Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ranczo Szmaragdowa Dolina II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ranczo Szmaragdowa Dolina II

sylwia_slomc... 20:12, 23 lut 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82124
Dorota123 napisał(a)
Cudownie wyglądają te bordowe pełne ciemierniki. Teraz czekamy na takie tegoroczne. Moje mają pączki, ale kwiaty mają puste.

Moje już nie pierwszy raz kwitną pełnym kwiatem Dorotko, ale czy siewki okażą się pełne nie wiem.
Mam też pełne w innych kolorach z Jasionki przywiozłam w zeszłym roku I już się siewek kilku doczekałam za dwa trzy lata zobaczymy co to z nich będzie
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 20:14, 23 lut 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82124
Pszczelarnia napisał(a)
Rozumiem. Cudną masz wiosnę w podwórku.

Dziękuję EwoUdało mi się w ogrodzie stworzyć piekną wiosne i jesień z latem jest mi o wiele trudniej, ale tak sobie myślę, ze może dobrze mieć ten okres uspokojenia kolorów w ogrodzie jak upały są...
Hortensje wtedy cieszą w kilku miejscach
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
zszywka 21:52, 23 lut 2020


Dołączył: 02 cze 2015
Posty: 1212
W Twoim ogrodzie nigdy nie jest nudno od wiosny do zimy coś się dzieje u mnie na jesieni zdobią astry, jest tyle pięknych odmian, może się skusisz na jakąś? ja wiosną muszę podzielić moje bo za bardzo się rozrosły a sadziłam małe kępki, nawet teraz ładnie wyglądają po przycięciu
____________________
Patrycja Zszywkowy ogród marzeń
kasiek 22:07, 23 lut 2020


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Ja tam Sylwia - zabezpieczaliście coś przed tymi wiatrami? Coraz większe i częstsze te wichury są
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
sylwia_slomc... 23:39, 23 lut 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82124
zszywka napisał(a)
W Twoim ogrodzie nigdy nie jest nudno od wiosny do zimy coś się dzieje u mnie na jesieni zdobią astry, jest tyle pięknych odmian, może się skusisz na jakąś? ja wiosną muszę podzielić moje bo za bardzo się rozrosły a sadziłam małe kępki, nawet teraz ładnie wyglądają po przycięciu

Bardzo mi się miło czyta takie słowa
Biorę astry pod uwagę
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 23:41, 23 lut 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82124
kasiek napisał(a)
Ja tam Sylwia - zabezpieczaliście coś przed tymi wiatrami? Coraz większe i częstsze te wichury są

Kasiu pozamykane wszystko , ale nie wiele więcej można zrobić no bo jak się zabezpieczyć.... liczę na to, że pagórki trochę osłonią
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sierotka 05:59, 24 lut 2020


Dołączył: 01 kwi 2017
Posty: 4071
Sylwuś nie może ciągle wiać w Waszą stronę za ciężko pracujecie by znów jakieś wiatrzysko zepsuło Wasze efekty pracy

To duzy koszt ,ale może o jakiejś osłonie pomyślcie od tych pagorkow hm ,może drzewa rzędem posadzic ?
____________________
spełnione marzenie las brzozowy zapach róż xxx moja wizytówka
sylwia_slomc... 09:06, 24 lut 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82124
sierotka napisał(a)
Sylwuś nie może ciągle wiać w Waszą stronę za ciężko pracujecie by znów jakieś wiatrzysko zepsuło Wasze efekty pracy

To duzy koszt ,ale może o jakiejś osłonie pomyślcie od tych pagorkow hm ,może drzewa rzędem posadzic ?
No niestety wieje. W nocy wiało tak, ze nam się dom trząsł cały przy porywach wiatru i to nie ten na ogrodzie, a tu gdzie mieszkamy Mam nadzieję, że na ogrodzie nie ma dużych szkód. Drzewa posadzone, ale jeszcze malutkie, a patrząc na Kraków to wcale nam bezpieczeństwa mogą nie dać bo drzewa z korzeniami w Kraku powyrywane.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
gosika67 12:48, 24 lut 2020


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Ciemierniki teraz wszędzie kwitną, chociaż jakieś kolory w ogrodzie.
____________________
Gonia Kwiaty we włosach
sierotka 12:49, 24 lut 2020


Dołączył: 01 kwi 2017
Posty: 4071
Eh tak pogoda się zmieniła w Polsce szok .
____________________
spełnione marzenie las brzozowy zapach róż xxx moja wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies