Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ranczo Szmaragdowa Dolina II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ranczo Szmaragdowa Dolina II

sylwia_slomc... 17:05, 24 lis 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81977
Dla tych co stosują opryski w ogrodzie ważna informacja od przyszłego roku Topsin będzie wycofany z obrotu i jeśli ktoś stosuje to dobrze żeby się w niego zaopatrzył jeszcze teraz póki jest Informacja została podana oficjalnie w Zielonym Pogotowiu na żywo.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Ogrodowy_Kal... 17:14, 24 lis 2020


Dołączył: 03 lip 2015
Posty: 574
U Ciebie na zdjęciach jak zawsze zarówno fauna i flora. Super kolory jesieni. Z tym Topsinem to ciekawe, na pewno będzie coś z inną nazwą.
____________________
Darek Wizytówka***Ogrodowy Kalejdoskop
sylwia_slomc... 17:34, 24 lis 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81977
Ogrodowy_Kalejdoskop napisał(a)
U Ciebie na zdjęciach jak zawsze zarówno fauna i flora. Super kolory jesieni. Z tym Topsinem to ciekawe, na pewno będzie coś z inną nazwą.

Wiele środków juz z rynku znikneło i nie ma nic na ich miejsce wiem od miejscowych rolników bo narzekają, ze to co weszło na rynek jest tak słabe, ze potrójne stężenie trzeba robić by działało.....tylko, że potem to jemy....
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Ania111 18:09, 24 lis 2020


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4633
sylwia_slomczewska napisał(a)
Niunie na próbę wpuszczone...tak sobie myślę jaki musi być stres dla takiego psiaka, który całe życie spędził w domu i nagle wylądował w budzie w schronisku.....co najmniej jakby nas ktoś wystrzelił w kosmos i kazał sobie radzić.... Nasze domowe ogród świetnie znają, widziały nas cały czas, a nie chciały zostać ani chwili....a eksperyment był jak Lara zareaguje na innego psa w swoim kojcu....no niuchała i od razu znaczyła moczem bo Jej nie pasowało, że był ktoś inny.....
Nie wiem jak to kiedyś będzie jak zamieszka z Nią jeszcze jeden psiak....



a nie były każda sama tylko razem mama z córą


jakie słodziaczki
____________________
Ania Spelnione marzenie
sylwia_slomc... 18:50, 24 lis 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81977
Stareńkie 9 i 10 lat
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
kasiek 19:28, 24 lis 2020


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Psiaki cudowne! No co Ty Topsin wycofują? Kurcze, ja go używam na choroby grzybowe i jest naprawdę skuteczny
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
sylwia_slomc... 19:50, 24 lis 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81977
To kup Sobie jeszcze w tym sezonie zapas bo ma go nie być już.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Urszulla 20:07, 24 lis 2020


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21829
Sylwio, przesyłka z cebulkami tulipanów i liliami błyskawiczna. I wygląda nieźle wiosna pokaże resztę. Ale w planach były białe narcyze i krokusy wielkokwiatowe.....mmmm...człowiek robi zakupy czasami zupełnie inne niż planuje.
U Ciebie wrzucę fotkę jak pozwolisz....u mnie watek zatrzymał się z braku czasu.

____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
sylwia_slomc... 20:47, 24 lis 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81977
Ula a rozpakowywałaś już z torebek, jak cebule? Duże?
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Kasiek 23:10, 24 lis 2020


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
sylwia_slomczewska napisał(a)
A to ciekawe.....
https://dobrewiadomosci.net.pl/37526-drzewa-wiedza-jak-kochac-przytulac-a-nawet-dbac-o-siebie-nawzajem-niemal-jak-malzenstwo-naukowcy-to-udowodnili/?fbclid=IwAR02dx639a-cPSJAoie2AJiddDvYgrqvozfwK6RTzbA3WY3utYyi4lHLFDo


Sylwia, nie otwiera mi sie...Szkoda, bo wiesz ze ja z tych czytajacych
Ogrod Twoj oszalamia. Oszalamia
____________________
Bawarka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies