Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogrodowy pamiętnik

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogrodowy pamiętnik

Nowa12 20:56, 11 sie 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Kim napisał(a)


Próbować uratować trzeba masz rację to się chyba będzie co roku powtarzać to taka walka z wiatrakami


Sąsiadka jak się zorientowała to już był mocno obżarty i go już nie ratowała tylko wykopała. Tych gąsienic było w środku mnóstwo. Ja mam od niej 50 m więc szanse że u mnie ćmy nie będzie - zerowe .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
greg66 21:28, 11 sie 2019


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4547
Agatko taki ten berberys, jutro zrobię zdjęcie po całości.
____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
Nowa12 22:25, 11 sie 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
greg66 napisał(a)
Agatko taki ten berberys, jutro zrobię zdjęcie po całości.


On jest NN ?
Ja zielonego nie mam ani jednego. Wszystko żółte albo czerwone. Dziwne .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
eVka 09:21, 12 sie 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Ale kulusie masz w ogrodzie, idealnie wyfryzowane, aż tak nie potrafię wystrzyc! Piękny klon, rośnie w słońcu i go nie przypala? Mój Bloodgood stracił bordowy kolor i go przypaliło ostro
____________________
Agania 09:50, 12 sie 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Piękne widoki u Ciebie...ogród perfekcyjny
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Nowa12 10:41, 12 sie 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
effka napisał(a)
Ale kulusie masz w ogrodzie, idealnie wyfryzowane, aż tak nie potrafię wystrzyc! Piękny klon, rośnie w słońcu i go nie przypala? Mój Bloodgood stracił bordowy kolor i go przypaliło ostro


Czerwonego mi nie przypala. Ale może u Ciebie jest bardziej słoneczna pogoda. U mnie sierpień taki w kratkę. Sporo chmur i co jakiś czas deszcz pada. Temperatury 20 kilka stopni.
Pozostałe klony też tylko jakieś pojedyńcze listki mają przypalone.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Nowa12 10:43, 12 sie 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Agania napisał(a)
Piękne widoki u Ciebie...ogród perfekcyjny


Oj tam, oj tam. Do perfekcji mu daleko. Moģłabym długo wymieniać co nie jest perfekcyjne. Ale na zdjęciach nie wszystko widać .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
eVka 10:51, 12 sie 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Nowa12 napisał(a)


Czerwonego mi nie przypala. Ale może u Ciebie jest bardziej słoneczna pogoda. U mnie sierpień taki w kratkę. Sporo chmur i co jakiś czas deszcz pada. Temperatury 20 kilka stopni.
Pozostałe klony też tylko jakieś pojedyńcze listki mają przypalone.

Przypalił się głównie z lipcu, kiedy było upalnie i mało deszczu... Może to kwestia, że nowoposadzony i jeszcze się nie zaaklimatyzował. Chociaż klon posadzony w zeszłym roku osłoniety innymi roślinami tez trochę poprzypalany...
____________________
BKosimkArt 11:14, 12 sie 2019


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
Witaj Agatko,
przejrzałam Twoje poczynania od początku, środek pominęłam z braku czasu
porównując z tym co jest teraz to niezłą robotę odwaliliście widać że lubisz rośliny i różnorodność... Świetnie rabaty Ci wychodzą. Muszę przyznać że super wybrnęliście z drzewami owocowymi, wyszła świetna przesłona tarasu.
pozdrawiam
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
Nowa12 13:40, 12 sie 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
effka napisał(a)

Przypalił się głównie z lipcu, kiedy było upalnie i mało deszczu... Może to kwestia, że nowoposadzony i jeszcze się nie zaaklimatyzował. Chociaż klon posadzony w zeszłym roku osłoniety innymi roślinami tez trochę poprzypalany...


Może dlatego że młody. Chociaż w zeszłym roku u mnie świeżo posadzony grujecznik miał przypalone liście i w tym roku tak samo ma.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies