Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Złe DOBREGO początki czyli marzeń kilka o ogrodzie

Pokaż wątki Pokaż posty

Złe DOBREGO początki czyli marzeń kilka o ogrodzie

Puskaogrodni... 17:39, 03 wrz 2011


Dołączył: 02 wrz 2011
Posty: 439
Witam wszystkich bardzo serdecznie.
Odwiedziłam ogrodowisko przypadkiem ale wiem na pewno, że będę tu częstym gościem z wyboru.
Moja droga do ogrodu marzeń dopiero się rozpoczęła, więc raczej będę amatorką dobrych rad i pomysłów niż inspiracją dla innych- choć w sumie nigdy nie wiadomo co komu w duszy gra...
A ogrody są różne i pomysłów tysiąc....
____________________
Złe dobrego początki czyli marzeń kilka o ogrodzie
Sebek 17:46, 03 wrz 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Witamy serdecznie. Napisz coś więcej o ogrodzie i jego stanie obecnym, chętnie widziane są zdjęcia
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Puskaogrodni... 18:03, 03 wrz 2011


Dołączył: 02 wrz 2011
Posty: 439
Ogródek przydomowy, niewielki ale ...
Dom wraz z "Puszczą" zakupiłam z moją druga połówką w roku 2007. Zebrane przez poprzednich właścicieli rośliny osiągnęły gigantyczne rozmiary i wymknęły się spod kontroli. Pierwszy więc był wniosek o zgodę na usunięcie nasadzeń uniemożliwiających korzystanie z terenu wokół domu.
Zgoda przyszła, potem wycinka a potem... tak to wyglądało:

No i teraz wyzwanie- przesyłanie zdjęć, pewnie to potrwa.
____________________
Złe dobrego początki czyli marzeń kilka o ogrodzie
Puskaogrodni... 18:10, 03 wrz 2011


Dołączył: 02 wrz 2011
Posty: 439
____________________
Złe dobrego początki czyli marzeń kilka o ogrodzie
Puskaogrodni... 18:10, 03 wrz 2011


Dołączył: 02 wrz 2011
Posty: 439
Później jeszcze sporo wyzwań w rodzaju- podłączenie kanalizacji, wywiezienie kilkunastu ton gruzu, usunięcie obłędnego kurniczka z ogródka i takie tam.
Próbowałam ratować roślinki wszystkie, które nie rosły przed samym wejściem albo na środku posesji, albo nie zasłaniały wszystkich okien. Skalniak był jednym wielkim gruzowiskiem, zresztą drugi też, więc naprawdę było ciężko uzyskać taki efekt:
____________________
Złe dobrego początki czyli marzeń kilka o ogrodzie
Asik 18:15, 03 wrz 2011


Dołączył: 15 sie 2011
Posty: 204
Witam, widzę, że Twoja przygoda z ogrodem dopiero sie zaczyna - jak moja.
Będę śledzić Twoje poczynania.
Z pomocą tej grupy osób, z pewnością stworzysz fajny zakątek.
____________________
Asik - Wymarzony ogród
Puskaogrodni... 18:20, 03 wrz 2011


Dołączył: 02 wrz 2011
Posty: 439
Dziękuję za miłe przyjęcie i nie ukrywam , że bardzo na Was liczę. Obejrzałam kilka ogrodów i jestem pełna nadziei, że w końcu uda mi się zebrać 1001 pomysłów i uzyskać wymarzony efekt, który pewnie będzie nieustannie ewoluował, jak to w ogrodach naszych marzeń.
____________________
Złe dobrego początki czyli marzeń kilka o ogrodzie
hanka_andrus 18:23, 03 wrz 2011


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Nieźle!Roboty masa,ale za to optymizm I klasa!
Witaj!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Gardenarium 18:49, 03 wrz 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Witaj u nas, przyjmiemy Cię serdecznie do naszego grona, bo lubimy obserwować wszystko od podstaw. Za jakiś czas te zdjęcia przejdą do hostorii. Każdy ma za sobą porządki, karczowanie czy wywożenie śmieci. Ale jaka radość jak powstanie na tym piękny ogród
Koniecznie wszystko pokazuj. Aparat to teraz Twoja druga ręka, a nawet trzecia
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Joanka 18:52, 03 wrz 2011


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
Witaj Pruskaogrodniczko

Zapowiada się nieźle.
Będę śledzić Twoje ogrodowe poczynania i trzymać kciuki za powodzenie w tworzeniu cudownego ogrodu
____________________
Joanna Ogrodowy zawrót głowy, czyli początki przygody mojego życia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies