Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ranczo Szmaragdowa Dolina II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ranczo Szmaragdowa Dolina II

sylwia_slomc... 15:35, 23 sty 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81901
Kawa napisał(a)
Sylwia u Ciebie ciągły ruch!
Lara słodka brzózki śliczne

Przez Święta odpoczywaliśmy i po jeszcze trochę...generalnie obserwujemy, że z roku na rok sił nam ubywa, lata robią swoje więc jak najwięcej chcemy zrobić póki jeszcze są
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
greg66 15:52, 23 sty 2020


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4566
Ale fajnie już coś zacząć
Ja też już działam.
____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
sylwia_slomc... 16:31, 23 sty 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81901
Fajnie, zimę skracamyTak na całego to myślę ruszyć po połowie lutego o ile śniegu i mrozów nadal nie będzie
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Ania111 16:46, 23 sty 2020


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4633
sylwia_slomczewska napisał(a)

Nie żałuję Aniu Jest taka potrzeba to wiedziałam, że inaczej nie można. Babcia w tym roku skończy 90 lat



Jeśli energię i geny masz po babci ,
To 100 lat murowane ,
Nie chcę cię martwić ale po 100 będziesz musiała zwolnić
____________________
Ania Spelnione marzenie
sylwia_slomc... 18:03, 23 sty 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81901
Ania111 napisał(a)



Jeśli energię i geny masz po babci ,
To 100 lat murowane ,
Nie chcę cię martwić ale po 100 będziesz musiała zwolnić

A wiesz, że każde kolejne pokolenie jest słabsze?
U mnie zdrowie szwankuje mocno , na wielu frontach, ale na co dzień staram się o tym nie myśleć
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Monia81 18:25, 23 sty 2020


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8002
sylwia_slomczewska napisał(a)
Fajnie, zimę skracamyTak na całego to myślę ruszyć po połowie lutego o ile śniegu i mrozów nadal nie będzie


Też mam takie plany od lutego ruszyć... przestrzennie się zrobiło bez tej gruszy, dobry masz pomysł też bym coś posadziła, wiosną kwitną ci tam magnolie, więc coś kwitnącego jak one przestaną? albo coś z kolorkiem utrzymującym się przez cały sezon... hmm tak tylko myślę... na pewno masz już coś na oku? buziaki
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
sylwia_slomc... 18:27, 23 sty 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81901
Monia81 napisał(a)


Też mam takie plany od lutego ruszyć... przestrzennie się zrobiło bez tej gruszy, dobry masz pomysł też bym coś posadziła, wiosną kwitną ci tam magnolie, więc coś kwitnącego jak one przestaną? albo coś z kolorkiem utrzymującym się przez cały sezon... hmm tak tylko myślę... na pewno masz już coś na oku? buziaki

W dobrym kierunku podpowiedzi
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 20:09, 23 sty 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81901
Nasza Pszczółka potrzebuje podpisów, mam nadzieje nie zawiedziecie
https://secure.avaaz.org/pl/community_petitions/komisja_europejska_bank_swiatowy_ocalmy_przelom_bystrzycy_dusznickiej/?fFwrabb&fbogname=Ewa+G.&fbclid=IwAR0PrkEXSf6i04lp8YQxOZzXULB1I7owUaY2trfVdb9PcoUCdvf2i4cck5A
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Monia81 20:19, 23 sty 2020


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8002
Podpisałam zastanawiam się zawsze, co musi się wydarzyć, żeby ci na szczeblach rządzących w końcu zaczęli się zastanawiać nad tym jak wielkie szkody swoimi decyzjami mogą wyrządzać...
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
sylwia_slomc... 20:42, 23 sty 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81901
Monia ja dziś zagotowałam wewnętrznie jak zobaczyłam artykuł w gazecie, ze myśliwi będą mogli strzelać pod domami i jeszcze będą mieć obstawę straży lub wojska. A jak się sprzeciwisz to do aresztu. Nosz k..... m..ć
W lecie jak susza nie ma kto napoić, wszystko zwierzętom zabieramy, zagarniamy dla siebie, na wszystko mamy wpływ, a potem jak zwierzyna do miasta wchodzi to strzelać....to gdzie te zwierzęta mają żyć. I zasłaniają się roznoszeniem chorób, to za chwilę będą odstrzały gęsi, kaczek, sikorek, dzięciołów i bocianów. itd bo przenosi się ptasia grypa....aż dziw bierze, że jak ludzie roznoszą zarazki z kontynentu na kontynent to nie są odstrzelani.....
No bo niby w czym jesteśmy lepsi od zwierząt i niby dlaczego my mamy prawo do życia, a one nie....
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies