Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Jola - ogrody mojego dzieciństwa

Pokaż wątki Pokaż posty

Jola - ogrody mojego dzieciństwa

Debra 21:17, 27 sie 2013


Dołączył: 05 kwi 2013
Posty: 3790
Duplikat
____________________
Berberysy i liliowce pod starą gruszą
Nati 12:15, 28 sie 2013


Dołączył: 16 maj 2012
Posty: 1208
kaprys napisał(a)
Natalio pytałaś o moją kalinę. Jest uformowana, nie szczepiona. Wybrałam jedną gałąż na przewodnik i systematycznie usuwałam boczne przyrosty. Na tegorocznych zdjęciach z mojego ogrodu jest już dużym drzewkiem. Pozdrawiam


dziękuję bardzo za odp. miałam taką nadzieję cieszy mnie to będę próbować u swojej
____________________
Natalia - Radość dla oczu, pokarm dla duszy ~ Wizytówka ~
maria_kalino... 16:12, 03 wrz 2013


Dołączył: 24 lis 2010
Posty: 808
Witaj Jolu, ale u Ciebie pięknie i wszystko wypielęgnowane. Widzę, że też masz dużo krzewów pięknie kwitnących. Jolu odnośnie tych topiarów w Anglii odpisałam Ci w tamtym wątku. Serdecznie pozdrawiam.
____________________
Maria - Moje krzewy
malgorzata_s... 16:41, 03 wrz 2013


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33757
Jolu cudo. Zaglądałam tu już ale cichaczem. Dziś się witam oficjalnie. Jestem zauroczona. Pozdrawiam .
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
zawitka 17:20, 08 wrz 2013


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14033
Jjolu .Witaj ,nareszcie Cię namierzyłam jeszcze nie wiem jak ale już .Pozdrawiam i spieszę donieść ,że plam już nie ma .spodnie schną i bluzka tyż .Nikt ich nawet nie widział bo jak szłam to zakryłam bluzą i git .Polatałam u Ciebie i okazuje sie że byłam już kiedyś Fajnie nam sie gaworzyło i będe wspominać nasze spotkanie Twój ogród piękny kiedy mój taki będzie .Dziś kupiłam znowu trawę a miałam nie kupować Pozdrawiam Cię serdecznie i zapraszam do mnie .zostaw slad u mnie żebym Cię nie szukała po całym forum
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
Debra 18:20, 08 wrz 2013


Dołączył: 05 kwi 2013
Posty: 3790
Jolu, dziękuję, że byłaś

Mam nadzieję, że nie żałujesz decyzji by przyjechać do mojego ROD
____________________
Berberysy i liliowce pod starą gruszą
Przetacznik 18:23, 08 wrz 2013


Dołączył: 09 maj 2012
Posty: 1544
Jolu po naszym miłym spotkaniu weszłam z ciekawością do Twojego ogrodu i...zaskoczyłaś mnie zupełnie. Toż to cudeńko, ile u Ciebie pięknych zakątków! i jakie umiłowanie poszczególnych roślin, są tak fachowo zadbane, przycięte, musisz to kochać : ) Czy sama stworzyłaś koncepcję ogrodu? Widzę też wiele pięknych ozdób ogodowych. Z przyjemnością popatrzyłabym na więcej szczegołowych zdjęć. Czy podróżowałaś po świecie zwracając uwagę na zieleń i stąd umiejętne i fantazyjne poprowadzenie własnego ogrodu?
____________________
Anabell 14:18, 09 wrz 2013


Dołączył: 28 sie 2012
Posty: 4962
Jolu - ciesze że poznałam Ciebie. w Twoim ogródku już byłam, i urok całości piękny, a bukszpaniki super. Mało byłaś aktywna na O. Teraz musi się zmienić. Pozdrawiam.
____________________
Hania - Żywopłotki cisowe
zawitka 16:05, 09 wrz 2013


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14033
Jola, nie wiem jaką trawę kupiłam bo nie opisana ale jak znajdę więcej czasu to powiem Ci jest ładna zielono bordowa i ma piekne kłosy szaro bordowe . Walczyłóam dziś z cisem i sosną .Chce je przesadzić na wiosnę ,więc musiałam okopać .Pozdrawiam
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
bacha2224 23:27, 09 wrz 2013


Dołączył: 30 maj 2013
Posty: 359
Witaj Jolu,słyszałam o skromnym zaniedbanym ogrodzie,a tu proszę,bukszpaniki,azalie,kalina same cuda,a żywopłocik z bukszpanu chyba mi się przyśni,pozdrawiam.
____________________
Lawendowy kredens
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies