Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogrodowy pamiętnik

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogrodowy pamiętnik

Alicja169 19:24, 03 sie 2020


Dołączył: 24 mar 2015
Posty: 5105
Trochę dawno byłam w Twoim pięknym ogrodzie, ale nadrobiłam zaległość i wiem, że wszystko jest super. Wiele pracy włożyłaś, a układaniem płyt kompletnie wprawiłaś mnie w osłupienie.
Masz krzepę dziewczyno
Pozdrawiam serdecznie i życzę zdrowia, bo w dzisiejszym czasie chorować poprostu nie można
____________________
Otrzymaliśmy życie bez instrukcji obsługi. Ogród na piasku i z wielkim murem
Margerytka40 20:05, 03 sie 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
anbu napisał(a)


Dziękuję, moje też będą miały trochę słonka Zapewne mniej niż u Ciebie. Mam nadzieje że dadzą radę, bo się na nie nakręciłam


Diva Fiore warta jest każdej złotówki na nią wydanej, tania nie jest ale warto. Mam 5 sztuk i wszystkie kwitną choć wiosną startowały praktycznie od zera. Moje mają może że 3 godziny słoneczka i to takiego filtrowanego przez drzewa
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Helen 20:07, 03 sie 2020


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8292
deszczowymaj napisał(a)


A masz fb ? Bo jak chcesz dam Ci namiary na dziewczynę która ma świetne nowe odmiany w tym też sunseekersy ..z tym że wrzuca je co jakiś czas i trzeba szybciutko kupować

Asia, nie mam fb... a to jest grupa otwarta?
____________________
Helen - Hortensjowo
Helen 20:08, 03 sie 2020


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8292
deszczowymaj napisał(a)


A masz fb ? Bo jak chcesz dam Ci namiary na dziewczynę która ma świetne nowe odmiany w tym też sunseekersy ..z tym że wrzuca je co jakiś czas i trzeba szybciutko kupować

Asia, niestety nie mam... da się bez fb kupić?

Edit: powieliłam wpis, bo internet mi kiepsko dzisiaj działa... chyba przez ten deszcz
____________________
Helen - Hortensjowo
Nowa12 20:12, 03 sie 2020


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Alicja169 napisał(a)
Trochę dawno byłam w Twoim pięknym ogrodzie, ale nadrobiłam zaległość i wiem, że wszystko jest super. Wiele pracy włożyłaś, a układaniem płyt kompletnie wprawiłaś mnie w osłupienie.
Masz krzepę dziewczyno
Pozdrawiam serdecznie i życzę zdrowia, bo w dzisiejszym czasie chorować poprostu nie można


Cześć Alu. Fajnie, ze zajrzałaś. Płyty układała Ania i też ją podziwiam. I też by mi się takie marzyły. A Ania w dodatku je oryginalnie poukładała bo ja bym pewnie dała w równych odstępach jedna za drugą .
Tobie też zdrówka.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Nowa12 20:14, 03 sie 2020


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Margerytka40 napisał(a)


Diva Fiore warta jest każdej złotówki na nią wydanej, tania nie jest ale warto. Mam 5 sztuk i wszystkie kwitną choć wiosną startowały praktycznie od zera. Moje mają może że 3 godziny słoneczka i to takiego filtrowanego przez drzewa


5 sztuk to już czad. Ja też wiosną opitoliłam suche badyle i rosła od dołu.
I nie mdleje tak od słońca jak inne ogrodówki. Hardcorowa odmiana. Zachowuje się trochę jak bukietowa.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Nowa12 20:16, 03 sie 2020


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Helen napisał(a)

Asia, niestety nie mam... da się bez fb kupić?

Edit: powieliłam wpis, bo internet mi kiepsko dzisiaj działa... chyba przez ten deszcz


A myślałam, że to już ja jestem ostatnia i beton, jeżeli chodzi o fb .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
deszczowymaj 20:35, 03 sie 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Helen napisał(a)

Asia, niestety nie mam... da się bez fb kupić?



Chyba raczej nie ..ja mam na nią namiary tylko na fb ..nie wiem czy inaczej da się u niej kupić .. ale zapytam się
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
Helen 20:38, 03 sie 2020


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8292
deszczowymaj napisał(a)


Chyba raczej nie ..ja mam na nią namiary tylko na fb ..nie wiem czy inaczej da się u niej kupić .. ale zapytam się

Asia, bardzo chętnie, może się uda...
____________________
Helen - Hortensjowo
Helen 20:40, 03 sie 2020


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8292
Nowa12 napisał(a)


A myślałam, że to już ja jestem ostatnia i beton, jeżeli chodzi o fb .

W ogóle mnie nie kręci
____________________
Helen - Hortensjowo
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies