Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogrodowy pamiętnik

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogrodowy pamiętnik

ajka 00:41, 15 lip 2021


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 4013
Nowa12 napisał(a)
Coś z daleka.



To zdjęcie mnie zauroczyło.

Jaki ty masz piękny trawnik, u nas ostatnio codziennie pada i nawet nie ma go jak skosić. Długie łęty się porobiły, grzyby wychodzą, a w korze tona chwastów, jak wyjdzie w końcu słońce, to nie będzie wiadomo w co ręce włożyć.
____________________
Ania Ogród ponad miarę, czyli trudne początki
Agatorek 01:08, 15 lip 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13276
Nowa12 napisał(a)


Nie mają wyjścia. Muszą . Bo jak mi się coś spodoba to kupuję i wciskam na rabatę.


Dobrze, że masz gdzie wciskać . Zresztą jeszcze sporo trawnika widać
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
KasiaBawaria 08:14, 16 lip 2021


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Nowa12 napisał(a)


Elektryczna nam padła. Udało się skosić połowę działki. A że już raz była naprawiana to nie ma sensu naprawiać ją kolejny raz. Tym razem chyba kupimy spalinową bo to manewrowanie kablem to masakra. Kabel ciągle był przecinany i wymieniany .
Jezówka. Te z serii Sunseekers są takie fajnie napakowane.


Z tego powodu kupilam teraz nozyce do zywoplotu z akumulatorem.8 lat kabla nie przecielam a w zeszlym roku 5 razy! Poza tym rabaty juz geste i latanie z kablem wkurzalo mnie strasznie.
____________________
Zapraszam na kawe
Roocika 08:35, 16 lip 2021


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Nowa12 napisał(a)
Czosnki głowkowate a to leżą a to stoją. Jak im się chce . W sumie podobnie jak stipa.





Super to ujęcie
Bardzo mi się podoba taka trawiasta skarpa. U nas niestety za stromo, podziwiam u Ciebie
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
malgorzata_s... 16:12, 16 lip 2021


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Matko kochana jakie bogactwo kolorów i form. Cudowny ogród Pozdrawiam
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
SlonecznyOgrod 12:16, 17 lip 2021


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Podziwiam Cię, że choć nie wychowana na wsi nie boisz się ubrudzić rąk
Moje miastowe koleżanki bardzo mi się dziwią, że jak to ... czy ja naprawdę lubię grzebać w tej ziemi
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
gogo 23:50, 17 lip 2021


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9719
Nowa12 napisał(a)


Grażynka a ty masz długo tego grujecznika? Bo mój na początku też był przypalony ale teraz już sobie radzi.
U mnie judaszowiec Rising Sun się bardzo przypala że w zasadzie prawie wszystkie liście gubi a potem wypuszcza następne i te już się nie przypalają.
Dziwne to dla mnie trochę .


Aga, grujecznika mam od jesieni 2019 i jest ładny tylko wiosną jak ma te różowe gałązki.
Rozumiem, że w 2020 go przypaliło, bo było upalnie, ale dlaczego w tym roku
A on nie wypuszcza nowych listków w miejsce suchelców
To z Twoim judaszowcem i tak jest lepiej.

Twoje róże cudne, cała reszta także, niezmiennie się zachwycam
____________________
W ogródku emerytki Wierzchosławice koło Bolkowa wizytowka w ogrodku emerytki
Nowa12 20:47, 20 lip 2021


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Nawet nie sądziłam że tak mnie może wkurzać nieskoszona trawa więc fotek nie było . Pojawiła się huśtawka, żeby nie powiedzieć deska na sznurze .



Hortensja Diva Fiore jak co roku nie zawodzi ilością kwiatów. Żeby tylko fioletowa zechciała być .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Nowa12 20:55, 20 lip 2021


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Że też nie doczytałam że jeżówki Delicious Candy to takie potwory są .
Rozhulały się aż za bardzo. A taki był misterny plan że będą zasłaniać nóżki hortkom . A tu zasłoniły je w całości .
Czytałam, że Mont Blanc dorastają do 1,5 m a one są niewiele wyższe niż je kupiłam w szkółce w zeszłym roku. Widać potrzebują więcej czasu albo więcej wody .


____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
edi75 20:56, 20 lip 2021


Dołączył: 20 kwi 2017
Posty: 2096
huśtawka jest bajkowa...i te schody w soczystej zieleni... i te hortensje w fuksjowym kolorze... piękne
____________________
Edyta Moje miejsce na ziemi-początek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies