Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ranczo Szmaragdowa Dolina II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ranczo Szmaragdowa Dolina II

sylwia_slomc... 22:11, 13 kwi 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82124
Magleska napisał(a)
jak to nic ładnego hmm a warzywnik odpicowany ,a kanciki ,a obrzeża uporządkowane ...jest super a znając Was za chwilkę znowu czymś nowym zaskoczycie
Buziaki

Madzia za chwilę to się musimy brać za odmulanie oczka tego co nam powódź zniszczyła
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 22:12, 13 kwi 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82124
Waclaw napisał(a)

Może puszczą na TVN -ie, ale nie wiem kiedy
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Urszulla 22:40, 13 kwi 2020


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21874
Nie nadążam czy Wy w świeta pracowaliście czy kiedy?
Ślicznie dopracowane wszystko- drzewo, warzywnik, kanciki.
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Magara 00:07, 14 kwi 2020


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6793
Sylwia, nieodmiennie podziwiam Waszą energię i ogrom pracy, które dajecie ogrodowi i przyrodzie
I tak sobie myślę, że teoria jakoby COVID-19 był buntem Przyrody i Natury przeciwko człowiekowi i jego niszczycielskiej działalności nie jest całkiem pozbawiona sensu...
Ale czarownicą nie jestem, choć jednookiego kota mam
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Milka 07:08, 14 kwi 2020


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Podziwiam, że Wojtek chce kanciki robić, mój to mnie za nie stale opieprza, a juz nie do pomyślenia a by sam to robił, czy plewienie.
Chyba nowy płotek zrobiliście
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Agania 08:35, 14 kwi 2020


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Aż micha się cieszy jak widać dzieci bawiące się w ogrodzie
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
sylwia_slomc... 10:22, 14 kwi 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82124
Urszulla napisał(a)
Nie nadążam czy Wy w świeta pracowaliście czy kiedy?
Ślicznie dopracowane wszystko- drzewo, warzywnik, kanciki.

Ula w tygodniu przed Świetami, przymusowe wolne Emuś i ja spędzamy w ogrodzie na pracach pielęgnacyjnych żeby czasu i życia nie tracić
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 10:23, 14 kwi 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82124
Magara napisał(a)
Sylwia, nieodmiennie podziwiam Waszą energię i ogrom pracy, które dajecie ogrodowi i przyrodzie
I tak sobie myślę, że teoria jakoby COVID-19 był buntem Przyrody i Natury przeciwko człowiekowi i jego niszczycielskiej działalności nie jest całkiem pozbawiona sensu...
Ale czarownicą nie jestem, choć jednookiego kota mam

Też jestem przekonana, że to planecie i przyrodzie na dobre wyjdzie na pewno, już wygląda, że tak jest, a ogromny plus całej tej tragicznej sytuacji.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 10:28, 14 kwi 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82124
Milka napisał(a)
Podziwiam, że Wojtek chce kanciki robić, mój to mnie za nie stale opieprza, a juz nie do pomyślenia a by sam to robił, czy plewienie.
Chyba nowy płotek zrobiliście

To On kosi trawę od czterech sezonów, bo wcześniej jak roślinki były tycie to tylko ja kosiłam i miałam tego dwa razy więcej z zabawą w omijanie. Rabaty się rozrastają, ale żeby nie walczyć stale z przerastającą trawą to chciał te kanciki i robi, zdążamy je zrobić tylko raz w sezonie, ale i po tym razie mamy sterty ziemi z trawą do przerobienia. W tym sezonie wykorzystamy je do ukształtowania trenu wokół oczka by zabezpieczyć je przed powodziami
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 10:28, 14 kwi 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82124
Agania napisał(a)
Aż micha się cieszy jak widać dzieci bawiące się w ogrodzie

Kiedyś może z wnusią wpadniecie jak to złe minie i tak będzie z górki na pazurki się turlała, choć i u Was by tak mogła też. To cieszy gdy dzieciaki nawet kochają nasz ogród i mówią o tym i nie chcą do domu wracać
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies