Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogrodowy pamiętnik

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogrodowy pamiętnik

An_na 11:07, 15 sty 2023


Dołączył: 16 lip 2022
Posty: 1588
No właśnie niekoniecznie lubię, eMkowi się podobają, to taki ukłon w jego stronę, bo zaczyna się zarażać najpiękniejszą chorobą świata- ogrodowaniem
Długo się wahałam czy jakąś posadzić, ale Genia skradła mi serce, ten kolor jest piękny i z opisu wynika, że kształt całkiem spoko, nie rośnie w rozczochrany krzak
____________________
Ania**Ania na Żuławach
olciamanolcia 11:52, 15 sty 2023


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 7150
Super fala. W Twoim ogrodzie sprawdza się idealnie. Chyba lepiej niż poprzednio na prosto .
____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
Nowa12 12:30, 15 sty 2023


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
An_na napisał(a)
No właśnie niekoniecznie lubię, eMkowi się podobają, to taki ukłon w jego stronę, bo zaczyna się zarażać najpiękniejszą chorobą świata- ogrodowaniem
Długo się wahałam czy jakąś posadzić, ale Genia skradła mi serce, ten kolor jest piękny i z opisu wynika, że kształt całkiem spoko, nie rośnie w rozczochrany krzak


U mnie ma pokrój choinki. Tylko dlatego nie mam wiecej magnolii bo jak dla mnie to za wcześnie kwitną. Genie często powtarza w sierpniu ale to już nie takie kwitnienie jak wiosenne.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Nowa12 12:33, 15 sty 2023


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
olciamanolcia napisał(a)
Super fala. W Twoim ogrodzie sprawdza się idealnie. Chyba lepiej niż poprzednio na prosto .


Będzie przynajmniej na razie spokój z profilowaniem rabat bo to było ostatnie miejsce z dziwnymi kształtami. Teraz praktycznie już wszystko jest pofalowane jak chciałam.
Teraz pozostanie pomęczyć się z przesadzaniem i dosadzaniem.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Kasiapod 13:02, 15 sty 2023

Dołączył: 24 sty 2022
Posty: 1033
No proszę jak pogoda pozwala to i w styczniu można działać ogrodowo
Ależ pięknie wyszły te fale. Z przesadzaniem i dosadzaniem to już mniejszy problem, przynajmniej tak mi się wydaje
____________________
Kasia-Ogródek Kasipod
Iwonka 15:39, 15 sty 2023


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4216
Aga świetny ten nowy kształt rabaty. Super się teraz pracuje, ziemia miękka, człowiek się nie poci.
Szkoda, że dobra pogoda się kończy. Niesamowitego kopa do życia dostałam przez te prace.
Super, że jesteś na końcówce zmian kształtów, ja szczęśliwie też.
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Nowa12 19:13, 15 sty 2023


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Kasiapod napisał(a)
No proszę jak pogoda pozwala to i w styczniu można działać ogrodowo
Ależ pięknie wyszły te fale. Z przesadzaniem i dosadzaniem to już mniejszy problem, przynajmniej tak mi się wydaje


U mnie z sadzeniem ciężko bo ja mam gruz w ziemi . Więc trochę mnie ta perspektywa przeraża .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Nowa12 19:16, 15 sty 2023


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Iwonka napisał(a)
Aga świetny ten nowy kształt rabaty. Super się teraz pracuje, ziemia miękka, człowiek się nie poci.
Szkoda, że dobra pogoda się kończy. Niesamowitego kopa do życia dostałam przez te prace.
Super, że jesteś na końcówce zmian kształtów, ja szczęśliwie też.


Ziemia super do zrywania darni teraz. Naprawdę dobrze się pracowało. Jeszcze słońce grzało. Ale prawa ręka do teraz mnie boli, że nie wspomnę o zakwasach w innych częściach ciała . Po zimie zero kondycji. W sezonie tego się nie czuje.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Nowa12 19:43, 15 sty 2023


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Wrzucę szybkie podsumowanie 2022. Bo za chwilę nowy sezon a w zasadzie już się rozpoczął.
Rok 2022 to był rok, w którym najbardziej się zachwycałam bodziszkiem Rozanne i judaszowcami.
Rozanne już na stałe zagości w moim ogrodzie i będzie go na bank więcej. Judaszowce kupiłam 2 i mam już 4. Uwielbiam. Mam nadzieję, że będą mniej problematyczne niż klony palmowe.
KWIECIEŃ i MAJ - oczywiście jak zawsze kwitnienie 7 śliw, które niezmiennie mnie zachwyca. Ale jak zawsze powtarzam u mnie ogród wiosną jest ubogi, rozkręca się dopiero latem.

Śliwy.

Brunera.


Obiela Niagara.

Świdośliwa przekwitająca.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Nowa12 19:47, 15 sty 2023


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Dereń kwiecisty Cherokee Chief - piękne i bezproblemowe drzewko. Nigdy nie przemarzło. Nigdy nie chorowało. Cudownie kwitnie co roku. I pięknie się przebarwia na jesień.

____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies