Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ranczo Szmaragdowa Dolina II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ranczo Szmaragdowa Dolina II

Urszulla 15:05, 29 maj 2020


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21840
sylwia_slomczewska napisał(a)

W zimie pokazywałam wejście do nory, wtedy się zastanawialiśmy co to, bo widać było, że nie lis wokół nory nie walały się pióra, ani kości. Teraz myślimy, że to on.
Ula sama nie wiem, ja go nie widziałam tylko babcia , ale z tego co nam rekami pokazała i opisała wychodzi, że tylko borsuk to mógł być. Muszę Jej pokazać na zdjęciu jak borsuk wygląda i dowiedzieć się czy to widziała. Najbardziej nurtuje mnie, że wszedł pod same drzwi na schody, żeby tylko wściekły nie był. Ale może za kotami przyszedł bo to ich ulubione miejsce....


Masz ciekawie

Wpadnij do mnie jak się będziesz nudzić bo coś tam narysowałam w Paint-cie. Tylko pohamuj swój własny rozmach i weź pod uwagę że ja chcę rośliny jak najmniej kłopotliwe. A przynajmniej w zasięgu moich możliwości. Planuję szkielet rabaty
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
sylwia_slomc... 15:13, 29 maj 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82025
greg66 napisał(a)
Sylwio ładnie napisałaś o orlikach, jedna z falbanką, inne bez, jedna jednokolorowe inne dwu takie niby pospolite a jak się przyjrzymy to są tak misternie utkane, że tylko siła wyższa mogła tak zrobić.
Jedyne w swojej piękności. Też je bardzo lubię
Pozdrawiam

Mnie się niektóre kojarzą z koronką
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 15:13, 29 maj 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82025
Urszulla napisał(a)


Masz ciekawie

Wpadnij do mnie jak się będziesz nudzić bo coś tam narysowałam w Paint-cie. Tylko pohamuj swój własny rozmach i weź pod uwagę że ja chcę rośliny jak najmniej kłopotliwe. A przynajmniej w zasięgu moich możliwości. Planuję szkielet rabaty

Postaram się
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
deszczowymaj 16:34, 29 maj 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Sylwia orliki boskie moje wysiane w lutym..chyba w tym roku nie doczekam się kwiatków ..

Pozdrowienia dla borsuka a i dla Ciebie też oczywiście
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
Dorota123 20:27, 29 maj 2020


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Czytam o ciekawym spotkaniu babci i zwierzaka, niby się przestraszyła ale jednak poszła za nim. To znaczy, że wcale nie taka strachliwa my kobiety to jednak zawsze ciekawe jesteśmy.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
sylwia_slomc... 22:31, 29 maj 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82025
deszczowymaj napisał(a)
Sylwia orliki boskie moje wysiane w lutym..chyba w tym roku nie doczekam się kwiatków ..

Pozdrowienia dla borsuka a i dla Ciebie też oczywiście

Asiu raczej w tym sezonie Ci nie zakwitną muszą zmężnieć te siewki nim kwiat wydadzą, może za rokBorsuka dziś nie widzieliśmy choc wracaliśmy późno z ogrodu bo deszczem straszą, a mnie chwasty w oczach rosną, ja plewiłam, a Emuś i synuś kosili na dwie kosiarki, jeden podwórko drugi na ogrodzie.
Dostałam dziś paczkę z roślinami od Kolegi z forum i udało mi się wszystkie posadzić. Ma padać to z nieba podleje w łące
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 22:32, 29 maj 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82025
Dorota123 napisał(a)
Czytam o ciekawym spotkaniu babci i zwierzaka, niby się przestraszyła ale jednak poszła za nim. To znaczy, że wcale nie taka strachliwa my kobiety to jednak zawsze ciekawe jesteśmy.

O to to w sedno trafiłaś, ciekawość zwyciężyła nad strachem, dziś od nowa musieliśmy wysłuchać całej historii
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Urszulla 23:03, 29 maj 2020


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21840
To w końcu ustaliłyście z babcią rodzaj zwierzaka?
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
sylwia_slomc... 23:04, 29 maj 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82025
Urszulla napisał(a)
To w końcu ustaliłyście z babcią rodzaj zwierzaka?

Ze zdjęcia rozpoznała borsuka, choc nie wiedziała, że tak się nazywa właśnie
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 00:00, 30 maj 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82025
W okolicy oczka iryski kwitną, a kret ryje, jak się tam dostał???

pomost pomalowany

chyba nieźle wyszło

____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies