Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogrodowy pamiętnik

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogrodowy pamiętnik

Nowa12 10:47, 31 maj 2020


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Ewa777 napisał(a)
Fajnie, że wstawiłaś zdjęcia Piękne są te kaliny
Ta jeżówka Cleopatra rzeczywiście tworzy piękne kępki


Do kalin bardzo się przekonałam bo teraz obsypane kwiatami a potem zdobią je czerwone kuleczki .
Jeszcze żeby bardziej symetryczny pokrój miały .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Nowa12 10:54, 31 maj 2020


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Ogrodowy_Kalejdoskop napisał(a)
Przejrzałem dwie pierwsze strony i dalej na koniec. No powiem, że bardzo mi się podoba. Jest bardzo elegancko. Też mam problem z trawą przy chodniku ale ja na razie odcinam zostawiając puste miejsce. Jak jest przycięta to wygląda fajnie, a jak zaczyna się nierówno rozrastać to nie patrzę


Podobno firmy kładą chodnik na ekobordzie i wtedy nie powinno być problemu z trawą. Nie wiem czy tak jest naprawdę ale my mamy na betonie i nie ma szans żeby trawa się utrzymała, nawet chwasty mają problem .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
violaskom 13:57, 31 maj 2020


Dołączył: 15 sty 2018
Posty: 2085
Agata pokazuj szersze kadry. Jest cudownie. Ta kolekcja klonów, dereni wygląda pięknie. Dodaje rabatom nie zwykłej lekkości. U Ciebie w roślinach są same perełki. Baaardzo eleganckie rabaty!!
____________________
Viola Ogród kwiatowy
Nowa12 17:56, 31 maj 2020


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Parę zmokłych zdjęć. Z drzew pendule się zrobiły .




Nowa rozplenica Moudry.



Krzewuszka Olympiade mimo ogołocenia z suchych po zimie gałęzi będzie kwitła jak zwykle.

____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Nowa12 18:00, 31 maj 2020


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Z cyklu różowieję coraz bardziej . Obok klon płaczący .



Dzisiaj odgruzowywanie chaty więc zdjęcie z lotu ptaka czyli z balkonu.

____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Nowa12 18:11, 31 maj 2020


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
violaskom napisał(a)
Agata pokazuj szersze kadry. Jest cudownie. Ta kolekcja klonów, dereni wygląda pięknie. Dodaje rabatom nie zwykłej lekkości. U Ciebie w roślinach są same perełki. Baaardzo eleganckie rabaty!!


Dziękuję Viola . Klony rzeczywiście trochę "odchudzają" ogród. Parę perełek jest. Czas pokaże jak się sprawdzą. Szerokie kadry lubię jak więcej roślin kwitnie np. róże czy hortensje. Bo tak to głównie zielone kadry . Inna sprawa, że nie mam aparatu i komórką jest trudniej o fajne zdjęcia.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
danuta_szwajcer 18:19, 31 maj 2020


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Piękny ten dereń a tą krzewuszke bardzo lubie, bo jest taka limonkowa, no i dobrze nam ogrody podleje Pozdrawiam
____________________
Liliowo i kolorowo:)
Nowa12 20:33, 31 maj 2020


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
danuta_szwajcer napisał(a)
Piękny ten dereń a tą krzewuszke bardzo lubie, bo jest taka limonkowa, no i dobrze nam ogrody podleje Pozdrawiam


Ja też tę krzewuszkę lubię. Mam 2 . Tę muszę przesadzić ale po kwitnieniu.
Wiaderko postawiłam pod domkiem narzędziowym i całe się napełniło więc mocno polało.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
JoannA 20:56, 31 maj 2020


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
Nowa12 napisał(a)
Nie wiem jakie macie zdanie ale większość jeżówek nie ma za fajnych liści. Szorstkie, lekko poskręcane. Ale przecież chodzi o kwiaty.
Ale mam jedną odmianę, która co roku ma piękne, błyszczące liście i tworzy ładne kępy. Mowa o Cleopatrze.


A które jeżówki mają takie niefajne liście?
Ładne kępy zbudowała Cleopatra. Pokażesz jak zakwitnie?
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
Magleska 21:18, 31 maj 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18404
Agatka masz co focić same piękne kadry pokazałaś

fajy pomysł z tymi kamyczkami -mi też schnie trawa przy obrzeżach pomimo lania wody,a przy ścieżkach też mam dużo betonu i nawet macierzanka ,która rośnie u mnie jak głupia ,to pomiędzy płytami nie rośnie ... ….
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies