Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogrodowy pamiętnik

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogrodowy pamiętnik

Nowa12 09:13, 24 paź 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
anabuko1 napisał(a)

A co to za cudny klon ??
A na tym zdjęciu z biała ławeczką przepięknie. Zdjęcie na plakat czy fototapetę


Aniu ten wynalazek nazywa się Shigatatsu Sawa .
Bardzo lubię białe meble stąd ławka też musiała być biała.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Nowa12 09:21, 24 paź 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Misia napisał(a)
Witam się u Ciebie przeczytałam kilka pierwszych stron i wskoczyłam na ostatnie kilka, no powiem Ci że metamorfoza powala super efekt a kształt rabat bardzo mi się podoba taki nieoczywisty

Zakupy oczywiście cudowne klon i garb są piękne


Dzięki Misia za miłe słowa .
Kształt rabat wiem że kontrowersyjny ale te kilka lat temu taki wstępny projekt zrobiły nam Panie projektantki. Z projektu w zasadzie został tylko ten kształt rabat bo tu na żadne odstępstwa nie zgodził się mój mąż (ja miałam chęć wszystko wyprostować) .
Ale teraz z perspektywy czasu stwierdzam, że jednak wolę kółka i fale niż proste linie .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Misia 11:26, 24 paź 2019


Dołączył: 11 sie 2017
Posty: 616
To się nazywa zmienność kobieca całe szczęście ze w środku rabat możesz przestawać
____________________
Misia - Między brzozami
Aurelllia 12:18, 24 paź 2019


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
Podpisuję się pod wcześniejszymi komentarzami - zdjęcie z ławeczką i klonem wymiata - jak z najpopularniejszego katalogu roślin, albo z jakiejś topowej książki ogrodniczej
____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
Nowa12 13:03, 24 paź 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Aurelllia napisał(a)
Podpisuję się pod wcześniejszymi komentarzami - zdjęcie z ławeczką i klonem wymiata - jak z najpopularniejszego katalogu roślin, albo z jakiejś topowej książki ogrodniczej


Naprawdę? Żebym to ja siedziała na tej ławeczce to rozumiem .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Nowa12 13:08, 24 paź 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Misia napisał(a)
To się nazywa zmienność kobieca całe szczęście ze w środku rabat możesz przestawać


No tu to panuje wolnoamerykanka . Ile ja już zaplanowałam w przyszłym roku przesunięć na rabatach to sama się za głowę łapię . Jedynie drzew na razie nie ruszam bo się boję.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Misia 16:24, 24 paź 2019


Dołączył: 11 sie 2017
Posty: 616
To ja się boję te drzewa posadzić, bo potem ruszyć jeszcze większy strach i tak teraz latam z tymi moimi doniczkami żeby potem nie przesadzać
____________________
Misia - Między brzozami
Nowa12 17:31, 24 paź 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Misia napisał(a)
To ja się boję te drzewa posadzić, bo potem ruszyć jeszcze większy strach i tak teraz latam z tymi moimi doniczkami żeby potem nie przesadzać


Mnie ten opór przed drzewkami też jeszcze nie minął chociaż robię postępy .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Kasiolaaa 20:58, 25 paź 2019


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
tez jestem tego zdania ze zdjecie na fototapete ❤
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
Misia 21:03, 25 paź 2019


Dołączył: 11 sie 2017
Posty: 616
Nowa12 napisał(a)


Mnie ten opór przed drzewkami też jeszcze nie minął chociaż robię postępy .


Ja z jednej strony to mogłabym mieszkać w lesie, ale z drugiej to się boje że jak już drzewo posadzę a jednak coś nie będzie mi grało z jego miejscówką to strach będzie ruszać. Jednak to drzewo, a nie mała bylina którą można co roku przesadzić jeśli nie gra

Masz może gdzieś zdjęcie derenia takie z lata ?? szukam i szukam i natrafić na fotkę nie mogę
____________________
Misia - Między brzozami
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies