Gdzie jesteś » Forum » Rozmowy » Klub Wrześniowych Małżeństw

Pokaż wątki Pokaż posty

Klub Wrześniowych Małżeństw

Pszczelarnia 09:58, 05 wrz 2011


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
I dodaję, że my też: Ewa i Tadeusz, 19.09.1998. W orszaku ślubnym było dużo gości. Najciekawsze postaci to: dziewczyna kolegi Szwajcara Murzynka w kwietnej lekko zarzuconej na wiotkie ciało sukni. Była też inna osoba, która niosła kosz wiklinowy z winem i miodem oraz chlebem. Bukiet ślubny to bursztynowe róże. Więcej nie pamiętam .......... .
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Gardenarium 10:18, 05 wrz 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
To i tak dużo pamiętasz
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Martek 12:59, 05 wrz 2011


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Starsze fotografie mają duszę .Mnie urzekło to gdzie Danusia jak na pierwszej randce siedzi na ławce z Witkiem.Mają takie niewinne,młodzieńcze miny jak przed czymś co ma się "nieuchronnie"wydarzyć ...Nie mam na myśli aktu zaślubienia ))
Uwielbiam takie "zalotne rumieńce"
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
Martek 13:11, 05 wrz 2011


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Inne zatrzymania kadru w tak uroczystym i ważnym dniu również są piękne jednak zaaranżowane czego wydawałoby się na Danusiowych i Witkowych nie ma
Kaśka wzrok masz obłędny,aktorko jedna !Pokaż kiedyś przód
Gosia musiała przejść terapię po ceremonii zaślubin, tylko drzewa jej się pomyliły .Zwykle psycholodzy każą obejmować brzozę )) Ok żartuję .Jestem pod wrażeniem zdjęć i pani młodej
Zdjęcia czarno- białe fantastyczne
Kolejna para na schodach nie tyle znużona ile pyta "Co teraz z nami będzie ...?"
Ewa czekam na twoje zdjęcia niecierpliwie
Wszystkim Parom obchodzącym wrześniowe rocznice życzę odwzajemnianej miłości ,zrozumienia ,zdrowia oraz umiejętności odnajdywania szczęścia i piękna wynikającego z bycia dwojga ludzi razem
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
Martek 13:14, 05 wrz 2011


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Joanka napisał(a)
Dołączam do klubu

Asia i Sławek - 14 września 1991

20 lat zleciało jak jeden dzień


Joanko śliczne ,ale pokaż coś w "welonie"
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
kaisog1 13:37, 05 wrz 2011


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Martek tak w ogóle to zamiast macac jakies drzewa powinnam męża Ale wiesz..... szok zaślubinowy
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Pszczelarnia 16:20, 05 wrz 2011


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Martek ale mam problem ze zdjęciami - one sobie, ja sobie. Jedne w jednym, drugie w drugim komputerze, jakieś płyty i foldery- nie panuję nad tym. Ale coś wymyślę.... . Mam pomysł.... . Tak......., to będzie to!
Zamieszczam: zdjęcie z duszą - moi rodzice ponad 40 lat temu, również wrześniowe małżeństwo. Oraz my - na prezencie od jednego malarza nurtu naive art.
.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Martek 18:52, 05 wrz 2011


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
No tak ...Gosia drzewo też mogłaś ,a co taka impreza zdarza się raz na kolejnego męża
Pszczółka owszem to zdjęcie ma duszę .Takie portrety były prawie w każdym polskim domu ,pięknie,ręcznie retuszowane Portret niżej cudny,świetna pamiątka Jednak nie wywiniesz się poszukaj ,poszukaj
Śliczna ta twoja mama ...
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
monteverde 00:36, 06 wrz 2011


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Kasi uczesanie jakie precyzyjne
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Safoya 09:02, 07 wrz 2011


Dołączył: 18 kwi 2011
Posty: 698
Piękne zdjęcia. Bardzo fajnie się ogląda Wszystkiego najlepszego!
Danusiu strasznie mi Bożenę Dykiel czasem przypominasz. Masz bardzo słowiańską urodę.


My też niedawno obchodziliśmy rocznicę (23 sierpnia ) i aż trudno mi uwierzyć, że ósmą. Razem jesteśmy cudownych 12 lat ehhh
____________________
Agnieszka - Tam gdzie mgły i róże mieszkają
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies