Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Jola - ogrody mojego dzieciństwa

Pokaż wątki Pokaż posty

Jola - ogrody mojego dzieciństwa

Joanka 16:16, 24 sie 2011


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
Witaj Jolu.
Ależ pięknie u Ciebie.

Na widok bukszpanowego żywopłotu i pięknej kuli zawyłam z zachwytu
____________________
Joanna Ogrodowy zawrót głowy, czyli początki przygody mojego życia
hanka_andrus 16:57, 24 sie 2011


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
A ja nie wyję,tylko podziwiam!Z naprawdę nie udawanym zachwytem!Pięknie masz!I tak trzymaj!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
kaprys 17:21, 24 sie 2011


Dołączył: 06 cze 2011
Posty: 135
Przez kilka miesięcy ja podziwiałam wasze ogródki cieszę się , że teraz Wy zajrzałyście do mojego i jeszcze do tego podoba się Wam. To prawda Aneto , że mój ogród jest dużo starszy i bardziej wypełniony.Może odszukam kiedyś z pomocą córki starsze zdjęcia /jak już wspominałam komputer to dla mnie czarna magia/ i pokaże jak wyglądał dawniej. Też kupowałam nieduże rośliny, nieduże drzewa, bo wiadomo wiąże się to z ich ceną. Dużo roślin dostałam od Mamy z działki.
____________________
Jola - ogrody mojego dzieciństwa
monteverde 17:56, 24 sie 2011


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Jolu masz ładny ogród widać,że kochasz rośliny i o nie dbasz, bukszpany super wycięte, przepiękna jabłonka no i magnolia, jaka to odmiana?
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Joku 19:01, 24 sie 2011


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 11941
Lubię bardzo czytać historie powstawania ogrodów (jak i budowy i urządzania domów - ale to nie jest tematem forum), takie jak twoja. Piszesz bardzo ciekawie komentarze do zdjęć. Bardzo podoba mi się biało - czerwony mur, też bym chciała taki mieć. Wspaniałe tło dla pnączy i innych roślin.
Zachwyty nad żywopłotem bukszpanowym już były. Dopisuję się do grona zachwycających się.
No i witam moją imienniczkę.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Pwl 19:10, 24 sie 2011


Dołączył: 03 mar 2011
Posty: 925
Witaj bardzo mi się u Ciebie podoba, pięknie rosną bukszpany. też mi się podobają
ale u mnie niestety od razu łapią grzyba i chyba zrezygnuje z nich na rzecz cisów
No i magnolia wiosną super. Murek wokół całego ogrodu nadaje klimatu i chyba nie
ma takich przeciągów co z normalnym ogrodzeniem. bardzo fajnie pozdrawiam
____________________
paweł
marzena 20:44, 24 sie 2011


Dołączył: 29 gru 2010
Posty: 5909
Jola, bardzo piękny Twój ogród ze swoim ( nadanym przez Ciebie ) klimatem, podziwiam
____________________
marzena O....!
Niage 21:26, 24 sie 2011


Dołączył: 05 sty 2011
Posty: 1601
Piękny masz ogródek, wracałam ze trzy razy, aby pozaglądać w zakątki
____________________
Pozdrawiam Genia - W ogródku Niage
kriss 09:00, 25 sie 2011


Dołączył: 07 lis 2010
Posty: 321
Piękny żywopłot z bukszpanów,Bardzo mi się podoba Milin Amerykański,no i cudowna magnolia.Podziwiam bardzo
____________________
Pozdrawiam Ogród Krysi
aniusiatr 23:45, 25 sie 2011


Dołączył: 06 sie 2011
Posty: 164
Rewizyta zaliczona - pozytywnie!
Bukszpanowy żywopłocik - rewelacja. Mur ogradzający ogród - niesamowity ( w łuku tylko lustra brakuje ).
Tematyczne zakątki - fantastyczne. Klimacik tarasu - bajkowy!
Wyrazy zachwytu i uznania - bardzo mi się podoba.
____________________
Ania - Ogród moich marzeń
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies