystko przyciąga uwagę: elementy architektury, nasadzenia i dbałość o detale.
Mam nadzieje, że sarenki nie wyrządzają szkód w ogrodzie, bo u teściów strasznie drzewka podgryzają. Ale jak tu takich gości przepędzać, jeśli w krajobraz wpisują się cudnie
Powodzenia w pracach budowlanych. Czekamy na efekty wiosną. Wiem, bo też sami większość prac wykonywaliśmy, że wówczas człowiek nie ma czasu na ogrodowisko.
Ale jak skończycie to pokażcie.
____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies