Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogrodowy pamiętnik

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogrodowy pamiętnik

20:36, 04 wrz 2019
Wiolka5_7 napisał(a)

Ja mam przeszło 20 kul, hodowane od początku,więc szkoda by mi było....zobaczę co czas pokaże....najwyżej wymienię na cisy jak mi się znudzi to pryskanie

Szkoda by było też trzmielin
Nowa12 20:38, 04 wrz 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Już ostatnio mówiłam, że nie będę zamawiać przez internet ale co począć jak nie ma czasu na jeżdżenie po szkółkach a jak się jeździ to i tak nie ma gwarancji kupienia tego co się chce.
Ale potem przychodzi paczka z poprzewracanymi roślinami i brakiem ziemi w doniczkach . Pierwszy raz widziałam żeby kijki zabezpieczające były wbite w poprzek doniczek.
Posadziłam do ziemi ale licho ta sadzonka wyglądała więc nie wiem czy się przyjmie.




Jeżówki na szczęście wyglądały względnie.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Nowa12 20:40, 04 wrz 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Wiolka5_7 napisał(a)

Ja mam przeszło 20 kul, hodowane od początku,więc szkoda by mi było....zobaczę co czas pokaże....najwyżej wymienię na cisy jak mi się znudzi to pryskanie


Moje 3 to mały pikuś przy Twoich .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Nowa12 20:40, 04 wrz 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
MonikA napisał(a)

Szkoda by było też trzmielin


A ćma też trzmieliny żre?
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Nowa12 20:47, 04 wrz 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Wywaliłam dzisiaj tawułki. Cały rok są mniej więcej takie a nawet gorsze i ciągle trzeba je obskubywać. A kwitły prawie wcale. Posadzę jeżówki Real Green. Mam nadzieję, że to będzie dobra zmiana .

____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Wiolka5_7 20:54, 04 wrz 2019


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20438
Nowa12 napisał(a)
Już ostatnio mówiłam, że nie będę zamawiać przez internet ale co począć jak nie ma czasu na jeżdżenie po szkółkach a jak się jeździ to i tak nie ma gwarancji kupienia tego co się chce.
Ale potem przychodzi paczka z poprzewracanymi roślinami i brakiem ziemi w doniczkach . Pierwszy raz widziałam żeby kijki zabezpieczające były wbite w poprzek doniczek.
Posadziłam do ziemi ale licho ta sadzonka wyglądała więc nie wiem czy się przyjmie.




Jeżówki na szczęście wyglądały względnie.


O kurczę
Mi dziś wysłali lilaki Palibin,mam nadzieję,że przyjdą całe,bo w dużych donicach mają być

Na pewno się przyjmie,teraz ochłodzenie i deszcze podają
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Wiolka5_7 20:54, 04 wrz 2019


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20438
Nowa12 napisał(a)


Moje 3 to mały pikuś przy Twoich .

Nom
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Wiolka5_7 20:57, 04 wrz 2019


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20438
Nowa12 napisał(a)
Wywaliłam dzisiaj tawułki. Cały rok są mniej więcej takie a nawet gorsze i ciągle trzeba je obskubywać. A kwitły prawie wcale. Posadzę jeżówki Real Green. Mam nadzieję, że to będzie dobra zmiana .



Jakis czas temu mamie oddałam tawułki ,bo u mnie patelnia i miały przyschnięte liście....w tym roku też jej kiepsko rosły i miała je wywalić

A zmiana na jeżówki to super zmiana
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Nowa12 21:20, 04 wrz 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Wiolka5_7 napisał(a)


O kurczę
Mi dziś wysłali lilaki Palibin,mam nadzieję,że przyjdą całe,bo w dużych donicach mają być

Na pewno się przyjmie,teraz ochłodzenie i deszcze podają


Wierzę Ci . Posadzone, podlane, ma rosnąć i basta .
Ty może trafisz lepiej i dostaniesz dorodne, wypasione sadzony .

____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Nowa12 21:29, 04 wrz 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Wiolka5_7 napisał(a)


Jakis czas temu mamie oddałam tawułki ,bo u mnie patelnia i miały przyschnięte liście....w tym roku też jej kiepsko rosły i miała je wywalić

A zmiana na jeżówki to super zmiana


Poczytałam u Mrokasi o tawułkach i stwierdziłam, że nie mam dla nich warunków a co roku wyglądają jak wyglądają...

Zajeżówkuję się totalnie po dosadzeniu kolejnych sztuk .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies