Gdzie jesteś » Forum » Rozmowy » Klub Wrześniowych Małżeństw

Pokaż wątki Pokaż posty

Klub Wrześniowych Małżeństw

Ana 12:48, 04 wrz 2011


Dołączył: 11 maj 2011
Posty: 3808
Danusiu, piękne fotki - ta na ławce jest cudowna!!!! widac szczęscie i milośc i radość ze swojego towarzystwa - wszystko na niej jest!!!
____________________
www.wymarzonydomani.blogspot.com - Ana - Ogród Any
Sebek 12:49, 04 wrz 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
kaisog1 napisał(a)
Hmmmm tak sobie patrze na te fotki Danusiowe i myślę....

...na pierwszym zdjęciu poznałabym bez dwóch zdań
...na drugim, nie poznałabym ani Danusi, ani Witka ;D (miałam tylko skojarzenie z "Na wspólnej" jeżeli chodzi o Witka )
...na trzecim, Witka bez problemu poznałam
...na czwartym nie poznałabym ani jednego ani drugiego

Jak dla mnie, czy fotki stare, czy nowe, czy pozowane, czy naturalne plenery nie mają znaczenia.... Znaczenie ma to, o czym nam przypominają I nie ważne czy ktoś był chudszy czy grubszy, ważne, że patrząc na nie pojawia sie uśmiech na twarzy

To ja podobnie - tyle, że tylko na pierwszym zdjęciu Danusia jest do siebie podobna

A na drugim też mi się skojarzyło, że to Marcin Chochlew
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Gardenarium 13:15, 04 wrz 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
KasiaWB napisał(a)
Danusiu, świetne te zdjęcia bardzo mi się spodobało to ze ślubu cywilnego, szczególnie eleganckie z czego był bukiet? i zdaje się, że przy woalce również był kwiat?
a jak patrzę na to zdjęcie (chyba) na przystanku to nasuwa mi się pytanie: czy już wtedy wiedziałaś, że będzie ogród nie tylko bukszpanowy?

Wszystkim wrześniowym życzę spełnienia marzeń i tego co najlepsze na ......dalszej wspólnej drodze życia


Do cywilnego bukiet robiłam sama był z astrów a kryzka była z liści serduszek (tych drobnych - taki "koperek").

Zdjęcie zapożyczone od Kriss


Już byłam ogrodniczką. Kwiatek z woalką we włosach to było różowe cymbidium, a gdzie ono do astrów, ale co tam. Kto wtedy zwracał uwagę na takie szczegóły

U bukszpanach wtedy nie marzyłam, nie wiedziałam, że je tak polubię.

Uwielbiałam wtedy kaktusy
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 13:20, 04 wrz 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
anula_wn napisał(a)
ja siedzę na walizkach, bo zaraz w drogę do domku, ale zajrzałam na ogrodowisko (mus )
Danusiu, foty super!!! wyglądaliście obłędnie ! Ty taka dostojna, a Witek - jak chłopaczek no i Grzesio (teraz to widzę) cały tata!


Witek na ławce miał 20 lat (listopad), a w dniu ślubu miał 21 lat, przepisowo. Zawsze marzył, żeby się młodo ożenić i z synem na piwo chodzić. Młody Tata
W tym roku będzie miał 50-tkę.

A fotka przedślubna na ławce była robiona na Marszałkowskiej podczas randki
Usiedliśmy zastanawiając się na jaki film pojdziemy do kina, przechodził facet z aparatem i pyta, może fotkę zrobię i przyślę. Nie wierzyliśmy że przyśle A jednak
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 13:22, 04 wrz 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Ana napisał(a)
Danusiu, piękne fotki - ta na ławce jest cudowna!!!! widac szczęscie i milośc i radość ze swojego towarzystwa - wszystko na niej jest!!!


To szczęśćie przetrwało do dziś Życzę wszystkim nam tego
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
kriss 13:44, 04 wrz 2011


Dołączył: 07 lis 2010
Posty: 321
Dzięki Danusiu,że moja fotka się przydała a na zdjęciach jesteście piękni młodzi i uśmiechnięci.Jak ten czas szybko leci U mnie ten czas się zatrzymał po 25 latach małżeństwa w 2002 roku,zostałam wdową...
____________________
Pozdrawiam Ogród Krysi
Sebek 14:50, 04 wrz 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Mówisz cymbidium we włosach - trudno było je zdobyć?
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
KasiaWB 15:15, 04 wrz 2011


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Sebku, z tego co pamiętam cymbidium (i jeszcze kilka innych gatunków) było wtedy czymś wyjątkowym i bardzo drogim ale nie zapominajmy, że Danusia jak napisała była już wtedy ogrodniczką więc domyślam się, że problemu nie było
ja bardzo lubię storczyki i sama również miałam je we włosach na ślubie oraz cały bukiet na potwierdzenie pokażę dwa zdjęcia a z pozostałymi poczekać muszę do maja )) a może powinnam zamieścić je w wątku storczyki ))





____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
Gardenarium 15:28, 04 wrz 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Sebek napisał(a)
Mówisz cymbidium we włosach - trudno było je zdobyć?


Nie, sprzedawano na sztuki, takie kwiatki we fiolkach. Pojedyncze. A jak ktoś potrzebował gałązkę to też liczono każdy kwiat na gałazce

Moja koleżanka z ogólniaka miała kwiaciarnię
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Sebek 15:28, 04 wrz 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
No super. Storczyki są często spotykane w bukietach ślubnych
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies