Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogrodowy pamiętnik

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogrodowy pamiętnik

zszywka 00:07, 22 paź 2019


Dołączył: 02 cze 2015
Posty: 1212
O jaaaa, ale klon też chce
____________________
Patrycja Zszywkowy ogród marzeń
mikina34 08:13, 22 paź 2019


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 2671
Nowa12 napisał(a)


Jeszcze co oglądam albo czytam to piszą; jesień - najlepsza pora na sadzenie. W Roku w ogrodzie to mówili niedawno, że nawet trawy można sadzić póki ziemia nie zmarznie więc weź tu oprzyj się człowieku pokusie .

Ja robię totalną rewolucję na długiej rabacie, wykopuję, wkopuję, wsadzam, przesadzam, Toszka mi dała zielone światło na przesadzanie małych buksów to poszłam na całego . Teraz będę gryźć palce czy wszystko przeżyje Ale rozpierducha jest totalna
____________________
Majówka na Majówce Monia - jedz mniej, bramy raju są wąskie :)
Kasia_CS 11:18, 22 paź 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Agatko, wkleiłam u siebie link do niedawno robionych zdjęć montany raureif, to zapraszam

piękny ognisty klonik!
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
BASIA8 16:47, 22 paź 2019


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Nowa12 napisał(a)
A co mogłam kupić ja? Jestem już pewna, że to nieuleczalna choroba .
Jak ktoś jeszcze nie ma klonów to niech nie kupuje pierwszego .
Klon Shigitatsu Sawa. W sezonie zielony, jesienią taki.






Ale przystojniaka kupiliście prezentuje się rewelacyjnie. Ogień widoczny z daleka
Pozdrowienia zostawiam.
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
Anda 18:34, 22 paź 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33434
Cudowny
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Nowa12 19:52, 22 paź 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
zszywka napisał(a)
O jaaaa, ale klon też chce


Moje chciejstwa wlaśnie tak się kończą . Może powinnam się cieszyć, że zima będzie i szkółki zamkną .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Nowa12 20:00, 22 paź 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
mikina34 napisał(a)

Ja robię totalną rewolucję na długiej rabacie, wykopuję, wkopuję, wsadzam, przesadzam, Toszka mi dała zielone światło na przesadzanie małych buksów to poszłam na całego . Teraz będę gryźć palce czy wszystko przeżyje Ale rozpierducha jest totalna


A ja dzisiaj byłam w Obisiu i były resztki roślin przecenionych. Było też kilka stożkowatych buszpanów nawet nie najgorszych. Dałoby się z nich zrobić ludzi. W dodatku za 5 złotych. Ale jak pomyślałam o chmarach ćmy lecącej w przyszłym roku do mnie to mi ochota odeszła . Więc u mnie rozpierduchy już nie będzie w tym roku ale w przyszłym to na bank. Już mi się uzbierało ze 30 punktów na liście a gdzie tam zima jeszcze .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Nowa12 20:00, 22 paź 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Kasia_CS napisał(a)
Agatko, wkleiłam u siebie link do niedawno robionych zdjęć montany raureif, to zapraszam

piękny ognisty klonik!


Już pędzę!
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Nowa12 20:10, 22 paź 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
BASIA8 napisał(a)


Ale przystojniaka kupiliście prezentuje się rewelacyjnie. Ogień widoczny z daleka
Pozdrowienia zostawiam.


Cześć Basiu . Fajny jest nie powiem .
Tylko z okrywaniem będzie ciężko bo trochę rozłożysty jest. No i liczę na łagodną zimę .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Nowa12 20:11, 22 paź 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Anda napisał(a)
Cudowny


Szkoda że cały rok tak się nie żarzy .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies