Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ranczo Szmaragdowa Dolina II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ranczo Szmaragdowa Dolina II

sylwia_slomc... 10:55, 01 kwi 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81727
Urszulla napisał(a)


Śliczne ciemierniki. Ogród też fajnie wygląda w tej fazie

Ogród zaczyna cieszyć już na przedwiośniu dzięki ciemiernikom i krokusom właśnie, wtedy tak czekamy na te pierwsze kolory
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 10:56, 01 kwi 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81727
Waclaw napisał(a)
ciemierniki zjawiskowe. Runianka wokół drzewa to dobre połączenie

Całkiem fajny duet robią, tylko tak myślę, że runianka z czasem zje mi przylaszczki i przebiśniegi, mus ją w ryzach utrzymać
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Agania 11:06, 01 kwi 2020


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Sylwuś ciemierniki nieustająco mnie oczarowują u Ciebie
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
sylwia_slomc... 12:00, 01 kwi 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81727
Miło mi Agatka
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Ogrodowy_Kal... 12:29, 01 kwi 2020


Dołączył: 03 lip 2015
Posty: 574
Cześć Sylwia
Piękna wiosna, podobają mi się bardzo ciemierniki i muszę na nie wygospodarować miejsce.
Co do przymrozków to powiem szczerze, że tak jak człowiek cieszy się na wiosnę, tak aktualnie jestem zły na aurę, bo codziennie człowiek zerka rano na termometr i drży o rośliny. Niestety mamy pierwszy kwietnia, a taka jazda z temperaturami będzie do maja.
Na perz mam niestety jedną radę, wykopać i rabata od nowa. Ale też mam miejsca gdzie ze względu na inne rośliny już się tego nie da zrobić i tylko skupię
____________________
Darek Wizytówka***Ogrodowy Kalejdoskop
sylwia_slomc... 14:02, 01 kwi 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81727
Witaj Darku
Też się o rośliny martwię w związku z przymrozkami zwłaszcza o nadchodzące kwitnienia magnolii i kalin.
Czas leci jak opętany już kwiecień.....
Brałam pod uwagę wykopanie bylin ale nie będę z tak dużych karp w stanie wybrać wszystkiego z korzeni to raz, a ugór zaraz za płotem to dwa po jednym sezonie będę miała to samo od nowa bo i korzeniami z powrotem przejdzie w rabatę i nasieje się od nowa, do tego z wielkim prawdopodobieństwem mam go już pod większością trawnika pewnie I stąd też powłazi w rabaty.....to walka skazana na niepowodzenie w dużej mierze. Chyba też będę skubać ile się da. I może znowu pędzelkować jak czasu wystarczy....
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Monia81 18:18, 01 kwi 2020


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 7969
Wiedziałam kiedy przyjść, focie wrzuciłaś i już widać jak pozmieniało się od zeszłego sezonu, dobrze Madzia napisała, fajnie by było to zobaczyć, ale niestety mamy taki czas, że nie możemy, ale mam nadzieję, że nadrobimy dla Wojtusia spóźnione, ale serdeczne życzonka od nas, wyściskamy Go jak się spotkamy buziaki wysyłamy
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Dorota123 19:14, 01 kwi 2020


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Te Wasze ciemierniki robią na mnie duże wrażenie. Wszystkie śliczne, ale te ciemne pełne najładniejsze.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
sylwia_slomc... 20:56, 01 kwi 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81727
Monia81 napisał(a)
Wiedziałam kiedy przyjść, focie wrzuciłaś i już widać jak pozmieniało się od zeszłego sezonu, dobrze Madzia napisała, fajnie by było to zobaczyć, ale niestety mamy taki czas, że nie możemy, ale mam nadzieję, że nadrobimy dla Wojtusia spóźnione, ale serdeczne życzonka od nas, wyściskamy Go jak się spotkamy buziaki wysyłamy

Monia będziemy tak nadrabiać, że nam weekendów braknie Oby do lepszego I oby nas nie zalewało bo teraz to nam tylko tego by brakowało......rok nieprzewidywalny.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 20:58, 01 kwi 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81727
Dorota123 napisał(a)
Te Wasze ciemierniki robią na mnie duże wrażenie. Wszystkie śliczne, ale te ciemne pełne najładniejsze.
I one najokazalsze rosną u mnie, najwyższe, najszersze
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies