Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogrodowy pamiętnik

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogrodowy pamiętnik

Nowa12 16:07, 26 wrz 2023


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Kondzio napisał(a)
Pięknie jesiennie


Nie wierzę kto się pojawił na forum . Nie zapomnę jak oglądałam Twój wątek/wątki z rozdziawioną gębą. Wszystko mi się podobało .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Kondzio 16:16, 26 wrz 2023


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Nowa12 napisał(a)


Nie wierzę kto się pojawił na forum . Nie zapomnę jak oglądałam Twój wątek/wątki z rozdziawioną gębą. Wszystko mi się podobało .


Ogród już się bardzo zmienił zreszta tak samo jak i my
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Nowa12 16:19, 26 wrz 2023


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Kondzio napisał(a)


Ogród już się bardzo zmienił zreszta tak samo jak i my


Zmienił się ale na lepsze. Dojrzał i zgęstniał . A my wiecznie młodzi .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Nowa12 21:49, 26 wrz 2023


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Miskant mi wypuścił jakiegoś długiego, obcego badyla. Ma o wiele grubszy pęd i szersze źdźbła. Pierwszy raz tak mam. Czy miskanty się rewersują? Bo nie wiem czy to wyrwać.

____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Gosialuk 23:17, 26 wrz 2023


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5274
Nie wiem czy się rewersują, jeszcze nie słyszałam o takim przypadku. Obstawiam, że coś się wsiało i udało mu się urosnąć. Poczekaj może zakwitnie i wtedy rozpoznamy co to.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
Wiolka5_7 08:33, 27 wrz 2023


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20536
Nowa12 napisał(a)
Miskant mi wypuścił jakiegoś długiego, obcego badyla. Ma o wiele grubszy pęd i szersze źdźbła. Pierwszy raz tak mam. Czy miskanty się rewersują? Bo nie wiem czy to wyrwać.



Miskant wypuścił liść flagowy i szykuje się do kwitnienia. Jak będzie ciepło to zdąży
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Nowa12 09:43, 27 wrz 2023


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Wiolka5_7 napisał(a)


Miskant wypuścił liść flagowy i szykuje się do kwitnienia. Jak będzie ciepło to zdąży


To raczej nie liść flagowy bo on jest od początku sezonu. Taki jeden gruby pęď się wybił wiosną. Wygląda na miskantowy ale różni się od reszty. Teraz o tym piszę bo się zastanawiam czy wyrwać. Miskant ma już z 3 sezony.
Trzmielina mi się rewersuje ale zawsze tego pilnuje i wycinam te zwykłe gałązki i jest cały czas taka jaka powinna być. Może miskanty też tak mają .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Nowa12 09:48, 27 wrz 2023


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Gosialuk napisał(a)
Nie wiem czy się rewersują, jeszcze nie słyszałam o takim przypadku. Obstawiam, że coś się wsiało i udało mu się urosnąć. Poczekaj może zakwitnie i wtedy rozpoznamy co to.


Może coś się wsiało tylko pęd wygląda na miskantowy a ja nie mam w pobliżu innych miskantów . Nie wygląda też żeby chciał kwitnąć i ma dwa razy szersze zdżbła. Chyba go jednak usunę.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Wiolka5_7 10:56, 27 wrz 2023


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20536
Nowa12 napisał(a)


To raczej nie liść flagowy bo on jest od początku sezonu. Taki jeden gruby pęď się wybił wiosną. Wygląda na miskantowy ale różni się od reszty. Teraz o tym piszę bo się zastanawiam czy wyrwać. Miskant ma już z 3 sezony.
Trzmielina mi się rewersuje ale zawsze tego pilnuje i wycinam te zwykłe gałązki i jest cały czas taka jaka powinna być. Może miskanty też tak mają .


Nie wiem ,bo tak wygląda obserwuj , teraz przez tą pogodę pewnie będą kwitły nawet te miskanty co kwitną rzadko
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Nowa12 15:36, 27 wrz 2023


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Wiolka5_7 napisał(a)


Nie wiem ,bo tak wygląda obserwuj , teraz przez tą pogodę pewnie będą kwitły nawet te miskanty co kwitną rzadko


To jest niby Gracilimus. Chociaż pewnie nie bo ciężko kupić oryginał. Ale rzeczywiście chyba tylko raz miał 2 kwiaty. Natomiast jest za niski jak na Gracilimusa. Może z metr ma. Wiem że to pierdoła ale już różne rzeczy mi się w trawy wsiewały i wiem jak trudno to potem usunąć jak się rozrosną rozłogami.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies