Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Jola - ogrody mojego dzieciństwa

Pokaż wątki Pokaż posty

Jola - ogrody mojego dzieciństwa

Martek 23:55, 25 sie 2011


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Witaj .Pospacerowałam sobie
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
Gardenarium 13:44, 21 wrz 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Była dziś u mnie Maja, wybierałyśmy tulipany z oferty i narcyzy,

Wspominała, że była na podpisaniu książki "jedna Pani z Ogrodowiska"

Pozdrowionka Jolu
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
popcorn 14:03, 21 wrz 2011


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Piękny ogród... i magnolia, i żywopłoty z bukszpanu z kulkami... ile mają lat? Pewnie kilkanaście żeby był taki efekt?
No i Wawer... gdyby ie brak kasy tam szukalabym dzialki pod domek, sporo niezagospodarowanej przestrzeni, bardzo mi sie podoba okolica, i do centrum rzut beretem...

pozdrawiam serdecznie!
Karolina
____________________
Mój nowy ogródek
Gardenarium 20:38, 19 paź 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Jolu, aż dziw że do tej pory u mnie nie byłaś.. Zapraszam
Co słychać, skoro się mijamy gdzieś?
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
kaprys 08:54, 20 paź 2011


Dołączył: 06 cze 2011
Posty: 135
Danusiu, dzięki za zaproszenie Super, bardzo się cieszę na spotkanie.Marzyło mi się , że przysiądę kiedyś na Twojej zaczarowanej ławeczce... marzenia się spełniają jak napisała któraś z dziewczyn. Pozdrawiam serdecznie. Daj znać jak znajdziesz chwilę czasu na spotkanie Jola
____________________
Jola - ogrody mojego dzieciństwa
Gardenarium 18:56, 20 paź 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
W sobotę mam ASP - studentów, a byłoby dobrze, a może po południu?
Tel na PW
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Bogdzia 20:07, 20 paź 2011


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Jak tu ładnie. Zywopłocik z bukszpanu ma samych fanów ,więc ja pozachwycam się peonią krzewiastą.Cudo.A czy mnie się zdaje czy po lewej stronie jest jeszcze druga? Jak o nią dbasz: podlewanie ,nawozy, bo ja też mam ale niezbyt mi wychodzi ich uprawa a Twoja taka piękna. Pozdrawiam.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
justi 22:17, 20 paź 2011


Dołączył: 29 maj 2011
Posty: 6263



Witam Jolu! Chyba jeszcze nie zaglądałam do Ciebie.
Bardzo przyjemny i ładny kącik urządziłaś, a jakie podusie cudne.
Zainteresowało mnie jeszcze jak znoszą zimę te tuje w donicach? Czy okrywasz je jakoś, albo przenosisz do jakiegos garazu?
____________________
Justyna - ogród w Alei Lipowej
kaprys 23:30, 20 paź 2011


Dołączył: 06 cze 2011
Posty: 135
gardenarium napisał(a)
W sobotę mam ASP - studentów, abyłoby dobrze, a może po południu?
DaDTel na PW
Danusiu ten weekend mam szczególnie zajęty , pracuje w sobotę, potem urodziny (kolejne 50 u znajomego ), . Pracuję w tygodniu popołudniami więc może będziesz miała jakieś wolne przedpołudnie. Pozdrawiam
____________________
Jola - ogrody mojego dzieciństwa
kaprys 23:56, 20 paź 2011


Dołączył: 06 cze 2011
Posty: 135
Bogdzia napisał(a)
Jak tu ładnie. Zywopłocik z bukszpanu ma samych fanów ,więc ja pozachwycam się peonią krzewiastą.Cudo.A czy mnie się zdaje czy po lewej stronie jest jeszcze druga? Jak o nią dbasz: podlewanie ,nawozy, bo ja też mam ale niezbyt mi wychodzi ich uprawa a Twoja taka piękna. Pozdrawiam.
Bożenko mam dwie peonie krzewiaste jedna to ta na zdjęciu, którą bardzo lubię a druga jest w kolorze żółtym , herbacianym, ma bardzo duże, pełne kwiaty ale niestety zwisające. Przez co trochę jej nie lubię, próbowałam podeprzeć jej gałązki żeby nacieszyć się widokiem kwiatów ale nie jest to takie proste. Nie nawożę ich w żaden szczególny sposób bo nie mają chyba jakiś indywidualnych upodobań. Od paru sezonów stosuje w całym ogrodzie nawozy z serii "Magiczna siła" , jest to dla mnie bardzo wygodne, a poza tym uważam , że ogród tak zasilony naprawdę jakby "ożywał" . Mam oczywiście na myśli nawożenie dolistne. Oczywiście na początku sezonu też jakiś nawóz granulowany. Zamieściłam bardzo mało zdjęć z mojego ogrodu bo korzystałam z pomocy córki a wiadomo jak to dzieci nie mają czasu. Mam nadzieje przez zimę poćwiczyć wklejanie zdjęć /Danusia podpowiadała mi jak to się robi/ to wtedy pochwalę się jeszcze ładniejszymi fotkami. Bożenko ale widziałam u Ciebie zdjęcia peoni krzewiastych , jestem zachwycona , masz piękne odmiany. Pozdrawiam
____________________
Jola - ogrody mojego dzieciństwa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies