Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Jola - ogrody mojego dzieciństwa

Pokaż wątki Pokaż posty

Jola - ogrody mojego dzieciństwa

zawitka 08:22, 22 wrz 2013


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14033
Jolu kukam do Ciebie i pozdrówka ślę
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
kaprys 09:29, 22 wrz 2013


Dołączył: 06 cze 2011
Posty: 135
zawitka napisał(a)
Jolu kukam do Ciebie i pozdrówka ślę

Halinko ja też Ciebie pozdrawiam. Dzięki za zaproszenie ale chwilowo z wolnym czasem u mnie troche słabo.. Wspominam nasze spotkanie ogrodowiskowe u Krysi. Teraz czas zebyśmy poznały nasze ogrodki.Jak nie damy rady spotkac się w najbliższym czasie odbijemy sobie na wiosnę.
____________________
Jola - ogrody mojego dzieciństwa
Katkak 10:55, 22 wrz 2013


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Witaj Jolu, ależ masz piękny ogród. Klejnocik po prostu. Robi ogromne wrażenie. I takie fajne w nim zakamarki. Niesamowicie mi się podoba. Kiedy u mnie będzie tak choć w połowie... :/ Bardzo podoba mi się tek krzew/drzewko z pomponikami białymi Czy to jest właśnie kalina? Miłej niedzieli
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Debra 11:53, 22 wrz 2013


Dołączył: 05 kwi 2013
Posty: 3790
kaprys napisał(a)

Halinko ja też Ciebie pozdrawiam. Dzięki za zaproszenie ale chwilowo z wolnym czasem u mnie troche słabo.. Wspominam nasze spotkanie ogrodowiskowe u Krysi. Teraz czas zebyśmy poznały nasze ogrodki.Jak nie damy rady spotkac się w najbliższym czasie odbijemy sobie na wiosnę.


Ja też wspominam To był taki ostatni letni akcent. Jesień wokół, zimno, ale nadal sporo prac ogrodowych.
Pozdrawiam Jolu
____________________
Berberysy i liliowce pod starą gruszą
kaprys 14:22, 23 wrz 2013


Dołączył: 06 cze 2011
Posty: 135
Katkak napisał(a)
Witaj Jolu, ależ masz piękny ogród. Klejnocik po prostu. Robi ogromne wrażenie. I takie fajne w nim zakamarki. Niesamowicie mi się podoba. Kiedy u mnie będzie tak choć w połowie... :/ Bardzo podoba mi się tek krzew/drzewko z pomponikami białymi Czy to jest właśnie kalina? Miłej niedzieli


Witaj Kasiu , ogródek swój cały czas dopieszczam i nie ukrywam dużo w nim inspiracji z ogrodowiska. Muszę koniecznie w wolnej chwili zajrzeć do Ciebie. Pytasz o krzew/drzewko to kalina. Uwielbiam te jej białe pomponiki. Uformowałam ja z krzaka na drzewko, zajmuje mniej miejsca w ogródku i wygląda atrakcyjniej. Pozdrawiam
____________________
Jola - ogrody mojego dzieciństwa
zawitka 18:42, 02 paź 2013


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14033
Macham Jolu
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
Anabell 23:19, 28 lis 2013


Dołączył: 28 sie 2012
Posty: 4962
Witaj Jolu - muszę odznaczyć Twój wątek wszystkie mi poginęły tak jak innym. Mnie pierwszy raz i trzeba zachodu by znaleźć. Pozdrawiam.
____________________
Hania - Żywopłotki cisowe
zawitka 12:06, 03 lut 2014


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14033
Aaby do wiosny ha ha
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
kaprys 18:56, 19 paź 2016


Dołączył: 06 cze 2011
Posty: 135
Nowe zdjęcia z mojego ogrodu po zmianach
____________________
Jola - ogrody mojego dzieciństwa
sylwia_slomc... 20:37, 29 gru 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81727
Witaj wypatrzyłam u Ciebie sośnice powiedz mi jak ją zimujesz i jak teraz wygląda?Bardzo ładnie masz cięty żywopłocik z bukszpanu
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies